
Finanse i sprawozdania Kashiwa Reysol
Kashiwa Reysol osiągnął 125,1 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 59,4 mln zł na koszty pracownicze, czyli 47,5% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Kashiwa Reysol osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Kashiwa Reysol nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 125 127 929 zł125,1 mln zł | 123 720 206 zł123,7 mln zł | 117 372 175 zł117,4 mln zł | 123 029 626 zł123 mln zł | 103 746 485 zł103,7 mln zł | 122 524 970 zł122,5 mln zł | 83 400 912 zł83,4 mln zł | 110 227 320 zł110,2 mln zł | 91 741 003 zł91,7 mln zł | 76 335 739 zł76,3 mln zł | 80 187 055 zł80,2 mln zł | 84 064 932 zł84,1 mln zł | 90 625 450 zł90,6 mln zł | 94 317 401 zł94,3 mln zł | 94 104 914 zł94,1 mln zł | 72 856 274 zł72,9 mln zł | 75 937 327 zł75,9 mln zł | 79 602 718 zł79,6 mln zł | 83 480 594 zł83,5 mln zł | 86 163 235 zł86,2 mln zł | 102 896 539 zł102,9 mln zł |
| Dzień meczowy | 20 026 843 zł20 mln zł | 16 547 378 zł16,5 mln zł | 10 969 610 zł11 mln zł | 12 802 306 zł12,8 mln zł | 6 294 910 zł6,3 mln zł | 3 798 194 zł3,8 mln zł | 10 996 171 zł11 mln zł | 11 925 799 zł11,9 mln zł | 14 714 683 zł14,7 mln zł | 11 553 948 zł11,6 mln zł | 13 758 494 zł13,8 mln zł | 12 377 333 zł12,4 mln zł | 17 158 277 zł17,2 mln zł | 15 299 021 zł15,3 mln zł | 13 174 157 zł13,2 mln zł | 7 729 193 zł7,7 mln zł | 12 589 819 zł12,6 mln zł | 12 217 968 zł12,2 mln zł | 10 916 489 zł10,9 mln zł | 7 543 267 zł7,5 mln zł | 14 050 663 zł14,1 mln zł |
| Sponsoring | 77 690 340 zł77,7 mln zł | 75 565 476 zł75,6 mln zł | 82 630 649 zł82,6 mln zł | 80 452 663 zł80,5 mln zł | 79 337 110 zł79,3 mln zł | 76 840 394 zł76,8 mln zł | 58 593 125 zł58,6 mln zł | 52 271 654 zł52,3 mln zł | 51 899 803 zł51,9 mln zł | 51 235 783 zł51,2 mln zł | 51 209 222 zł51,2 mln zł | 51 607 634 zł51,6 mln zł | 51 713 878 zł51,7 mln zł | 52 829 431 zł52,8 mln zł | 49 881 182 zł49,9 mln zł | 53 068 478 zł53,1 mln zł | 46 826 690 zł46,8 mln zł | 49 774 939 zł49,8 mln zł | 51 262 344 zł51,3 mln zł | 66 455 122 zł66,5 mln zł | 47 331 346 zł47,3 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 8 366 652 zł8,4 mln zł | 7 569 828 zł7,6 mln zł | 7 835 436 zł7,8 mln zł | 10 039 982 zł10 mln zł | 10 597 759 zł10,6 mln zł | 10 146 226 zł10,1 mln zł | 5 524 646 zł5,5 mln zł | 18 805 046 zł18,8 mln zł | 12 377 333 zł12,4 mln zł | 4 913 748 zł4,9 mln zł | 4 940 309 zł4,9 mln zł | 5 338 721 zł5,3 mln zł | 5 418 403 zł5,4 mln zł | 6 215 227 zł6,2 mln zł | 6 108 984 zł6,1 mln zł | 3 107 614 zł3,1 mln zł | 5 551 207 zł5,6 mln zł | 6 268 349 zł6,3 mln zł | 6 852 686 zł6,9 mln zł | 3 691 951 zł3,7 mln zł | 6 640 200 zł6,6 mln zł |
