
Kawasaki Frontale finansal verileri ve hesapları
Kawasaki Frontale 2025 sezonunda ₺3,43 Mr gelir elde etti ve personel giderlerine ₺976,1 Mn ödedi, yani kulübün kazandığı her şeyin %28,5 kadarı.
Sezona göre gelir
Kawasaki Frontale kulübünün finansal tablosunu tuttuğumuz her yılda elde ettiği gelir.
Her kalem, sezon sezon
Giderler ödenen tutar olarak verilmiştir. Tire, Kawasaki Frontale kulübünün ayrı olarak açıklamadığı bir kalemi gösterir.
| KALEM | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Gelir | ₺3.426.996.233₺3,43 Mr | ₺2.859.971.134₺2,86 Mr | ₺2.710.216.606₺2,71 Mr | ₺2.375.311.025₺2,38 Mr | ₺2.376.332.078₺2,38 Mr | ₺1.853.212.284₺1,85 Mr | ₺2.371.907.513₺2,37 Mr | ₺2.067.293.189₺2,07 Mr | ₺1.743.619.198₺1,74 Mr | ₺1.447.854.005₺1,45 Mr | ₺1.387.611.842₺1,39 Mr | ₺1.143.239.681₺1,14 Mr | ₺1.093.888.757₺1,09 Mr | ₺1.045.899.238₺1,05 Mr | ₺1.114.650.180₺1,11 Mr | ₺1.204.843.248₺1,2 Mr | ₺1.226.625.725₺1,23 Mr | ₺1.129.965.984₺1,13 Mr | ₺1.056.790.476₺1,06 Mr | ₺946.176.336₺946,2 Mn |
| Maç günü | ₺499.975.913₺500 Mn | ₺452.326.745₺452,3 Mn | ₺428.161.810₺428,2 Mn | ₺356.688.058₺356,7 Mn | ₺166.772.088₺166,8 Mn | ₺148.052.772₺148,1 Mn | ₺354.645.950₺354,6 Mn | ₺331.842.420₺331,8 Mn | ₺353.284.546₺353,3 Mn | ₺308.698.538₺308,7 Mn | ₺264.452.882₺264,5 Mn | ₺194.340.535₺194,3 Mn | ₺183.789.648₺183,8 Mn | ₺189.915.970₺189,9 Mn | ₺188.554.565₺188,6 Mn | ₺205.231.774₺205,2 Mn | ₺213.059.851₺213,1 Mn | ₺164.729.981₺164,7 Mn | ₺178.344.029₺178,3 Mn | ₺133.077.319₺133,1 Mn |
| Sponsorluk | ₺1.281.422.268₺1,28 Mr | ₺1.371.274.985₺1,37 Mr | ₺1.174.892.342₺1,17 Mr | ₺1.101.036.132₺1,1 Mr | ₺980.211.456₺980,2 Mn | ₺713.716.466₺713,7 Mn | ₺729.372.622₺729,4 Mn | ₺503.039.074₺503 Mn | ₺631.011.125₺631 Mn | ₺615.695.321₺615,7 Mn | ₺534.011.033₺534 Mn | ₺610.590.053₺610,6 Mn | ₺579.277.742₺579,3 Mn | ₺467.302.198₺467,3 Mn | ₺591.530.386₺591,5 Mn | ₺631.691.827₺631,7 Mn | ₺622.502.345₺622,5 Mn | ₺632.032.178₺632 Mn | ₺572.811.070₺572,8 Mn | ₺554.772.456₺554,8 Mn |
| Lig dağıtımı | ₺146.010.665₺146 Mn | ₺153.838.742₺153,8 Mn | ₺147.031.718₺147 Mn | ₺188.214.214₺188,2 Mn | ₺246.414.269₺246,4 Mn | ₺387.660.017₺387,7 Mn | ₺609.909.350₺609,9 Mn | ₺481.937.299₺481,9 Mn | ₺168.473.844₺168,5 Mn | ₺75.557.966₺75,6 Mn | ₺67.049.186₺67 Mn | ₺77.600.074₺77,6 Mn | ₺74.196.562₺74,2 Mn | ₺72.835.157₺72,8 Mn | ₺72.494.806₺72,5 Mn | ₺101.424.658₺101,4 Mn | ₺133.758.022₺133,8 Mn | ₺120.484.325₺120,5 Mn | ₺131.035.212₺131 Mn | ₺125.249.242₺125,2 Mn |
| Diğer gelirler | ₺1.499.247.036₺1,5 Mr | ₺882.530.662₺882,5 Mn | ₺960.130.735₺960,1 Mn | ₺729.372.622₺729,4 Mn | ₺982.934.266₺982,9 Mn | ₺603.783.029₺603,8 Mn | ₺677.979.590₺678 Mn | ₺750.474.396₺750,5 Mn | ₺590.849.683₺590,8 Mn | ₺447.902.179₺447,9 Mn | ₺522.098.741₺522,1 Mn | ₺260.709.019₺260,7 Mn | ₺256.624.805₺256,6 Mn | ₺315.845.914₺315,8 Mn | ₺262.070.424₺262,1 Mn | ₺266.494.990₺266,5 Mn | ₺257.305.507₺257,3 Mn | ₺212.719.500₺212,7 Mn | ₺174.600.166₺174,6 Mn | ₺133.077.319₺133,1 Mn |
