JEF United Chiba finansal verileri ve hesapları
JEF United Chiba 2025 sezonunda ₺1,34 Mr gelir elde etti ve personel giderlerine ₺427,8 Mn ödedi, yani kulübün kazandığı her şeyin %32 kadarı.
Sezona göre gelir
JEF United Chiba kulübünün finansal tablosunu tuttuğumuz her yılda elde ettiği gelir.
Her kalem, sezon sezon
Giderler ödenen tutar olarak verilmiştir. Tire, JEF United Chiba kulübünün ayrı olarak açıklamadığı bir kalemi gösterir.
| KALEM | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir | ₺1.336.559.162₺1,34 Mr | ₺1.088.102.786₺1,09 Mr | ₺901.590.329₺901,6 Mn | ₺897.846.466₺897,8 Mn | ₺806.972.695₺807 Mn | ₺851.899.054₺851,9 Mn | ₺965.916.706₺965,9 Mn | ₺984.636.022₺984,6 Mn | ₺882.530.662₺882,5 Mn | ₺869.937.667₺869,9 Mn | ₺852.239.405₺852,2 Mn | ₺782.807.760₺782,8 Mn | ₺793.018.296₺793 Mn | ₺819.565.690₺819,6 Mn | ₺824.330.606₺824,3 Mn | ₺784.849.867₺784,8 Mn | ₺913.162.270₺913,2 Mn | ₺1.213.011.677₺1,21 Mr | ₺1.059.172.934₺1,06 Mr | ₺982.593.914₺982,6 Mn | ₺926.435.966₺926,4 Mn |
| Maç günü | ₺238.586.191₺238,6 Mn | ₺130.014.158₺130 Mn | ₺102.786.062₺102,8 Mn | ₺76.579.020₺76,6 Mn | ₺63.986.026₺64 Mn | ₺45.266.710₺45,3 Mn | ₺110.954.491₺111 Mn | ₺112.996.598₺113 Mn | ₺114.698.354₺114,7 Mn | ₺113.336.950₺113,3 Mn | ₺122.526.432₺122,5 Mn | ₺107.210.628₺107,2 Mn | ₺120.143.974₺120,1 Mn | ₺116.059.759₺116,1 Mn | ₺125.249.242₺125,2 Mn | ₺154.519.445₺154,5 Mn | ₺205.912.476₺205,9 Mn | ₺202.508.964₺202,5 Mn | ₺193.319.482₺193,3 Mn | ₺191.958.077₺192 Mn | ₺149.414.177₺149,4 Mn |
| Sponsorluk | ₺708.270.847₺708,3 Mn | ₺583.021.606₺583 Mn | ₺552.049.646₺552 Mn | ₺578.597.040₺578,6 Mn | ₺563.281.236₺563,3 Mn | ₺648.709.387₺648,7 Mn | ₺665.046.245₺665 Mn | ₺678.660.293₺678,7 Mn | ₺579.958.445₺580 Mn | ₺564.642.641₺564,6 Mn | ₺558.516.319₺558,5 Mn | ₺523.119.794₺523,1 Mn | ₺515.632.068₺515,6 Mn | ₺550.347.890₺550,3 Mn | ₺552.049.646₺552 Mn | ₺467.302.198₺467,3 Mn | ₺487.382.918₺487,4 Mn | ₺450.624.989₺450,6 Mn | ₺458.453.066₺458,5 Mn | ₺447.902.179₺447,9 Mn | ₺435.309.185₺435,3 Mn |
| Lig dağıtımı | ₺43.224.602₺43,2 Mn | ₺41.522.846₺41,5 Mn | ₺34.715.822₺34,7 Mn | ₺53.435.138₺53,4 Mn | ₺53.775.490₺53,8 Mn | ₺51.393.031₺51,4 Mn | ₺49.010.573₺49 Mn | ₺49.691.275₺49,7 Mn | ₺49.691.275₺49,7 Mn | ₺31.652.662₺31,7 Mn | ₺31.652.662₺31,7 Mn | ₺33.354.418₺33,4 Mn | ₺34.035.120₺34 Mn | ₺37.438.632₺37,4 Mn | ₺36.757.930₺36,8 Mn | ₺38.800.037₺38,8 Mn | ₺74.536.913₺74,5 Mn | ₺85.768.502₺85,8 Mn | ₺90.873.770₺90,9 Mn | ₺124.568.539₺124,6 Mn | ₺144.989.611₺145 Mn |
| Diğer gelirler | ₺346.477.522₺346,5 Mn | ₺333.544.176₺333,5 Mn | ₺212.038.798₺212 Mn | ₺189.235.267₺189,2 Mn | ₺125.929.944₺125,9 Mn | ₺106.529.926₺106,5 Mn | ₺140.905.397₺140,9 Mn | ₺143.287.855₺143,3 Mn | ₺138.182.587₺138,2 Mn | ₺160.305.415₺160,3 Mn | ₺139.543.992₺139,5 Mn | ₺119.122.920₺119,1 Mn | ₺123.207.134₺123,2 Mn | ₺115.719.408₺115,7 Mn | ₺110.273.789₺110,3 Mn | ₺124.228.188₺124,2 Mn | ₺145.329.962₺145,3 Mn | ₺474.449.573₺474,4 Mn | ₺316.526.616₺316,5 Mn | ₺218.165.119₺218,2 Mn | ₺196.722.994₺196,7 Mn |