| Pozostałe przychody | 19 044 094 zł19 mln zł | 24 037 524 zł24 mln zł | 15 936 480 zł15,9 mln zł | 19 734 674 zł19,7 mln zł | 7 516 706 zł7,5 mln zł | 31 740 156 zł31,7 mln zł | 8 286 970 zł8,3 mln zł | 27 224 820 zł27,2 mln zł | 12 749 184 zł12,7 mln zł | 8 632 260 zł8,6 mln zł | 10 279 030 zł10,3 mln zł | 14 741 244 zł14,7 mln zł | 16 334 892 zł16,3 mln zł | 19 973 722 zł20 mln zł | 24 940 591 zł24,9 mln zł | 8 950 990 zł9 mln zł | 10 969 610 zł11 mln zł | 11 341 462 zł11,3 mln zł | 14 449 075 zł14,4 mln zł | 8 472 895 zł8,5 mln zł | 34 874 330 zł34,9 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 59 389 949 zł59,4 mln zł | 56 335 457 zł56,3 mln zł | 70 492 363 zł70,5 mln zł | 84 675 830 zł84,7 mln zł | 82 471 284 zł82,5 mln zł | 76 468 543 zł76,5 mln zł | 78 088 752 zł78,1 mln zł | 74 529 605 zł74,5 mln zł | 61 302 326 zł61,3 mln zł | 46 561 082 zł46,6 mln zł | 50 146 790 zł50,1 mln zł | 54 688 687 zł54,7 mln zł | 56 255 774 zł56,3 mln zł | 54 369 958 zł54,4 mln zł | 50 970 175 zł51 mln zł | 39 442 788 zł39,4 mln zł | 41 966 064 zł42 mln zł | 44 993 995 zł45 mln zł | 44 967 434 zł45 mln zł | 58 115 030 zł58,1 mln zł | - |
| Pozostałe koszty operacyjne | 53 041 918 zł53 mln zł | 55 671 437 zł55,7 mln zł | 33 015 074 zł33 mln zł | 35 246 182 zł35,2 mln zł | 31 076 136 zł31,1 mln zł | 46 109 549 zł46,1 mln zł | 33 625 973 zł33,6 mln zł | 35 113 378 zł35,1 mln zł | 30 066 826 zł30,1 mln zł | 28 605 982 zł28,6 mln zł | 31 740 156 zł31,7 mln zł | 30 173 069 zł30,2 mln zł | 33 519 730 zł33,5 mln zł | 39 309 984 zł39,3 mln zł | 39 097 498 zł39,1 mln zł | 32 218 250 zł32,2 mln zł | 35 857 080 zł35,9 mln zł | 35 963 323 zł36 mln zł | 37 503 850 zł37,5 mln zł | 33 838 459 zł33,8 mln zł | - |
| Wynik operacyjny | 12 696 062 zł12,7 mln zł | 11 713 313 zł11,7 mln zł | 13 864 738 zł13,9 mln zł | 3 107 614 zł3,1 mln zł | -9 800 935 zł9,8 mln zł | -53 122 zł53 tys zł | -28 313 813 zł28,3 mln zł | 584 338 zł584 tys zł | 371 851 zł372 tys zł | 1 168 675 zł1,2 mln zł | -1 699 891 zł1,7 mln zł | -796 824 zł797 tys zł | 849 946 zł850 tys zł | 637 459 zł637 tys zł | 4 037 242 zł4 mln zł | 1 195 236 zł1,2 mln zł | -1 885 817 zł1,9 mln zł | -1 354 601 zł1,4 mln zł | 1 009 310 zł1 mln zł | -5 790 254 zł5,8 mln zł | 424 973 zł425 tys zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 10 491 516 zł10,5 mln zł | 11 314 901 zł11,3 mln zł | 13 041 353 zł13 mln zł | 2 762 323 zł2,8 mln zł | -10 597 759 zł10,6 mln zł | 584 338 zł584 tys zł | -26 879 530 zł26,9 mln zł | 584 338 zł584 tys zł | 637 459 zł637 tys zł | 1 699 891 zł1,7 mln zł | -903 067 zł903 tys zł | 0 zł0 zł | 345 290 zł345 tys zł | 106 243 zł106 tys zł | 4 329 410 zł4,3 mln zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 47,5% | 45,5% | 60,1% | 68,8% | 79,5% | 62,4% | 93,6% | 67,6% | 66,8% | 61% | 62,5% | 65,1% | 62,1% | 57,6% | 54,2% | 54,1% | 55,3% | 56,5% | 53,9% | 67,4% | - |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Kashiwa Reysol zarobił 125 127 929 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Kashiwa Reysol wydał 59,4 mln zł przy 125,1 mln zł przychodów, więc 47 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Kashiwa Reysol?
Kashiwa Reysol osiągnął 125,1 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy Kashiwa Reysol?
Kashiwa Reysol wydał 59,4 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 47,5% przychodów.
Czy Kashiwa Reysol przynosi zysk?
Kashiwa Reysol osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 10,5 mln zł w sezonie 2025.