
Finanse i sprawozdania Shimizu S-Pulse
Shimizu S-Pulse osiągnął 142,2 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 49,9 mln zł na koszty pracownicze, czyli 35,1% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Shimizu S-Pulse osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Shimizu S-Pulse nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 142 179 962 zł142,2 mln zł | 132 883 682 zł132,9 mln zł | 135 486 641 zł135,5 mln zł | 135 114 790 zł135,1 mln zł | 115 964 453 zł116 mln zł | 120 718 836 zł120,7 mln zł | 113 972 393 zł114 mln zł | 105 791 666 zł105,8 mln zł | 106 508 808 zł106,5 mln zł | 88 739 633 zł88,7 mln zł | 83 454 034 zł83,5 mln zł | 86 269 478 zł86,3 mln zł | 81 913 507 zł81,9 mln zł | 91 608 199 zł91,6 mln zł | 82 816 574 zł82,8 mln zł | 92 590 949 zł92,6 mln zł | 93 334 651 zł93,3 mln zł | 91 820 686 zł91,8 mln zł | 84 463 344 zł84,5 mln zł | 79 310 549 zł79,3 mln zł | 81 727 582 zł81,7 mln zł |
| Dzień meczowy | 29 960 582 zł30 mln zł | 24 993 713 zł25 mln zł | 22 178 268 zł22,2 mln zł | 19 203 458 zł19,2 mln zł | 11 660 191 zł11,7 mln zł | 7 835 436 zł7,8 mln zł | 18 645 682 zł18,6 mln zł | 15 458 386 zł15,5 mln zł | 16 600 500 zł16,6 mln zł | 13 121 035 zł13,1 mln zł | 14 635 001 zł14,6 mln zł | 14 316 271 zł14,3 mln zł | 13 891 298 zł13,9 mln zł | 16 547 378 zł16,5 mln zł | 13 864 738 zł13,9 mln zł | 19 761 235 zł19,8 mln zł | 17 662 932 zł17,7 mln zł | 16 839 547 zł16,8 mln zł | 15 325 582 zł15,3 mln zł | 15 458 386 zł15,5 mln zł | 12 457 015 zł12,5 mln zł |
| Sponsoring | 70 970 458 zł71 mln zł | 66 667 608 zł66,7 mln zł | 77 291 928 zł77,3 mln zł | 80 107 373 zł80,1 mln zł | 71 262 626 zł71,3 mln zł | 73 121 882 zł73,1 mln zł | 51 448 270 zł51,4 mln zł | 46 667 326 zł46,7 mln zł | 47 729 758 zł47,7 mln zł | 46 932 934 zł46,9 mln zł | 37 636 654 zł37,6 mln zł | 40 744 267 zł40,7 mln zł | 32 377 615 zł32,4 mln zł | 32 483 858 zł32,5 mln zł | 32 616 662 zł32,6 mln zł | 33 838 459 zł33,8 mln zł | 32 563 541 zł32,6 mln zł | 35 963 323 zł36 mln zł | 34 980 574 zł35 mln zł | 32 218 250 zł32,2 mln zł | 30 544 920 zł30,5 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 8 685 382 zł8,7 mln zł | 3 585 708 zł3,6 mln zł | 6 533 957 zł6,5 mln zł | 12 111 725 zł12,1 mln zł | 10 279 030 zł10,3 mln zł | 10 225 908 zł10,2 mln zł | 9 986 861 zł10 mln zł | 10 013 422 zł10 mln zł | 12 244 529 zł12,2 mln zł | 2 895 127 zł2,9 mln zł | 5 843 376 zł5,8 mln zł | 5 896 498 zł5,9 mln zł | 5 976 180 zł6 mln zł | 6 294 910 zł6,3 mln zł | 6 294 910 zł6,3 mln zł | 8 074 483 zł8,1 mln zł | 7 941 679 zł7,9 mln zł | 9 907 178 zł9,9 mln zł | 8 977 550 zł9 mln zł | 8 446 334 zł8,4 mln zł | 7 171 416 zł7,2 mln zł |
