Melbourne Victory Football Club 2026/27 - zarobki zawodników
A-League · najlepiej zarabiający Nikos Vergos z pensją 30 385 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 1 zawodnik występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Nikos Vergos | 30 385 zł | 1 580 020 zł | 29 | Napastnik | Grecja | CZE 2026 | ||
| Juan Mata | 15 965 zł | 830 180 zł | 37 | Ofensywny pomocnik | Hiszpania | CZE 2026 | ||
| Lachlan Jackson | 15 450 zł | 803 400 zł | 30 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Roderick Miranda | 13 905 zł | 723 060 zł | 34 | Środkowy obrońca | Portugalia | CZE 2026 | ||
| Adama Traoré | 12 875 zł | 669 500 zł | 35 | Lewy obrońca | Côte d’Ivoire | CZE 2026 | ||
| Denis Genreau | 12 360 zł | 642 720 zł | 26 | Środkowy pomocnik | Australia | CZE 2028 | ||
| Keegan Jelacic | 10 300 zł | 535 600 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Nowa Zelandia | CZE 2027 | ||
| Louis D'Arrigo | 10 300 zł | 535 600 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Santos | 8240 zł | 428 480 zł | 23 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Jordi Valadon | 5665 zł | 294 580 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Jason Davidson | 5665 zł | 294 580 zł | 34 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2027 | ||
| Nishan Velupillay | 4635 zł | 241 020 zł | 24 | Skrzydłowy | Australia | CZE 2026 | ||
| Brendan Hamill | 3626 zł | 188 531 zł | 32 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Reno Piscopo | 3605 zł | 187 460 zł | 27 | Lewy skrzydłowy | Australia | CZE 2026 | ||
| Charles Nduka | 3574 zł | 185 853 zł | 26 | Napastnik | Japonia | CZE 2026 | ||
| Franco Lino | 3260 zł | 169 517 zł | 19 | Lewy obrońca | Australia | GRU 2027 | ||
| Joshua Rawlins | 3214 zł | 167 107 zł | 21 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Jack Warshawsky | 3214 zł | 167 107 zł | 20 | Bramkarz | Australia | CZE 2026 | ||
| Jing Reec | 3214 zł | 167 107 zł | 22 | Skrzydłowy, napastnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Jack Duncan | 3214 zł | 167 107 zł | 32 | Bramkarz | Australia | CZE 2026 | ||
| Matthew Grimaldi | 3059 zł | 159 073 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Australia | - | ||
| Daniel Graskoski | 2637 zł | 137 114 zł | 18 | Bramkarz | Australia | CZE 2028 | ||
| Sebastian Esposito | 2426 zł | 126 134 zł | 20 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2028 | ||
| Joshua Inserra | 2328 zł | 121 046 zł | 20 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2028 | ||
| Kayne Razmovski | 2276 zł | 118 368 zł | 20 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Xavier Stella | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Australia | - | ||
| Oliver Dragićević | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Emre Sağlam | - | - | 20 | Ofensywny pomocnik | Turcja | CZE 2027 | ||
| Jack Mihailidis | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Australia | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 48% budżetu płacowego, spośród 25 zawodników, których zarobki znamy.
Melbourne Victory Football Club na tle A-League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Melbourne Victory Football Club średnia A-League · Melbourne Victory Football Club płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Melbourne Victory Football Club, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Melbourne Victory Football Club w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Melbourne Victory Football Club w sezonie 2026/27 wynosi 9 640 264 zł rocznie (185 390 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 29 zawodników. Mamy zarobki 25 z 29 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Melbourne Victory Football Club?
Nikos Vergos jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Melbourne Victory Football Club — 30 385 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Melbourne Victory Football Club?
Zawodnik klubu Melbourne Victory Football Club w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 9589 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 8240 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Melbourne Victory Football Club?
Melbourne Victory Football Club gra w rozgrywkach A-League. A-League (Australia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.









