
Shimizu S-Pulse finansal verileri ve hesapları
Shimizu S-Pulse 2025 sezonunda ₺1,82 Mr gelir elde etti ve personel giderlerine ₺639,2 Mn ödedi, yani kulübün kazandığı her şeyin %35,1 kadarı.
Sezona göre gelir
Shimizu S-Pulse kulübünün finansal tablosunu tuttuğumuz her yılda elde ettiği gelir.
Her kalem, sezon sezon
Giderler ödenen tutar olarak verilmiştir. Tire, Shimizu S-Pulse kulübünün ayrı olarak açıklamadığı bir kalemi gösterir.
| KALEM | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir | ₺1.821.899.974₺1,82 Mr | ₺1.702.777.054₺1,7 Mr | ₺1.736.131.471₺1,74 Mr | ₺1.731.366.554₺1,73 Mr | ₺1.485.973.339₺1,49 Mr | ₺1.546.896.204₺1,55 Mr | ₺1.460.446.999₺1,46 Mr | ₺1.355.618.830₺1,36 Mr | ₺1.364.808.312₺1,36 Mr | ₺1.137.113.359₺1,14 Mr | ₺1.069.383.470₺1,07 Mr | ₺1.105.460.698₺1,11 Mr | ₺1.049.643.101₺1,05 Mr | ₺1.173.871.289₺1,17 Mr | ₺1.061.215.042₺1,06 Mr | ₺1.186.464.283₺1,19 Mr | ₺1.195.994.117₺1,2 Mr | ₺1.176.594.098₺1,18 Mr | ₺1.082.316.816₺1,08 Mr | ₺1.016.288.683₺1,02 Mr | ₺1.047.260.642₺1,05 Mr |
| Maç günü | ₺383.916.154₺383,9 Mn | ₺320.270.479₺320,3 Mn | ₺284.193.252₺284,2 Mn | ₺246.073.918₺246,1 Mn | ₺149.414.177₺149,4 Mn | ₺100.403.604₺100,4 Mn | ₺238.926.542₺238,9 Mn | ₺198.084.398₺198,1 Mn | ₺212.719.500₺212,7 Mn | ₺168.133.493₺168,1 Mn | ₺187.533.511₺187,5 Mn | ₺183.449.297₺183,4 Mn | ₺178.003.678₺178 Mn | ₺212.038.798₺212 Mn | ₺177.663.326₺177,7 Mn | ₺253.221.293₺253,2 Mn | ₺226.333.548₺226,3 Mn | ₺215.782.661₺215,8 Mn | ₺196.382.642₺196,4 Mn | ₺198.084.398₺198,1 Mn | ₺159.624.713₺159,6 Mn |
| Sponsorluk | ₺909.418.406₺909,4 Mn | ₺854.281.512₺854,3 Mn | ₺990.421.992₺990,4 Mn | ₺1.026.499.219₺1,03 Mr | ₺913.162.270₺913,2 Mn | ₺936.986.854₺937 Mn | ₺659.260.274₺659,3 Mn | ₺597.997.058₺598 Mn | ₺611.611.106₺611,6 Mn | ₺601.400.570₺601,4 Mn | ₺482.277.650₺482,3 Mn | ₺522.098.741₺522,1 Mn | ₺414.888.113₺414,9 Mn | ₺416.249.518₺416,2 Mn | ₺417.951.274₺418 Mn | ₺433.607.429₺433,6 Mn | ₺417.270.571₺417,3 Mn | ₺460.835.525₺460,8 Mn | ₺448.242.530₺448,2 Mn | ₺412.846.006₺412,8 Mn | ₺391.403.880₺391,4 Mn |
| Lig dağıtımı | ₺111.294.842₺111,3 Mn | ₺45.947.412₺45,9 Mn | ₺83.726.395₺83,7 Mn | ₺155.200.147₺155,2 Mn | ₺131.715.914₺131,7 Mn | ₺131.035.212₺131 Mn | ₺127.972.051₺128 Mn | ₺128.312.402₺128,3 Mn | ₺156.901.903₺156,9 Mn | ₺37.098.281₺37,1 Mn | ₺74.877.264₺74,9 Mn | ₺75.557.966₺75,6 Mn | ₺76.579.020₺76,6 Mn | ₺80.663.234₺80,7 Mn | ₺80.663.234₺80,7 Mn | ₺103.466.765₺103,5 Mn | ₺101.765.009₺101,8 Mn | ₺126.950.998₺127 Mn | ₺115.038.706₺115 Mn | ₺108.231.682₺108,2 Mn | ₺91.894.824₺91,9 Mn |
| Diğer gelirler | ₺417.270.571₺417,3 Mn | ₺482.277.650₺482,3 Mn | ₺377.789.832₺377,8 Mn | ₺303.593.270₺303,6 Mn | ₺291.680.978₺291,7 Mn | ₺378.470.534₺378,5 Mn | ₺434.288.131₺434,3 Mn | ₺431.224.970₺431,2 Mn | ₺383.575.802₺383,6 Mn | ₺330.481.015₺330,5 Mn | ₺324.695.045₺324,7 Mn | ₺324.354.694₺324,4 Mn | ₺380.172.290₺380,2 Mn | ₺464.919.739₺464,9 Mn | ₺384.937.207₺384,9 Mn | ₺396.168.797₺396,2 Mn | ₺450.624.989₺450,6 Mn | ₺373.024.915₺373 Mn | ₺322.652.938₺322,7 Mn | ₺297.126.598₺297,1 Mn | ₺404.337.226₺404,3 Mn |
