Gamba Osaka 2026/27 - zarobki zawodników
J1 League · najlepiej zarabiający Takashi Usami z pensją 51 500 zł tygodniowo · zobacz transfery Gamba Osaka · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Takashi Usami | 51 500 zł | 2 678 000 zł | 33 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Issam Jebali | 46 865 zł | 2 436 980 zł | 33 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Tunezja | CZE 2026 | ||
| Shinnosuke Nakatani | 39 140 zł | 2 035 280 zł | 29 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Daichi Hayashi | 38 110 zł | 1 981 720 zł | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Welton | 36 050 zł | 1 874 600 zł | 27 | Skrzydłowy | Brazylia | CZE 2027 | ||
| Genta Miura | 21 630 zł | 1 124 760 zł | 30 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Jun Ichimori | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 34 | Bramkarz | Japonia | CZE 2027 | ||
| Kanji Okunuki | 20 600 zł | 1 071 200 zł | 25 | Skrzydłowy | Japonia | CZE 2027 | ||
| Masaaki Higashiguchi | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 39 | Bramkarz | Japonia | CZE 2027 | ||
| Shota Fukuoka | 18 540 zł | 964 080 zł | 29 | Obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Riku Handa | 13 905 zł | 723 060 zł | 23 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Ryoya Yamashita | 13 905 zł | 723 060 zł | 27 | Skrzydłowy | Japonia | CZE 2027 | ||
| Ryotaro Meshino | 13 905 zł | 723 060 zł | 27 | Ofensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Shu Kurata | 13 390 zł | 696 280 zł | 36 | Ofensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Tokuma Suzuki | 13 390 zł | 696 280 zł | 28 | Defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Shogo Sasaki | 8240 zł | 428 480 zł | 24 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Takeru Kishimoto | 8240 zł | 428 480 zł | 27 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Shinya Nakano | 3090 zł | 160 680 zł | 21 | Boczny obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Rin Mito | 2606 zł | 135 507 zł | 23 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Aolin Zhang | 2590 zł | 134 703 zł | 20 | Bramkarz | Japonia | CZE 2027 | ||
| Gaku Nawata | 2281 zł | 118 635 zł | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Asahi Uenaka | - | - | 23 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Ginjiro Ikegaya | - | - | 21 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Yuki Yoshihara | - | - | 20 | Środkowy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Shuto Abe | - | - | 27 | Defensywny pomocnik | Japonia | CZE 2027 | ||
| Ryo Hatsuse | - | - | 28 | Lewy obrońca | Japonia | CZE 2027 | ||
| Deniz Hümmet | - | - | 28 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Turcja | CZE 2027 | ||
| Philipp Max | - | - | 31 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Niemcy | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 52% budżetu płacowego, spośród 21 zawodników, których zarobki znamy.
Gamba Osaka na tle J1 League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Gamba Osaka średnia J1 League · Gamba Osaka płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Gamba Osaka, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Gamba Osaka w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Gamba Osaka w sezonie 2026/27 wynosi 21 277 246 zł rocznie (409 178 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki 21 z 28 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Gamba Osaka?
Takashi Usami jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Gamba Osaka — 51 500 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Gamba Osaka?
Zawodnik klubu Gamba Osaka w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 22 289 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 18, których zarobki znamy. Mediana wynosi 19 313 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Gamba Osaka?
Gamba Osaka gra w rozgrywkach J1 League. J1 League (Japonia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.























