SALARYSPORT
★ 0
GO
GAMBA OSAKA · FINANSE

Finanse i sprawozdania Gamba Osaka

Gamba Osaka osiągnął 234,2 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 78,9 mln zł na koszty pracownicze, czyli 33,7% wszystkiego, co klub zarobił.

PRZYCHODY 234,2 mln zł
BUDŻET PŁACOWY 78,9 mln zł
PŁACE DO PRZYCHODÓW33,7%
WYNIK PRZED OPODATKOWANIEM 3,7 mln zł

Przychody według sezonu

Ile Gamba Osaka osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.

Każda pozycja, sezon po sezonie

Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Gamba Osaka nie wykazuje osobno.

POZYCJA 20252024202320222021202020192018201720162015201420132012201120102009200820062005
Przychody 234 186 574 zł234,2 mln zł 191 848 658 zł191,8 mln zł 174 610 699 zł174,6 mln zł 158 541 415 zł158,5 mln zł 137 558 383 zł137,6 mln zł 119 284 553 zł119,3 mln zł 146 429 690 zł146,4 mln zł 137 027 167 zł137 mln zł 131 900 933 zł131,9 mln zł 136 681 877 zł136,7 mln zł 113 733 346 zł113,7 mln zł 102 604 370 zł102,6 mln zł 73 998 389 zł74 mln zł 87 252 228 zł87,3 mln zł 101 382 574 zł101,4 mln zł 88 872 437 zł88,9 mln zł 108 314 942 zł108,3 mln zł 116 840 959 zł116,8 mln zł 89 270 849 zł89,3 mln zł 90 784 814 zł90,8 mln zł
Dzień meczowy 38 539 721 zł38,5 mln zł 31 474 548 zł31,5 mln zł 25 763 976 zł25,8 mln zł 18 619 121 zł18,6 mln zł 6 613 639 zł6,6 mln zł 8 605 699 zł8,6 mln zł 33 121 318 zł33,1 mln zł 30 598 042 zł30,6 mln zł 33 625 973 zł33,6 mln zł 36 919 512 zł36,9 mln zł 21 115 836 zł21,1 mln zł 15 723 994 zł15,7 mln zł 12 350 772 zł12,4 mln zł 14 050 663 zł14,1 mln zł 15 856 798 zł15,9 mln zł 14 688 122 zł14,7 mln zł 15 617 750 zł15,6 mln zł 15 883 358 zł15,9 mln zł 13 413 204 zł13,4 mln zł 13 439 765 zł13,4 mln zł
Sponsoring 60 877 354 zł60,9 mln zł 60 107 090 zł60,1 mln zł 58 115 030 zł58,1 mln zł 55 458 950 zł55,5 mln zł 51 076 418 zł51,1 mln zł 50 412 398 zł50,4 mln zł 49 482 770 zł49,5 mln zł 49 004 676 zł49 mln zł 47 809 440 zł47,8 mln zł 48 260 974 zł48,3 mln zł 50 651 446 zł50,7 mln zł 48 951 554 zł49 mln zł 45 047 117 zł45 mln zł 48 871 872 zł48,9 mln zł 46 189 231 zł46,2 mln zł 46 056 427 zł46,1 mln zł 45 976 745 zł46 mln zł 46 428 278 zł46,4 mln zł 45 923 623 zł45,9 mln zł 44 728 387 zł44,7 mln zł
Wypłaty z ligi 13 599 130 zł13,6 mln zł 9 482 206 zł9,5 mln zł 8 526 017 zł8,5 mln zł 11 474 266 zł11,5 mln zł 13 864 738 zł13,9 mln zł 10 757 124 zł10,8 mln zł 10 066 543 zł10,1 mln zł 10 385 273 zł10,4 mln zł 13 492 886 zł13,5 mln zł 7 649 510 zł7,6 mln zł 7 171 416 zł7,2 mln zł 6 321 470 zł6,3 mln zł 2 788 884 zł2,8 mln zł 6 162 106 zł6,2 mln zł 5 923 058 zł5,9 mln zł 9 960 300 zł10 mln zł 9 854 057 zł9,9 mln zł 17 848 858 zł17,8 mln zł 12 881 988 zł12,9 mln zł 14 661 562 zł14,7 mln zł
Pozostałe przychody 121 170 370 zł121,2 mln zł 90 784 814 zł90,8 mln zł 82 205 676 zł82,2 mln zł 72 989 078 zł73 mln zł 66 003 588 zł66 mln zł 49 509 331 zł49,5 mln zł 53 759 059 zł53,8 mln zł 47 039 177 zł47 mln zł 36 972 634 zł37 mln zł 43 851 881 zł43,9 mln zł 34 794 648 zł34,8 mln zł 31 607 352 zł31,6 mln zł 13 811 616 zł13,8 mln zł 18 167 587 zł18,2 mln zł 33 413 486 zł33,4 mln zł 18 167 587 zł18,2 mln zł 36 866 390 zł36,9 mln zł 36 680 465 zł36,7 mln zł 17 052 034 zł17,1 mln zł 17 955 101 zł18 mln zł
