Falkirk 2026/27 - zarobki zawodników
Scottish Premiership · najlepiej zarabiający Ben Broggio z pensją 12 625 zł tygodniowo · zobacz transfery Falkirk
Mamy zarobki 24 z 28 zawodników. Średnia obejmuje 15 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Broggio | 12 625 zł | 656 500 zł | 18 | AM RLC | Anglia | ||
| Lewis Neilson | 10 100 zł | 525 200 zł | 22 | D RC, DM | Szkocja | ||
| Sam Hart | 8080 zł | 420 160 zł | 28 | D LC, M L | Anglia | ||
| Scott Bain | 8080 zł | 420 160 zł | 33 | GK | Szkocja | ||
| Ben Parkinson | 7575 zł | 393 900 zł | 20 | AM R, ST | Anglia | ||
| Brian Graham | 7575 zł | 393 900 zł | 37 | ST | Szkocja | ||
| Brad Spencer | 7575 zł | 393 900 zł | 29 | DM | Anglia | ||
| Coll Donaldson | 7070 zł | 367 640 zł | 30 | D C | Szkocja | ||
| Dylan Tait | 7070 zł | 367 640 zł | 23 | DM | Szkocja | ||
| Finn Yeats | 6565 zł | 341 380 zł | 21 | D R, DM, AM C | Szkocja | ||
| Liam Henderson | 5050 zł | 262 600 zł | 28 | D C, DM | Szkocja | ||
| Connor Allan | 4949 zł | 257 348 zł | 21 | D C, DM | Szkocja | ||
| Gary Oliver | 4747 zł | 246 844 zł | 30 | AM/F C | Szkocja | ||
| Nicky Hogarth | 4545 zł | 236 340 zł | 24 | GK | Szkocja | ||
| Leon McCann | 4495 zł | 233 714 zł | 25 | D/WB L | Szkocja | ||
| Ethan Ross | 4343 zł | 225 836 zł | 23 | AM LC | Szkocja | ||
| Ross MacIver | 4192 zł | 217 958 zł | 26 | ST | Szkocja | ||
| Keelan Adams | 4040 zł | 210 080 zł | 23 | D/WB R | Szkocja | ||
| Jamie Sneddon | 3586 zł | 186 446 zł | 27 | GK | Szkocja | ||
| Kalvin Bennett | 379 zł | 19 695 zł | 17 | DM | Szkocja | ||
| Lewis Main | 379 zł | 19 695 zł | 17 | ST | Szkocja | ||
| Thomas Jay Gibb | 379 zł | 19 695 zł | 18 | GK | Szkocja | ||
| Liam Carmichael | 379 zł | 19 695 zł | 17 | D C, DM | Szkocja | ||
| Frankie Aitchison | 379 zł | 19 695 zł | 17 | D/WB L | Szkocja | ||
| Ryan Hartie | - | - | 16 | AM/F C | Szkocja | ||
| Gavin McGregor | - | - | 17 | D/WB R | Szkocja | ||
| Josh Daly | - | - | 18 | D C | Szkocja | ||
| Cammie Lawson | - | - | 16 | AM RL, ST | Szkocja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 37% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.
Falkirk na tle Scottish Premiership
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Falkirk średnia Scottish Premiership · Falkirk płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Falkirk, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Falkirk w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Falkirk w sezonie 2026/27 wynosi 6 456 021 zł rocznie (124 154 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki 24 z 28 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Falkirk?
Ben Broggio jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Falkirk — 12 625 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Falkirk?
Zawodnik klubu Falkirk w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6035 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 5050 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Falkirk?
Falkirk gra w rozgrywkach Scottish Premiership. Scottish Premiership (Szkocja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.









