SALARYSPORT
★ 0
KS
KYOTO SANGA F.C. · FINANSAL VERILER

Kyoto Sanga F.C. finansal verileri ve hesapları

Kyoto Sanga F.C. 2025 sezonunda ₺1,51 Mr gelir elde etti ve personel giderlerine ₺587,4 Mn ödedi, yani kulübün kazandığı her şeyin %38,9 kadarı.

GELİR ₺1,51 Mr
MAAŞ BÜTÇESİ ₺587,4 Mn
MAAŞIN GELİRE ORANI%38,9
VERGİ ÖNCESİ SONUÇ ₺105,2 Mn

Sezona göre gelir

Kyoto Sanga F.C. kulübünün finansal tablosunu tuttuğumuz her yılda elde ettiği gelir.

Her kalem, sezon sezon

Giderler ödenen tutar olarak verilmiştir. Tire, Kyoto Sanga F.C. kulübünün ayrı olarak açıklamadığı bir kalemi gösterir.

KALEM 202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062005
Gelir ₺1.509.457.572₺1,51 Mr ₺1.266.106.464₺1,27 Mr ₺1.154.811.622₺1,15 Mr ₺1.119.074.746₺1,12 Mr ₺751.835.801₺751,8 Mn ₺715.077.871₺715,1 Mn ₺711.334.008₺711,3 Mn ₺628.969.018₺629 Mn ₺632.032.178₺632 Mn ₺593.232.142₺593,2 Mn ₺645.646.226₺645,6 Mn ₺599.358.463₺599,4 Mn ₺656.877.816₺656,9 Mn ₺693.976.097₺694 Mn ₺728.351.568₺728,4 Mn ₺786.551.623₺786,6 Mn ₺822.288.499₺822,3 Mn ₺851.558.702₺851,6 Mn ₺723.246.300₺723,2 Mn ₺758.983.176₺759 Mn ₺700.442.770₺700,4 Mn
Maç günü ₺303.252.919₺303,3 Mn ₺208.294.934₺208,3 Mn ₺203.870.369₺203,9 Mn ₺195.021.238₺195 Mn ₺75.898.318₺75,9 Mn ₺68.750.942₺68,8 Mn ₺67.389.538₺67,4 Mn ₺58.880.758₺58,9 Mn ₺69.771.996₺69,8 Mn ₺68.070.240₺68,1 Mn ₺65.687.782₺65,7 Mn ₺77.940.425₺77,9 Mn ₺88.491.312₺88,5 Mn ₺85.087.800₺85,1 Mn ₺67.729.889₺67,7 Mn ₺118.442.218₺118,4 Mn ₺142.607.153₺142,6 Mn ₺153.158.040₺153,2 Mn ₺102.445.711₺102,4 Mn ₺113.677.301₺113,7 Mn ₺83.386.044₺83,4 Mn
Sponsorluk ₺806.972.695₺807 Mn ₺732.095.431₺732,1 Mn ₺679.681.346₺679,7 Mn ₺645.986.578₺646 Mn ₺522.098.741₺522,1 Mn ₺517.674.175₺517,7 Mn ₺461.516.227₺461,5 Mn ₺423.056.542₺423,1 Mn ₺384.256.505₺384,3 Mn ₺381.874.046₺381,9 Mn ₺385.617.910₺385,6 Mn ₺386.638.963₺386,6 Mn ₺420.333.732₺420,3 Mn ₺460.835.525₺460,8 Mn ₺474.789.924₺474,8 Mn ₺505.081.181₺505,1 Mn ₺515.632.068₺515,6 Mn ₺534.691.735₺534,7 Mn ₺496.912.752₺496,9 Mn ₺492.488.186₺492,5 Mn ₺445.179.370₺445,2 Mn
Lig dağıtımı ₺103.126.414₺103,1 Mn ₺99.382.550₺99,4 Mn ₺98.361.497₺98,4 Mn ₺141.245.748₺141,2 Mn ₺55.817.597₺55,8 Mn ₺52.754.436₺52,8 Mn ₺50.371.978₺50,4 Mn ₺51.393.031₺51,4 Mn ₺51.393.031₺51,4 Mn ₺31.652.662₺31,7 Mn ₺30.291.257₺30,3 Mn ₺34.035.120₺34 Mn ₺36.417.578₺36,4 Mn ₺30.291.257₺30,3 Mn ₺34.035.120₺34 Mn ₺74.877.264₺74,9 Mn ₺77.259.722₺77,3 Mn ₺79.301.830₺79,3 Mn ₺44.586.007₺44,6 Mn ₺85.428.151₺85,4 Mn ₺52.073.734₺52,1 Mn
Diğer gelirler ₺296.105.544₺296,1 Mn ₺226.333.548₺226,3 Mn ₺172.898.410₺172,9 Mn ₺136.821.182₺136,8 Mn ₺98.021.146₺98 Mn ₺75.898.318₺75,9 Mn ₺132.056.266₺132,1 Mn ₺95.638.687₺95,6 Mn ₺126.610.646₺126,6 Mn ₺111.635.194₺111,6 Mn ₺164.049.278₺164 Mn ₺100.743.955₺100,7 Mn ₺111.635.194₺111,6 Mn ₺117.761.515₺117,8 Mn ₺151.796.635₺151,8 Mn ₺88.150.961₺88,2 Mn ₺86.789.556₺86,8 Mn ₺84.407.098₺84,4 Mn ₺79.301.830₺79,3 Mn ₺67.389.538₺67,4 Mn ₺119.803.622₺119,8 Mn
A takım personel giderleri ₺587.446.171₺587,4 Mn ₺571.790.016₺571,8 Mn ₺625.565.506₺625,6 Mn ₺580.639.147₺580,6 Mn ₺384.596.856₺384,6 Mn ₺316.186.265₺316,2 Mn ₺304.614.324₺304,6 Mn ₺235.523.030₺235,5 Mn ₺289.979.222₺290 Mn ₺328.438.908₺328,4 Mn ₺270.919.555₺270,9 Mn ₺236.544.084₺236,5 Mn ₺235.523.030₺235,5 Mn ₺201.147.559₺201,1 Mn ₺304.614.324₺304,6 Mn ₺445.179.370₺445,2 Mn ₺511.547.854₺511,5 Mn ₺454.028.501₺454 Mn ₺357.709.111₺357,7 Mn ₺364.856.486₺364,9 Mn -
Diğer faaliyet giderleri ₺821.948.148₺821,9 Mn ₺679.340.995₺679,3 Mn ₺501.337.318₺501,3 Mn ₺473.088.168₺473,1 Mn ₺327.417.854₺327,4 Mn ₺346.137.170₺346,1 Mn ₺404.677.577₺404,7 Mn ₺360.091.570₺360,1 Mn ₺374.726.671₺374,7 Mn ₺354.986.302₺355 Mn ₺338.989.795₺339 Mn ₺330.821.366₺330,8 Mn ₺336.607.337₺336,6 Mn ₺316.526.616₺316,5 Mn ₺340.691.551₺340,7 Mn ₺377.109.130₺377,1 Mn ₺372.003.862₺372 Mn ₺398.551.255₺398,6 Mn ₺351.923.141₺351,9 Mn ₺356.688.058₺356,7 Mn -
Faaliyet sonucu ₺100.063.253₺100,1 Mn ₺14.975.453₺15 Mn ₺27.908.798₺27,9 Mn ₺65.347.430₺65,3 Mn ₺39.821.090₺39,8 Mn ₺52.754.436₺52,8 Mn ₺2.042.107₺2 Mn ₺33.354.418₺33,4 Mn -₺32.673.715₺32,7 Mn -₺90.193.068₺90,2 Mn ₺35.736.876₺35,7 Mn ₺31.993.013₺32 Mn ₺84.747.449₺84,7 Mn ₺176.301.922₺176,3 Mn ₺83.045.693₺83 Mn -₺35.736.876₺35,7 Mn -₺61.263.216₺61,3 Mn -₺1.021.054₺1 Mn ₺13.614.048₺13,6 Mn ₺37.438.632₺37,4 Mn ₺77.600.074₺77,6 Mn
Vergi öncesi sonuç ₺105.168.521₺105,2 Mn ₺33.694.769₺33,7 Mn ₺20.761.423₺20,8 Mn ₺71.133.401₺71,1 Mn ₺44.926.358₺44,9 Mn ₺64.666.728₺64,7 Mn -₺7.487.726₺7,5 Mn ₺31.652.662₺31,7 Mn -₺36.757.930₺36,8 Mn -₺90.533.419₺90,5 Mn ₺16.677.209₺16,7 Mn ₺24.505.286₺24,5 Mn ₺89.512.366₺89,5 Mn ₺121.505.378₺121,5 Mn ₺86.449.205₺86,4 Mn ------
Maaşın gelire oranı %38,9%45,2%54,2%51,9%51,2%44,2%42,8%37,4%45,9%55,4%42%39,5%35,9%29%41,8%56,6%62,2%53,3%49,5%48,1-