Koszty pracownicze pierwszego zespołu 78 885 576 zł78,9 mln zł 67 676 918 zł67,7 mln zł 73 387 490 zł73,4 mln zł 75 352 990 zł75,4 mln zł 72 643 788 zł72,6 mln zł 72 271 937 zł72,3 mln zł 64 648 987 zł64,6 mln zł 58 247 834 zł58,2 mln zł 58 752 490 zł58,8 mln zł 50 465 520 zł50,5 mln zł 51 952 925 zł52 mln zł 48 207 852 zł48,2 mln zł 39 469 349 zł39,5 mln zł 45 339 286 zł45,3 mln zł 53 387 208 zł53,4 mln zł 47 092 298 zł47,1 mln zł 58 832 172 zł58,8 mln zł 61 196 083 zł61,2 mln zł 43 108 178 zł43,1 mln zł -
Pozostałe koszty operacyjne 149 882 594 zł149,9 mln zł 118 301 803 zł118,3 mln zł 86 906 938 zł86,9 mln zł 77 159 124 zł77,2 mln zł 65 631 737 zł65,6 mln zł 58 566 564 zł58,6 mln zł 77 159 124 zł77,2 mln zł 71 979 768 zł72 mln zł 75 724 841 zł75,7 mln zł 79 204 306 zł79,2 mln zł 59 735 239 zł59,7 mln zł 52 138 850 zł52,1 mln zł 35 936 762 zł35,9 mln zł 43 692 516 zł43,7 mln zł 46 082 988 zł46,1 mln zł 42 683 206 zł42,7 mln zł 45 790 819 zł45,8 mln zł 48 685 946 zł48,7 mln zł 39 708 396 zł39,7 mln zł -
Wynik operacyjny 5 418 403 zł5,4 mln zł 5 869 937 zł5,9 mln zł 14 316 271 zł14,3 mln zł 6 029 302 zł6 mln zł -717 142 zł717 tys zł -11 553 948 zł11,6 mln zł 4 621 579 zł4,6 mln zł 6 799 565 zł6,8 mln zł -2 576 398 zł2,6 mln zł 7 012 051 zł7 mln zł 2 045 182 zł2 mln zł 2 257 668 zł2,3 mln zł -1 407 722 zł1,4 mln zł -1 779 574 zł1,8 mln zł 1 912 378 zł1,9 mln zł -903 067 zł903 tys zł 3 691 951 zł3,7 mln zł 6 958 930 zł7 mln zł 6 454 274 zł6,5 mln zł -2 842 006 zł2,8 mln zł
Wynik przed opodatkowaniem 3 665 390 zł3,7 mln zł 1 992 060 zł2 mln zł 7 012 051 zł7 mln zł 2 762 323 zł2,8 mln zł 2 177 986 zł2,2 mln zł -9 057 233 zł9,1 mln zł 2 629 519 zł2,6 mln zł 6 719 882 zł6,7 mln zł -53 122 zł53 tys zł 531 216 zł531 tys zł 2 496 715 zł2,5 mln zł 2 284 229 zł2,3 mln zł 292 169 zł292 tys zł 106 243 zł106 tys zł 2 788 884 zł2,8 mln zł -----
Płace do przychodów 33,7%35,3%42%47,5%52,8%60,6%44,2%42,5%44,5%36,9%45,7%47%53,3%52%52,7%53%54,3%52,4%48,3%-

Skąd biorą się pieniądze

Jak Gamba Osaka zarobił 234 186 574 zł w sezonie 2025.

Pozostałe przychody 121m
Sponsoring 61m
Dzień meczowy 39m
Wypłaty z ligi 14m

Co obejmuje budżet płacowy

Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Gamba Osaka wydał 78,9 mln zł przy 234,2 mln zł przychodów, więc 34 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.

Przychody w J1 League

Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.

Najczęstsze pytania

Jakie przychody ma Gamba Osaka?

Gamba Osaka osiągnął 234,2 mln zł przychodów w sezonie 2025.

Jaki jest budżet płacowy Gamba Osaka?

Gamba Osaka wydał 78,9 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 33,7% przychodów.

Czy Gamba Osaka przynosi zysk?

Gamba Osaka osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 3,7 mln zł w sezonie 2025.