Melbourne City FC 2026/27 - zarobki zawodników
A-League · najlepiej zarabiający Andrew Nabbout z pensją 18 025 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 1 zawodnik występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andrew Nabbout | 18 025 zł | 937 300 zł | 32 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Mathew Leckie | 14 935 zł | 776 620 zł | 34 | Skrzydłowy | Australia | CZE 2026 | ||
| Daniel Arzani | 12 360 zł | 642 720 zł | 26 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Australia | - | ||
| Elba Rashani | 11 845 zł | 615 940 zł | 32 | Ofensywny pomocnik | Kosowo | CZE 2026 | ||
| Samuel Souprayen | 8240 zł | 428 480 zł | 36 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Alessandro Lopane | 7725 zł | 401 700 zł | 21 | Środkowy pomocnik | Australia | CZE 2028 | ||
| Aziz Behich | 7725 zł | 401 700 zł | 34 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Andreas Kuen | 7725 zł | 401 700 zł | 30 | Ofensywny pomocnik | Austria | CZE 2026 | ||
| Germán Ferreyra | 6180 zł | 321 360 zł | 29 | Środkowy obrońca | Argentyna | CZE 2027 | ||
| Harrison Delbridge | 6180 zł | 321 360 zł | 33 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Nathaniel Atkinson | 4635 zł | 241 020 zł | 26 | Prawy obrońca | Australia | CZE 2027 | ||
| Max Caputo | 4635 zł | 241 020 zł | 19 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Australia | CZE 2028 | ||
| Patrick Beach | 3698 zł | 192 280 zł | 21 | Bramkarz | Australia | CZE 2026 | ||
| Harrison Shillington | 3317 zł | 172 463 zł | 20 | Prawy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Beckham Baker | 3317 zł | 172 463 zł | 16 | Skrzydłowy, napastnik | Timor Wschodni | CZE 2028 | ||
| James Nieuwenhuizen | 3214 zł | 167 107 zł | 21 | Bramkarz | Australia | CZE 2027 | ||
| Takeshi Kanamori | 3090 zł | 160 680 zł | 31 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Benjamin Mazzeo | 2740 zł | 142 470 zł | 20 | Skrzydłowy | Australia | CZE 2026 | ||
| Emin Duraković | 2585 zł | 134 436 zł | 19 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Zane Schreiber | 2276 zł | 118 368 zł | 20 | Środkowy pomocnik | Australia | CZE 2026 | ||
| Liam Bonetig | 2225 zł | 115 690 zł | 20 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2028 | ||
| Marcus Younis | 2173 zł | 113 012 zł | 20 | Skrzydłowy | Australia | CZE 2029 | ||
| Medin Memeti | 2173 zł | 113 012 zł | 18 | Napastnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Peter Antoniou | 2019 zł | 104 978 zł | 18 | Boczny obrońca | Australia | CZE 2027 | ||
| Ryan Kalms | 1916 zł | 99 622 zł | 19 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2026 | ||
| Kavian Rahmani | - | - | 18 | Lewy skrzydłowy | Australia | CZE 2027 | ||
| Mathew Baker | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Indonezja | CZE 2028 | ||
| Besian Kutleshi | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2028 | ||
| Lawrence Wong | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Australia | CZE 2027 | ||
| Lachie Charles | - | - | 18 | Bramkarz | Australia | CZE 2027 | ||
| Jayden Necovski | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Australia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 45% budżetu płacowego, spośród 25 zawodników, których zarobki znamy.
Melbourne City FC na tle A-League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Melbourne City FC średnia A-League · Melbourne City FC płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Melbourne City FC, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Melbourne City FC w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Melbourne City FC w sezonie 2026/27 wynosi 7 537 499 zł rocznie (144 952 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 31 zawodników. Mamy zarobki 25 z 31 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Melbourne City FC?
Andrew Nabbout jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Melbourne City FC — 18 025 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Melbourne City FC?
Zawodnik klubu Melbourne City FC w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 9177 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 11, których zarobki znamy. Mediana wynosi 7725 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Melbourne City FC?
Melbourne City FC gra w rozgrywkach A-League. A-League (Australia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.







