Zarobki zawodników — Scottish Premiership
12 klubów Scottish Premiership, które śledzimy, płaci łącznie 6 547 825 zł tygodniowo. Najwięcej zarabia Ben Godfrey — 404 000 zł tygodniowo.
Budżet płacowy według klubu
Łączne tygodniowe wydatki na zarobki zawodników
Najlepiej zarabiający — Scottish Premiership
Dziesięciu najlepiej zarabiających bierze 28% budżetu ligi
Ile naprawdę zarabia zawodnik Scottish Premiership
Tygodniowe zarobki 211 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy, spośród 422 w kadrach
Mediana 12 120 zł tygodniowo wobec średniej 26 795 zł, na 211 zawodnikach, których to obejmuje. Średnia jest tak wysoka, bo ciągnie ją garstka kontraktów na szczycie.
Ile zarabia każda pozycja
Średnie tygodniowe zarobki i udział w budżecie płacowym wśród zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Lata najwyższych zarobków
Średnie tygodniowe zarobki według przedziału wiekowego
Skąd pochodzą zawodnicy Scottish Premiership
Dziesięć najczęstszych narodowości w lidze
Wszystkie kluby Scottish Premiership
Budżet płacowy, liczebność kadry i najlepiej zarabiający. Kliknij nagłówek, aby posortować.
| KLUB | BUDŻET/TYDZIEŃ | BUDŻET/ROK | ŚREDNIA 22+ | KADRA | NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY | Z PENSJĄ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | 2 184 403 zł | 113 588 943 zł | 82 360 zł | 44 | Ben Godfrey | 404 000 zł |
| | 1 895 881 zł | 98 585 817 zł | 79 593 zł | 57 | Kieran Tierney | 252 500 zł |
| | 487 628 zł | 25 356 656 zł | 20 922 zł | 29 | Marius Müller | 95 950 zł |
| | 449 854 zł | 23 392 408 zł | 18 412 zł | 43 | Jason Kerr | 30 805 zł |
| | 269 468 zł | 14 012 336 zł | 13 615 zł | 38 | Alex Paulsen | 65 650 zł |
| Dundee United | 238 865 zł | 12 420 980 zł | 14 039 zł | 29 | Bert Esselink | 22 725 zł |
| | 212 656 zł | 11 058 086 zł | 8661 zł | 33 | Jake Young | 15 655 zł |
| | 212 034 zł | 11 025 786 zł | 8484 zł | 39 | Bailey Rice | 17 675 zł |
| | 210 787 zł | 10 960 924 zł | 10 898 zł | 24 | Owen Goodman | 19 190 zł |
| | 132 108 zł | 6 869 616 zł | 11 393 zł | 28 | Ageu | 36 865 zł |
| | 129 987 zł | 6 759 324 zł | 5282 zł | 30 | Ruari Paton | 18 685 zł |
| Falkirk | 124 154 zł | 6 456 021 zł | 6035 zł | 28 | Ben Broggio | 12 625 zł |
Najczęstsze pytania
Zarobki — Scottish Premiership
Jaki jest łączny budżet płacowy Scottish Premiership?
12 klubów Scottish Premiership, które śledzimy, płaci łącznie 6 547 825 zł tygodniowo, czyli 340 486 897 zł rocznie, na 422 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w Scottish Premiership?
Ben Godfrey z klubu Rangers — 404 000 zł tygodniowo, czyli 21 008 000 zł rocznie.
Który klub Scottish Premiership ma największy budżet płacowy?
Rangers — 2 184 403 zł tygodniowo na 44 zawodników.
Ile wynoszą średnie zarobki w Scottish Premiership?
26 795 zł tygodniowo na 211 zawodnikach w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 120 zł.









