SALARYSPORT
★ 0
VV
V-VAREN NAGASAKI · FINANSAL VERILER

V-Varen Nagasaki finansal verileri ve hesapları

V-Varen Nagasaki 2025 sezonunda ₺1,13 Mr gelir elde etti ve personel giderlerine ₺800,2 Mn ödedi, yani kulübün kazandığı her şeyin %70,6 kadarı.

GELİR ₺1,13 Mr
MAAŞ BÜTÇESİ ₺800,2 Mn
MAAŞIN GELİRE ORANI%70,6
VERGİ ÖNCESİ SONUÇ ₺6,1 Mn

Sezona göre gelir

V-Varen Nagasaki kulübünün finansal tablosunu tuttuğumuz her yılda elde ettiği gelir.

Her kalem, sezon sezon

Giderler ödenen tutar olarak verilmiştir. Tire, V-Varen Nagasaki kulübünün ayrı olarak açıklamadığı bir kalemi gösterir.

KALEM 202520242023202220212020201920182016201520142013
Gelir ₺1.133.709.847₺1,13 Mr ₺800.506.022₺800,5 Mn ₺718.481.383₺718,5 Mn ₺702.484.877₺702,5 Mn ₺673.895.376₺673,9 Mn ₺632.372.530₺632,4 Mn ₺872.660.477₺872,7 Mn ₺790.635.838₺790,6 Mn ₺254.923.049₺254,9 Mn ₺305.295.026₺305,3 Mn ₺304.273.973₺304,3 Mn ₺244.372.162₺244,4 Mn
Maç günü ₺379.151.237₺379,2 Mn ₺186.512.458₺186,5 Mn ₺61.943.918₺61,9 Mn ₺56.157.948₺56,2 Mn ₺56.838.650₺56,8 Mn ₺50.031.626₺50 Mn ₺87.470.258₺87,5 Mn ₺138.522.938₺138,5 Mn ₺25.185.989₺25,2 Mn ₺31.993.013₺32 Mn ₺34.375.471₺34,4 Mn ₺44.926.358₺44,9 Mn
Sponsorluk ₺495.210.996₺495,2 Mn ₺433.607.429₺433,6 Mn ₺422.035.488₺422 Mn ₺454.368.852₺454,4 Mn ₺422.035.488₺422 Mn ₺402.295.118₺402,3 Mn ₺529.926.818₺529,9 Mn ₺402.635.470₺402,6 Mn ₺122.186.081₺122,2 Mn ₺149.754.528₺149,8 Mn ₺170.856.302₺170,9 Mn ₺84.407.098₺84,4 Mn
Lig dağıtımı ₺43.905.305₺43,9 Mn ₺44.586.007₺44,6 Mn ₺38.459.686₺38,5 Mn ₺54.796.543₺54,8 Mn ₺54.456.192₺54,5 Mn ₺53.435.138₺53,4 Mn ₺94.277.282₺94,3 Mn ₺123.547.486₺123,5 Mn ₺25.866.691₺25,9 Mn ₺29.610.554₺29,6 Mn ₺33.354.418₺33,4 Mn ₺34.035.120₺34 Mn
Diğer gelirler ₺215.442.310₺215,4 Mn ₺135.800.129₺135,8 Mn ₺196.042.291₺196 Mn ₺137.161.534₺137,2 Mn ₺140.565.046₺140,6 Mn ₺126.610.646₺126,6 Mn ₺160.986.118₺161 Mn ₺125.929.944₺125,9 Mn ₺81.684.288₺81,7 Mn ₺93.936.931₺93,9 Mn ₺65.687.782₺65,7 Mn ₺81.343.937₺81,3 Mn
A takım personel giderleri ₺800.165.671₺800,2 Mn ₺516.993.473₺517 Mn ₺612.291.809₺612,3 Mn ₺459.474.120₺459,5 Mn ₺471.046.061₺471 Mn ₺470.365.358₺470,4 Mn ₺350.221.385₺350,2 Mn ₺277.045.877₺277 Mn ₺109.593.086₺109,6 Mn ₺118.442.218₺118,4 Mn ₺114.017.652₺114 Mn ₺77.940.425₺77,9 Mn
Diğer faaliyet giderleri ₺953.323.711₺953,3 Mn ₺700.442.770₺700,4 Mn ₺604.123.380₺604,1 Mn ₺567.365.450₺567,4 Mn ₺544.561.920₺544,6 Mn ₺519.375.931₺519,4 Mn ₺519.375.931₺519,4 Mn ₺509.165.395₺509,2 Mn ₺189.235.267₺189,2 Mn ₺183.789.648₺183,8 Mn ₺188.554.565₺188,6 Mn ₺169.494.898₺169,5 Mn
Faaliyet sonucu -₺619.779.535₺619,8 Mn -₺416.930.220₺416,9 Mn -₺497.933.806₺497,9 Mn -₺324.354.694₺324,4 Mn -₺341.712.605₺341,7 Mn -₺357.368.760₺357,4 Mn ₺3.063.161₺3,1 Mn ₺4.424.566₺4,4 Mn -₺43.905.305₺43,9 Mn ₺3.063.161₺3,1 Mn ₺1.701.756₺1,7 Mn -₺3.063.161₺3,1 Mn
Vergi öncesi sonuç ₺6.126.322₺6,1 Mn ₺2.722.810₺2,7 Mn ₺1.361.405₺1,4 Mn -₺340.351₺340B ₺7.487.726₺7,5 Mn -₺66.708.835₺66,7 Mn ₺3.403.512₺3,4 Mn ₺3.743.863₺3,7 Mn -₺46.628.114₺46,6 Mn ₺1.021.054₺1 Mn ₺680.702₺681B -₺3.743.863₺3,7 Mn
Maaşın gelire oranı %70,6%64,6%85,2%65,4%69,9%74,4%40,1%35%43%38,8%37,5%31,9

Para nereden geliyor

V-Varen Nagasaki kulübünün 2025 sezonunda ₺1.133.709.847 kazandığı yollar.

Sponsorluk ₺495.210.996
Maç günü ₺379.151.237
Diğer gelirler ₺215.442.310
Lig dağıtımı ₺43.905.305

Maaş bütçesi neyi kapsıyor

Bu bordro yalnızca A takımını kapsar: futbolcular ve çevrelerindeki teknik ekip, altyapı ve kulübün diğer çalışanları hariç. V-Varen Nagasaki ₺1,13 Mr gelire karşılık ₺800,2 Mn ödedi, yani her liranın 71 kuruşu A takımın maaşlarına gitti.

J1 League genelinde gelir

J1 League liginde finansal tabloları aynı on iki ayı kapsayan 19 kulüp. Bir kulübün kendi finansal verileri için üzerine gidin.

Sık sorulan sorular

V-Varen Nagasaki ne kadar gelir elde ediyor?

V-Varen Nagasaki 2025 sezonunda ₺1,13 Mr gelir elde etti.

V-Varen Nagasaki maaş bütçesi ne kadar?

V-Varen Nagasaki 2025 sezonunda personel giderlerine ₺800,2 Mn ödedi, bu da gelirin %70,6 kadarı.

V-Varen Nagasaki kâr ediyor mu?

V-Varen Nagasaki 2025 sezonunu ₺6,1 Mn vergi öncesi kârla kapattı.