| A takım personel giderleri | ₺427.821.458₺427,8 Mn | ₺302.572.217₺302,6 Mn | ₺297.126.598₺297,1 Mn | ₺291.680.978₺291,7 Mn | ₺358.389.814₺358,4 Mn | ₺491.467.133₺491,5 Mn | ₺392.424.934₺392,4 Mn | ₺432.926.726₺432,9 Mn | ₺400.593.362₺400,6 Mn | ₺305.975.729₺306 Mn | ₺355.667.004₺355,7 Mn | ₺362.474.028₺362,5 Mn | ₺338.309.093₺338,3 Mn | ₺353.284.546₺353,3 Mn | ₺341.372.254₺341,4 Mn | ₺459.133.769₺459,1 Mn | ₺528.225.062₺528,2 Mn | ₺548.646.134₺548,6 Mn | ₺445.860.072₺445,9 Mn | ₺488.744.323₺488,7 Mn | - |
| Diğer faaliyet giderleri | ₺869.256.965₺869,3 Mn | ₺771.235.819₺771,2 Mn | ₺613.993.565₺614 Mn | ₺597.997.058₺598 Mn | ₺444.498.667₺444,5 Mn | ₺419.653.030₺419,7 Mn | ₺534.011.033₺534 Mn | ₺512.568.907₺512,6 Mn | ₺483.298.704₺483,3 Mn | ₺522.779.443₺522,8 Mn | ₺456.751.310₺456,8 Mn | ₺433.267.078₺433,3 Mn | ₺416.249.518₺416,2 Mn | ₺406.719.684₺406,7 Mn | ₺407.400.386₺407,4 Mn | ₺433.267.078₺433,3 Mn | ₺505.081.181₺505,1 Mn | ₺531.628.574₺531,6 Mn | ₺470.365.358₺470,4 Mn | ₺447.902.179₺447,9 Mn | - |
| Faaliyet sonucu | ₺39.480.739₺39,5 Mn | ₺14.635.102₺14,6 Mn | -₺9.529.834₺9,5 Mn | ₺8.168.429₺8,2 Mn | ₺4.084.214₺4,1 Mn | -₺59.221.109₺59,2 Mn | ₺39.480.739₺39,5 Mn | ₺39.140.388₺39,1 Mn | -₺1.361.405₺1,4 Mn | ₺41.182.495₺41,2 Mn | ₺39.821.090₺39,8 Mn | -₺12.933.346₺12,9 Mn | ₺38.459.686₺38,5 Mn | ₺59.901.811₺59,9 Mn | ₺75.557.966₺75,6 Mn | -₺107.550.979₺107,6 Mn | -₺120.143.974₺120,1 Mn | ₺133.077.319₺133,1 Mn | ₺142.947.504₺142,9 Mn | ₺45.947.412₺45,9 Mn | ₺59.221.109₺59,2 Mn |
| Vergi öncesi sonuç | ₺37.438.632₺37,4 Mn | ₺8.168.429₺8,2 Mn | -₺18.378.965₺18,4 Mn | ₺13.954.399₺14 Mn | -₺1.021.054₺1 Mn | -₺59.901.811₺59,9 Mn | ₺4.084.214₺4,1 Mn | ₺25.526.340₺25,5 Mn | -₺2.382.458₺2,4 Mn | ₺20.761.423₺20,8 Mn | ₺12.592.994₺12,6 Mn | -₺30.291.257₺30,3 Mn | ₺36.417.578₺36,4 Mn | ₺46.968.466₺47 Mn | ₺27.568.447₺27,6 Mn | - | - | - | - | - | - |
| Maaşın gelire oranı | %32 | %27,8 | %33 | %32,5 | %44,4 | %57,7 | %40,6 | %44 | %45,4 | %35,2 | %41,7 | %46,3 | %42,7 | %43,1 | %41,4 | %58,5 | %57,8 | %45,2 | %42,1 | %49,7 | - |
Para nereden geliyor
JEF United Chiba kulübünün 2025 sezonunda ₺1.336.559.162 kazandığı yollar.
Maaş bütçesi neyi kapsıyor
Bu bordro yalnızca A takımını kapsar: futbolcular ve çevrelerindeki teknik ekip, altyapı ve kulübün diğer çalışanları hariç. JEF United Chiba ₺1,34 Mr gelire karşılık ₺427,8 Mn ödedi, yani her liranın 32 kuruşu A takımın maaşlarına gitti.
J1 League genelinde gelir
J1 League liginde finansal tabloları aynı on iki ayı kapsayan 19 kulüp. Bir kulübün kendi finansal verileri için üzerine gidin.
Sık sorulan sorular
JEF United Chiba ne kadar gelir elde ediyor?
JEF United Chiba 2025 sezonunda ₺1,34 Mr gelir elde etti.
JEF United Chiba maaş bütçesi ne kadar?
JEF United Chiba 2025 sezonunda personel giderlerine ₺427,8 Mn ödedi, bu da gelirin %32 kadarı.
JEF United Chiba kâr ediyor mu?
JEF United Chiba 2025 sezonunu ₺37,4 Mn vergi öncesi kârla kapattı.