Para nereden geliyor

Kyoto Sanga F.C. kulübünün 2025 sezonunda ₺1.509.457.572 kazandığı yollar.

Sponsorluk ₺806.972.695
Maç günü ₺303.252.919
Diğer gelirler ₺296.105.544
Lig dağıtımı ₺103.126.414

Maaş bütçesi neyi kapsıyor

Bu bordro yalnızca A takımını kapsar: futbolcular ve çevrelerindeki teknik ekip, altyapı ve kulübün diğer çalışanları hariç. Kyoto Sanga F.C. ₺1,51 Mr gelire karşılık ₺587,4 Mn ödedi, yani her liranın 39 kuruşu A takımın maaşlarına gitti.

J1 League genelinde gelir

J1 League liginde finansal tabloları aynı on iki ayı kapsayan 19 kulüp. Bir kulübün kendi finansal verileri için üzerine gidin.

Sık sorulan sorular

Kyoto Sanga F.C. ne kadar gelir elde ediyor?

Kyoto Sanga F.C. 2025 sezonunda ₺1,51 Mr gelir elde etti.

Kyoto Sanga F.C. maaş bütçesi ne kadar?

Kyoto Sanga F.C. 2025 sezonunda personel giderlerine ₺587,4 Mn ödedi, bu da gelirin %38,9 kadarı.

Kyoto Sanga F.C. kâr ediyor mu?

Kyoto Sanga F.C. 2025 sezonunu ₺105,2 Mn vergi öncesi kârla kapattı.