| A takım personel giderleri | ₺976.127.242₺976,1 Mn | ₺933.923.693₺933,9 Mn | ₺1.118.734.394₺1,12 Mr | ₺1.027.179.922₺1,03 Mr | ₺1.235.474.856₺1,24 Mr | ₺1.033.306.243₺1,03 Mr | ₺1.006.758.850₺1,01 Mr | ₺889.678.037₺889,7 Mn | ₺796.081.457₺796,1 Mn | ₺559.197.022₺559,2 Mn | ₺573.491.772₺573,5 Mn | ₺526.182.955₺526,2 Mn | ₺529.926.818₺529,9 Mn | ₺486.021.514₺486 Mn | ₺540.137.354₺540,1 Mn | ₺593.232.142₺593,2 Mn | ₺664.025.191₺664 Mn | ₺593.232.142₺593,2 Mn | ₺557.835.617₺557,8 Mn | ₺522.439.092₺522,4 Mn |
| Diğer faaliyet giderleri | ₺2.280.693.391₺2,28 Mr | ₺2.168.717.846₺2,17 Mr | ₺1.549.278.662₺1,55 Mr | ₺1.274.274.893₺1,27 Mr | ₺951.281.604₺951,3 Mn | ₺893.762.251₺893,8 Mn | ₺1.092.527.352₺1,09 Mr | ₺1.015.948.332₺1,02 Mr | ₺813.779.719₺813,8 Mn | ₺776.000.736₺776 Mn | ₺780.084.950₺780,1 Mn | ₺592.891.790₺592,9 Mn | ₺548.986.486₺549 Mn | ₺536.733.842₺536,7 Mn | ₺553.070.700₺553,1 Mn | ₺595.614.600₺595,6 Mn | ₺541.839.110₺541,8 Mn | ₺512.909.258₺512,9 Mn | ₺495.891.698₺495,9 Mn | ₺418.631.976₺418,6 Mn |
| Faaliyet sonucu | ₺169.835.249₺169,8 Mn | -₺242.670.406₺242,7 Mn | ₺42.203.549₺42,2 Mn | ₺73.856.210₺73,9 Mn | ₺189.575.618₺189,6 Mn | -₺73.856.210₺73,9 Mn | ₺272.621.311₺272,6 Mn | ₺161.666.820₺161,7 Mn | ₺133.758.022₺133,8 Mn | ₺112.656.247₺112,7 Mn | ₺34.035.120₺34 Mn | ₺24.164.935₺24,2 Mn | ₺14.975.453₺15 Mn | ₺23.143.882₺23,1 Mn | ₺21.442.126₺21,4 Mn | ₺15.996.506₺16 Mn | ₺20.761.423₺20,8 Mn | ₺23.824.584₺23,8 Mn | ₺3.063.161₺3,1 Mn | ₺5.105.268₺5,1 Mn |
| Vergi öncesi sonuç | ₺163.708.927₺163,7 Mn | -₺242.330.054₺242,3 Mn | ₺50.712.329₺50,7 Mn | ₺87.810.610₺87,8 Mn | ₺202.849.315₺202,8 Mn | -₺55.817.597₺55,8 Mn | ₺272.961.662₺273 Mn | ₺162.007.171₺162 Mn | ₺134.098.373₺134,1 Mn | ₺112.656.247₺112,7 Mn | ₺34.715.822₺34,7 Mn | ₺25.866.691₺25,9 Mn | ₺15.656.155₺15,7 Mn | ₺23.484.233₺23,5 Mn | ₺27.568.447₺27,6 Mn | - | - | - | - | - |
| Maaşın gelire oranı | %28,5 | %32,7 | %41,3 | %43,2 | %52 | %55,8 | %42,4 | %43 | %45,7 | %38,6 | %41,3 | %46 | %48,4 | %46,5 | %48,5 | %49,2 | %54,1 | %52,5 | %52,8 | %55,2 |
Para nereden geliyor
Kawasaki Frontale kulübünün 2025 sezonunda ₺3.426.996.233 kazandığı yollar.
Maaş bütçesi neyi kapsıyor
Bu bordro yalnızca A takımını kapsar: futbolcular ve çevrelerindeki teknik ekip, altyapı ve kulübün diğer çalışanları hariç. Kawasaki Frontale ₺3,43 Mr gelire karşılık ₺976,1 Mn ödedi, yani her liranın 28 kuruşu A takımın maaşlarına gitti.
J1 League genelinde gelir
J1 League liginde finansal tabloları aynı on iki ayı kapsayan 19 kulüp. Bir kulübün kendi finansal verileri için üzerine gidin.
Sık sorulan sorular
Kawasaki Frontale ne kadar gelir elde ediyor?
Kawasaki Frontale 2025 sezonunda ₺3,43 Mr gelir elde etti.
Kawasaki Frontale maaş bütçesi ne kadar?
Kawasaki Frontale 2025 sezonunda personel giderlerine ₺976,1 Mn ödedi, bu da gelirin %28,5 kadarı.
Kawasaki Frontale kâr ediyor mu?
Kawasaki Frontale 2025 sezonunu ₺163,7 Mn vergi öncesi kârla kapattı.