| A takım personel giderleri | ₺639.179.554₺639,2 Mn | ₺734.137.538₺734,1 Mn | ₺764.428.795₺764,4 Mn | ₺751.835.801₺751,8 Mn | ₺723.927.002₺723,9 Mn | ₺659.260.274₺659,3 Mn | ₺588.467.225₺588,5 Mn | ₺616.376.023₺616,4 Mn | ₺571.790.016₺571,8 Mn | ₺501.337.318₺501,3 Mn | ₺519.375.931₺519,4 Mn | ₺460.835.525₺460,8 Mn | ₺425.779.351₺425,8 Mn | ₺435.989.887₺436 Mn | ₺468.323.251₺468,3 Mn | ₺509.846.098₺509,8 Mn | ₺469.003.954₺469 Mn | ₺505.081.181₺505,1 Mn | ₺429.863.566₺429,9 Mn | ₺387.660.017₺387,7 Mn | - |
| Diğer faaliyet giderleri | ₺1.170.467.777₺1,17 Mr | ₺945.495.634₺945,5 Mn | ₺950.941.253₺950,9 Mn | ₺964.895.652₺964,9 Mn | ₺749.112.991₺749,1 Mn | ₺814.460.422₺814,5 Mn | ₺871.299.072₺871,3 Mn | ₺821.948.148₺821,9 Mn | ₺765.109.498₺765,1 Mn | ₺632.712.881₺632,7 Mn | ₺658.239.221₺658,2 Mn | ₺628.628.666₺628,6 Mn | ₺642.923.417₺642,9 Mn | ₺695.337.502₺695,3 Mn | ₺617.737.428₺617,7 Mn | ₺704.186.633₺704,2 Mn | ₺680.702.400₺680,7 Mn | ₺669.470.810₺669,5 Mn | ₺647.688.334₺647,7 Mn | ₺625.905.857₺625,9 Mn | - |
| Faaliyet sonucu | ₺12.252.643₺12,3 Mn | ₺23.143.882₺23,1 Mn | ₺20.761.423₺20,8 Mn | ₺14.635.102₺14,6 Mn | ₺12.933.346₺12,9 Mn | ₺73.175.508₺73,2 Mn | ₺680.702₺681B | -₺82.705.342₺82,7 Mn | ₺27.908.798₺27,9 Mn | ₺3.063.161₺3,1 Mn | -₺108.231.682₺108,2 Mn | ₺15.996.506₺16 Mn | -₺19.059.667₺19,1 Mn | ₺42.203.549₺42,2 Mn | -₺24.845.638₺24,8 Mn | -₺27.568.447₺27,6 Mn | ₺46.287.763₺46,3 Mn | ₺2.042.107₺2 Mn | ₺4.764.917₺4,8 Mn | ₺2.722.810₺2,7 Mn | -₺31.652.662₺31,7 Mn |
| Vergi öncesi sonuç | ₺12.592.994₺12,6 Mn | ₺9.189.482₺9,2 Mn | ₺25.866.691₺25,9 Mn | ₺4.084.214₺4,1 Mn | ₺3.403.512₺3,4 Mn | ₺13.954.399₺14 Mn | ₺2.042.107₺2 Mn | -₺86.449.205₺86,4 Mn | ₺1.021.054₺1 Mn | ₺15.656.155₺15,7 Mn | -₺105.168.521₺105,2 Mn | ₺10.550.887₺10,6 Mn | -₺13.273.697₺13,3 Mn | ₺53.435.138₺53,4 Mn | -₺23.824.584₺23,8 Mn | - | - | - | - | - | - |
| Maaşın gelire oranı | %35,1 | %43,1 | %44 | %43,4 | %48,7 | %42,6 | %40,3 | %45,5 | %41,9 | %44,1 | %48,6 | %41,7 | %40,6 | %37,1 | %44,1 | %43 | %39,2 | %42,9 | %39,7 | %38,1 | - |
Para nereden geliyor
Shimizu S-Pulse kulübünün 2025 sezonunda ₺1.821.899.974 kazandığı yollar.
Maaş bütçesi neyi kapsıyor
Bu bordro yalnızca A takımını kapsar: futbolcular ve çevrelerindeki teknik ekip, altyapı ve kulübün diğer çalışanları hariç. Shimizu S-Pulse ₺1,82 Mr gelire karşılık ₺639,2 Mn ödedi, yani her liranın 35 kuruşu A takımın maaşlarına gitti.
J1 League genelinde gelir
J1 League liginde finansal tabloları aynı on iki ayı kapsayan 19 kulüp. Bir kulübün kendi finansal verileri için üzerine gidin.
Sık sorulan sorular
Shimizu S-Pulse ne kadar gelir elde ediyor?
Shimizu S-Pulse 2025 sezonunda ₺1,82 Mr gelir elde etti.
Shimizu S-Pulse maaş bütçesi ne kadar?
Shimizu S-Pulse 2025 sezonunda personel giderlerine ₺639,2 Mn ödedi, bu da gelirin %35,1 kadarı.
Shimizu S-Pulse kâr ediyor mu?
Shimizu S-Pulse 2025 sezonunu ₺12,6 Mn vergi öncesi kârla kapattı.