
Finanse i sprawozdania Kawasaki Frontale
Kawasaki Frontale osiągnął 267,4 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 76,2 mln zł na koszty pracownicze, czyli 28,5% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Kawasaki Frontale osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Kawasaki Frontale nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 267 440 695 zł267,4 mln zł | 223 190 402 zł223,2 mln zł | 211 503 650 zł211,5 mln zł | 185 367 823 zł185,4 mln zł | 185 447 506 zł185,4 mln zł | 144 623 556 zł144,6 mln zł | 185 102 215 zł185,1 mln zł | 161 330 299 zł161,3 mln zł | 136 070 978 zł136,1 mln zł | 112 989 643 zł113 mln zł | 108 288 382 zł108,3 mln zł | 89 217 727 zł89,2 mln zł | 85 366 411 zł85,4 mln zł | 81 621 338 zł81,6 mln zł | 86 986 620 zł87 mln zł | 94 025 232 zł94 mln zł | 95 725 123 zł95,7 mln zł | 88 181 856 zł88,2 mln zł | 82 471 284 zł82,5 mln zł | 73 839 024 zł73,8 mln zł |
| Dzień meczowy | 39 017 815 zł39 mln zł | 35 299 303 zł35,3 mln zł | 33 413 486 zł33,4 mln zł | 27 835 718 zł27,8 mln zł | 13 014 792 zł13 mln zł | 11 553 948 zł11,6 mln zł | 27 676 354 zł27,7 mln zł | 25 896 780 zł25,9 mln zł | 27 570 110 zł27,6 mln zł | 24 090 646 zł24,1 mln zł | 20 637 742 zł20,6 mln zł | 15 166 217 zł15,2 mln zł | 14 342 832 zł14,3 mln zł | 14 820 926 zł14,8 mln zł | 14 714 683 zł14,7 mln zł | 16 016 162 zł16 mln zł | 16 627 061 zł16,6 mln zł | 12 855 427 zł12,9 mln zł | 13 917 859 zł13,9 mln zł | 10 385 273 zł10,4 mln zł |
| Sponsoring | 100 001 412 zł100 mln zł | 107 013 463 zł107 mln zł | 91 687 882 zł91,7 mln zł | 85 924 188 zł85,9 mln zł | 76 495 104 zł76,5 mln zł | 55 697 998 zł55,7 mln zł | 56 919 794 zł56,9 mln zł | 39 256 862 zł39,3 mln zł | 49 243 723 zł49,2 mln zł | 48 048 487 zł48 mln zł | 41 673 895 zł41,7 mln zł | 47 650 075 zł47,7 mln zł | 45 206 482 zł45,2 mln zł | 36 467 978 zł36,5 mln zł | 46 162 670 zł46,2 mln zł | 49 296 845 zł49,3 mln zł | 48 579 703 zł48,6 mln zł | 49 323 406 zł49,3 mln zł | 44 701 826 zł44,7 mln zł | 43 294 104 zł43,3 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 11 394 583 zł11,4 mln zł | 12 005 482 zł12 mln zł | 11 474 266 zł11,5 mln zł | 14 688 122 zł14,7 mln zł | 19 230 019 zł19,2 mln zł | 30 252 751 zł30,3 mln zł | 47 596 954 zł47,6 mln zł | 37 610 093 zł37,6 mln zł | 13 147 596 zł13,1 mln zł | 5 896 498 zł5,9 mln zł | 5 232 478 zł5,2 mln zł | 6 055 862 zł6,1 mln zł | 5 790 254 zł5,8 mln zł | 5 684 011 zł5,7 mln zł | 5 657 450 zł5,7 mln zł | 7 915 118 zł7,9 mln zł | 10 438 394 zł10,4 mln zł | 9 402 523 zł9,4 mln zł | 10 225 908 zł10,2 mln zł | 9 774 374 zł9,8 mln zł |
| Pozostałe przychody | 117 000 324 zł117 mln zł | 68 872 154 zł68,9 mln zł | 74 928 017 zł74,9 mln zł | 56 919 794 zł56,9 mln zł | 76 707 590 zł76,7 mln zł | 47 118 859 zł47,1 mln zł | 52 909 114 zł52,9 mln zł | 58 566 564 zł58,6 mln zł | 46 109 549 zł46,1 mln zł | 34 954 013 zł35 mln zł | 40 744 267 zł40,7 mln zł | 20 345 573 zł20,3 mln zł | 20 026 843 zł20 mln zł | 24 648 422 zł24,6 mln zł | 20 451 816 zł20,5 mln zł | 20 797 106 zł20,8 mln zł | 20 079 965 