| Pozostałe przychody | 32 563 541 zł32,6 mln zł | 37 636 654 zł37,6 mln zł | 29 482 488 zł29,5 mln zł | 23 692 234 zł23,7 mln zł | 22 762 606 zł22,8 mln zł | 29 535 610 zł29,5 mln zł | 33 891 581 zł33,9 mln zł | 33 652 534 zł33,7 mln zł | 29 934 022 zł29,9 mln zł | 25 790 537 zł25,8 mln zł | 25 339 003 zł25,3 mln zł | 25 312 442 zł25,3 mln zł | 29 668 414 zł29,7 mln zł | 36 282 053 zł36,3 mln zł | 30 040 265 zł30 mln zł | 30 916 771 zł30,9 mln zł | 35 166 499 zł35,2 mln zł | 29 110 637 zł29,1 mln zł | 25 179 638 zł25,2 mln zł | 23 187 578 zł23,2 mln zł | 31 554 230 zł31,6 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 49 881 182 zł49,9 mln zł | 57 291 646 zł57,3 mln zł | 59 655 557 zł59,7 mln zł | 58 672 807 zł58,7 mln zł | 56 494 822 zł56,5 mln zł | 51 448 270 zł51,4 mln zł | 45 923 623 zł45,9 mln zł | 48 101 609 zł48,1 mln zł | 44 622 144 zł44,6 mln zł | 39 124 058 zł39,1 mln zł | 40 531 781 zł40,5 mln zł | 35 963 323 zł36 mln zł | 33 227 561 zł33,2 mln zł | 34 024 385 zł34 mln zł | 36 547 661 zł36,5 mln zł | 39 788 078 zł39,8 mln zł | 36 600 782 zł36,6 mln zł | 39 416 227 zł39,4 mln zł | 33 546 290 zł33,5 mln zł | 30 252 751 zł30,3 mln zł | - |
| Pozostałe koszty operacyjne | 91 342 591 zł91,3 mln zł | 73 785 902 zł73,8 mln zł | 74 210 875 zł74,2 mln zł | 75 299 868 zł75,3 mln zł | 58 460 321 zł58,5 mln zł | 63 559 994 zł63,6 mln zł | 67 995 648 zł68 mln zł | 64 144 332 zł64,1 mln zł | 59 708 678 zł59,7 mln zł | 49 376 527 zł49,4 mln zł | 51 368 587 zł51,4 mln zł | 49 057 798 zł49,1 mln zł | 50 173 351 zł50,2 mln zł | 54 263 714 zł54,3 mln zł | 48 207 852 zł48,2 mln zł | 54 954 295 zł55 mln zł | 53 121 600 zł53,1 mln zł | 52 245 094 zł52,2 mln zł | 50 545 202 zł50,5 mln zł | 48 845 311 zł48,8 mln zł | - |
| Wynik operacyjny | 956 189 zł956 tys zł | 1 806 134 zł1,8 mln zł | 1 620 209 zł1,6 mln zł | 1 142 114 zł1,1 mln zł | 1 009 310 zł1 mln zł | 5 710 572 zł5,7 mln zł | 53 122 zł53 tys zł | -6 454 274 zł6,5 mln zł | 2 177 986 zł2,2 mln zł | 239 047 zł239 tys zł | -8 446 334 zł8,4 mln zł | 1 248 358 zł1,2 mln zł | -1 487 405 zł1,5 mln zł | 3 293 539 zł3,3 mln zł | -1 938 938 zł1,9 mln zł | -2 151 425 zł2,2 mln zł | 3 612 269 zł3,6 mln zł | 159 365 zł159 tys zł | 371 851 zł372 tys zł | 212 486 zł212 tys zł | -2 470 154 zł2,5 mln zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 982 750 zł983 tys zł | 717 142 zł717 tys zł | 2 018 621 zł2 mln zł | 318 730 zł319 tys zł | 265 608 zł266 tys zł | 1 088 993 zł1,1 mln zł | 159 365 zł159 tys zł | -6 746 443 zł6,7 mln zł | 79 682 zł80 tys zł | 1 221 797 zł1,2 mln zł | -8 207 287 zł8,2 mln zł | 823 385 zł823 tys zł | -1 035 871 zł1 mln zł | 4 170 046 zł4,2 mln zł | -1 859 256 zł1,9 mln zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 35,1% | 43,1% | 44% | 43,4% | 48,7% | 42,6% | 40,3% | 45,5% | 41,9% | 44,1% | 48,6% | 41,7% | 40,6% | 37,1% | 44,1% | 43% | 39,2% | 42,9% | 39,7% | 38,1% | - |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Shimizu S-Pulse zarobił 142 179 962 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Shimizu S-Pulse wydał 49,9 mln zł przy 142,2 mln zł przychodów, więc 35 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Shimizu S-Pulse?
Shimizu S-Pulse osiągnął 142,2 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy Shimizu S-Pulse?
Shimizu S-Pulse wydał 49,9 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 35,1% przychodów.
Czy Shimizu S-Pulse przynosi zysk?
Shimizu S-Pulse osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 983 tys zł w sezonie 2025.