
Aberdeen 2026/27 - zarobki zawodników
Scottish Premiership · najlepiej zarabiający Marius Müller z pensją 100 130 zł tygodniowo · zobacz transfery Aberdeen · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Marius Müller | 100 130 zł | 5 206 760 zł | 32 | Bramkarz | Niemcy | CZE 2027 | ||
| Connor Ronan | 44 268 zł | 2 301 936 zł | 27 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Irlandia | GRU 2026 | ||
| Ante Palaversa | 28 985 zł | 1 507 220 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Chorwacja | MAJ 2027 | ||
| Kristers Tobers | 26 350 zł | 1 370 200 zł | 24 | Środkowy obrońca | Łotwa | MAJ 2028 | ||
| Stuart Armstrong | 24 242 zł | 1 260 584 zł | 33 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Toyosi Olusanya | 24 242 zł | 1 260 584 zł | 27 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Afeez Aremu | 23 715 zł | 1 233 180 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Nigeria | MAJ 2028 | ||
| Emmanuel Gyamfi | 22 661 zł | 1 178 372 zł | 20 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Niemcy | MAJ 2029 | ||
| Kusini Yengi | 21 080 zł | 1 096 160 zł | 26 | Napastnik | Australia | MAJ 2027 | ||
| Kevin Nisbet | 21 080 zł | 1 096 160 zł | 28 | Napastnik | Szkocja | MAJ 2028 | ||
| Mats Knoester | 20 553 zł | 1 068 756 zł | 26 | Środkowy obrońca | Holandia | MAJ 2029 | ||
| Chris Cadden | 17 918 zł | 931 736 zł | 28 | Prawy obrońca, ofensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Dan Happe | 17 918 zł | 931 736 zł | 26 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Nesta Guinness-Walker | 15 283 zł | 794 716 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Nicky Devlin | 15 283 zł | 794 716 zł | 31 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Sivert Heltne Nilsen | 13 702 zł | 712 504 zł | 33 | Defensywny pomocnik | Norwegia | MAJ 2027 | ||
| Brad Lyons | 13 175 zł | 685 100 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Irlandia Północna | MAJ 2026 | ||
| Lewis Mayo | 10 540 zł | 548 080 zł | 25 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Kenan Bilalović | 10 540 zł | 548 080 zł | 20 | Skrzydłowy | Szwecja | MAJ 2030 | ||
| Mitchel Frame | 10 013 zł | 520 676 zł | 19 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Szkocja | MAJ 2029 | ||
| Gavin Molloy | 6324 zł | 328 848 zł | 23 | Środkowy obrońca | Irlandia | MAJ 2027 | ||
| Jack Milne | 5797 zł | 301 444 zł | 22 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2029 | ||
| Nick Šuman | 4058 zł | 211 011 zł | 25 | Bramkarz | Australia | MAJ 2027 | ||
| Lewis Smith | 3900 zł | 202 790 zł | 25 | Skrzydłowy | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Findlay Marshall | 2898 zł | 150 722 zł | 19 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Rodrigo Vitols | 1739 zł | 90 433 zł | 18 | Bramkarz | Łotwa | MAJ 2027 | ||
| Noah McDonnell | 1423 zł | 73 991 zł | 17 | Środkowy obrońca | Irlandia Północna | MAJ 2026 | ||
| Jamie Mercer | 1054 zł | 54 808 zł | 17 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Heath Duncan | - | - | 16 | Prawy skrzydłowy | Szkocja | MAJ 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 44% budżetu płacowego, spośród 28 zawodników, których zarobki znamy.
Aberdeen na tle Scottish Premiership
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Aberdeen średnia Scottish Premiership · Aberdeen płaci powyżej średniej ligowej w 1 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Aberdeen, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Aberdeen w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Aberdeen w sezonie 2026/27 wynosi 26 461 302 zł rocznie (508 871 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 29 zawodników. Mamy zarobki 28 z 29 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Aberdeen?
Marius Müller jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Aberdeen — 100 130 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Aberdeen?
Zawodnik klubu Aberdeen w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 21 834 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 17 918 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Aberdeen?
Aberdeen gra w rozgrywkach Scottish Premiership. Scottish Premiership (Szkocja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.




