zł20,1 mln zł | 16 600 500 zł16,6 mln zł | 13 625 690 zł13,6 mln zł | 10 385 273 zł10,4 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 76 176 374 zł76,2 mln zł | 72 882 835 zł72,9 mln zł | 87 305 350 zł87,3 mln zł | 80 160 494 zł80,2 mln zł | 96 415 704 zł96,4 mln zł | 80 638 589 zł80,6 mln zł | 78 566 846 zł78,6 mln zł | 69 429 931 zł69,4 mln zł | 62 125 711 zł62,1 mln zł | 43 639 394 zł43,6 mln zł | 44 754 948 zł44,8 mln zł | 41 062 997 zł41,1 mln zł | 41 355 166 zł41,4 mln zł | 37 928 822 zł37,9 mln zł | 42 151 990 zł42,2 mln zł | 46 295 474 zł46,3 mln zł | 51 820 121 zł51,8 mln zł | 46 295 474 zł46,3 mln zł | 43 533 151 zł43,5 mln zł | 40 770 828 zł40,8 mln zł |
| Pozostałe koszty operacyjne | 177 983 921 zł178 mln zł | 169 245 418 zł169,2 mln zł | 120 904 762 zł120,9 mln zł | 99 443 635 zł99,4 mln zł | 74 237 436 zł74,2 mln zł | 69 748 661 zł69,7 mln zł | 85 260 168 zł85,3 mln zł | 79 283 988 zł79,3 mln zł | 63 506 873 zł63,5 mln zł | 60 558 624 zł60,6 mln zł | 60 877 354 zł60,9 mln zł | 46 268 914 zł46,3 mln zł | 42 842 570 zł42,8 mln zł | 41 886 382 zł41,9 mln zł | 43 161 300 zł43,2 mln zł | 46 481 400 zł46,5 mln zł | 42 284 794 zł42,3 mln zł | 40 027 126 zł40 mln zł | 38 699 086 zł38,7 mln zł | 32 669 784 zł32,7 mln zł |
| Wynik operacyjny | 13 253 839 zł13,3 mln zł | -18 937 850 zł18,9 mln zł | 3 293 539 zł3,3 mln zł | 5 763 694 zł5,8 mln zł | 14 794 366 zł14,8 mln zł | -5 763 694 zł5,8 mln zł | 21 275 201 zł21,3 mln zł | 12 616 380 zł12,6 mln zł | 10 438 394 zł10,4 mln zł | 8 791 625 zł8,8 mln zł | 2 656 080 zł2,7 mln zł | 1 885 817 zł1,9 mln zł | 1 168 675 zł1,2 mln zł | 1 806 134 zł1,8 mln zł | 1 673 330 zł1,7 mln zł | 1 248 358 zł1,2 mln zł | 1 620 209 zł1,6 mln zł | 1 859 256 zł1,9 mln zł | 239 047 zł239 tys zł | 398 412 zł398 tys zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 12 775 745 zł12,8 mln zł | -18 911 290 zł18,9 mln zł | 3 957 559 zł4 mln zł | 6 852 686 zł6,9 mln zł | 15 830 237 zł15,8 mln zł | -4 355 971 zł4,4 mln zł | 21 301 762 zł21,3 mln zł | 12 642 941 zł12,6 mln zł | 10 464 955 zł10,5 mln zł | 8 791 625 zł8,8 mln zł | 2 709 202 zł2,7 mln zł | 2 018 621 zł2 mln zł | 1 221 797 zł1,2 mln zł | 1 832 695 zł1,8 mln zł | 2 151 425 zł2,2 mln zł | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 28,5% | 32,7% | 41,3% | 43,2% | 52% | 55,8% | 42,4% | 43% | 45,7% | 38,6% | 41,3% | 46% | 48,4% | 46,5% | 48,5% | 49,2% | 54,1% | 52,5% | 52,8% | 55,2% |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Kawasaki Frontale zarobił 267 440 695 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Kawasaki Frontale wydał 76,2 mln zł przy 267,4 mln zł przychodów, więc 28 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Kawasaki Frontale?
Kawasaki Frontale osiągnął 267,4 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy Kawasaki Frontale?
Kawasaki Frontale wydał 76,2 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 28,5% przychodów.
Czy Kawasaki Frontale przynosi zysk?
Kawasaki Frontale osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 12,8 mln zł w sezonie 2025.