Finanse i sprawozdania Kyoto Sanga F.C.
Kyoto Sanga F.C. osiągnął 117,8 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 45,8 mln zł na koszty pracownicze, czyli 38,9% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Kyoto Sanga F.C. osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Kyoto Sanga F.C. nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 117 797 148 zł117,8 mln zł | 98 806 176 zł98,8 mln zł | 90 120 794 zł90,1 mln zł | 87 331 910 zł87,3 mln zł | 58 672 807 zł58,7 mln zł | 55 804 241 zł55,8 mln zł | 55 512 072 zł55,5 mln zł | 49 084 358 zł49,1 mln zł | 49 323 406 zł49,3 mln zł | 46 295 474 zł46,3 mln zł | 50 385 838 zł50,4 mln zł | 46 773 569 zł46,8 mln zł | 51 262 344 zł51,3 mln zł | 54 157 471 zł54,2 mln zł | 56 840 112 zł56,8 mln zł | 61 382 009 zł61,4 mln zł | 64 170 893 zł64,2 mln zł | 66 455 122 zł66,5 mln zł | 56 441 700 zł56,4 mln zł | 59 230 584 zł59,2 mln zł | 54 662 126 zł54,7 mln zł |
| Dzień meczowy | 23 665 673 zł23,7 mln zł | 16 255 210 zł16,3 mln zł | 15 909 919 zł15,9 mln zł | 15 219 338 zł15,2 mln zł | 5 923 058 zł5,9 mln zł | 5 365 282 zł5,4 mln zł | 5 259 038 zł5,3 mln zł | 4 595 018 zł4,6 mln zł | 5 444 964 zł5,4 mln zł | 5 312 160 zł5,3 mln zł | 5 126 234 zł5,1 mln zł | 6 082 423 zł6,1 mln zł | 6 905 808 zł6,9 mln zł | 6 640 200 zł6,6 mln zł | 5 285 599 zł5,3 mln zł | 9 243 158 zł9,2 mln zł | 11 128 975 zł11,1 mln zł | 11 952 360 zł12 mln zł | 7 994 801 zł8 mln zł | 8 871 307 zł8,9 mln zł | 6 507 396 zł6,5 mln zł |
| Sponsoring | 62 975 657 zł63 mln zł | 57 132 281 zł57,1 mln zł | 53 041 918 zł53 mln zł | 50 412 398 zł50,4 mln zł | 40 744 267 zł40,7 mln zł | 40 398 977 zł40,4 mln zł | 36 016 445 zł36 mln zł | 33 015 074 zł33 mln zł | 29 987 143 zł30 mln zł | 29 801 218 zł29,8 mln zł | 30 093 386 zł30,1 mln zł | 30 173 069 zł30,2 mln zł | 32 802 588 zł32,8 mln zł | 35 963 323 zł36 mln zł | 37 052 316 zł37,1 mln zł | 39 416 227 zł39,4 mln zł | 40 239 612 zł40,2 mln zł | 41 727 017 zł41,7 mln zł | 38 778 768 zł38,8 mln zł | 38 433 478 zł38,4 mln zł | 34 741 526 zł34,7 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 8 047 922 zł8 mln zł | 7 755 754 zł7,8 mln zł | 7 676 071 zł7,7 mln zł | 11 022 732 zł11 mln zł | 4 355 971 zł4,4 mln zł | 4 116 924 zł4,1 mln zł | 3 930 998 zł3,9 mln zł | 4 010 681 zł4 mln zł | 4 010 681 zł4 mln zł | 2 470 154 zł2,5 mln zł | 2 363 911 zł2,4 mln zł | 2 656 080 zł2,7 mln zł | 2 842 006 zł2,8 mln zł | 2 363 911 zł2,4 mln zł | 2 656 080 zł2,7 mln zł | 5 843 376 zł5,8 mln zł | 6 029 302 zł6 mln zł | 6 188 666 zł6,2 mln zł | 3 479 465 zł3,5 mln zł | 6 666 761 zł6,7 mln zł | 4 063 802 zł4,1 mln zł |
| Pozostałe przychody | 23 107 896 zł23,1 mln zł | 17 662 932 zł17,7 mln zł | 13 492 886 zł13,5 mln zł | 10 677 442 zł10,7 mln zł | 7 649 510 zł7,6 mln zł | 5 923 058 zł5,9 mln zł | 10 305 590 zł10,3 mln zł | 7 463 585 zł7,5 mln zł | 9 880 618 zł9,9 mln zł | 8 711 942 zł8,7 mln zł | 12 802 306 zł12,8 mln zł | 7 861 997 zł7,9 mln zł | 8 711 942 zł8,7 mln zł | 9 190 037 zł9,2 mln zł | 11 846 117 zł11,8 mln zł | 6 879 247 zł6,9 mln zł | 6 773 004 zł6,8 mln zł | 6 587 078 zł6,6 mln zł | 6 188 666 zł6,2 mln zł | 5 259 038 zł5,3 mln zł | 9 349 402 zł9,3 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 45 843 941 zł45,8 mln zł | 44 622 144 zł44,6 mln zł | 48 818 750 zł48,8 mln zł | 45 312 725 zł45,3 mln zł | 30 013 704 zł30 mln zł | 24 674 983 zł24,7 mln zł | 23 771 916 zł23,8 mln zł | 18 380 074 zł18,4 mln zł | 22 629 802 zł22,6 mln zł | 25 631 172 zł25,6 mln zł | 21 142 397 zł21,1 mln zł | 18 459 756 zł18,5 mln zł | 18 380 074 zł18,4 mln zł | 15 697 433 zł15,7 mln zł | 23 771 916 zł23,8 mln zł | 34 741 526 zł34,7 mln zł | 39 920 882 zł39,9 mln zł | 35 432 107 zł35,4 mln zł | 27 915 401 zł27,9 mln zł | 28 473 178 zł28,5 mln zł | - |
| Pozostałe koszty operacyjne | 64 144 332 zł64,1 mln zł | 53 015 357 zł53 mln zł | 39 124 058 zł39,1 mln zł | 36 919 512 zł36,9 mln zł | 25 551 490 zł25,6 mln zł | 27 012 334 zł27 mln zł | 31 580 791 zł31,6 mln zł | 28 101 326 zł28,1 mln zł | 29 243 441 zł29,2 mln zł | 27 702 914 zł27,7 mln zł | 26 454 557 zł26,5 mln zł | 25 817 098 zł25,8 mln zł | 26 268 631 zł26,3 mln zł | 24 701 544 zł24,7 mln zł | 26 587 361 zł26,6 mln zł | 29 429 366 zł29,4 mln zł | 29 030 954 zł29 mln zł | 31 102 697 zł31,1 mln zł | 27 463 867 zł27,5 mln zł | 27 835 718 zł27,8 mln zł | - |
| Wynik operacyjny | 7 808 875 zł7,8 mln zł | 1 168 675 zł1,2 mln zł | 2 177 986 zł2,2 mln zł | 5 099 674 zł5,1 mln zł | 3 107 614 zł3,1 mln zł | 4 116 924 zł4,1 mln zł | 159 365 zł159 tys zł | 2 602 958 zł2,6 mln zł | -2 549 837 zł2,5 mln zł | -7 038 612 zł7 mln zł | 2 788 884 zł2,8 mln zł | 2 496 715 zł2,5 mln zł | 6 613 639 zł6,6 mln zł | 13 758 494 zł13,8 mln zł | 6 480 835 zł6,5 mln zł | -2 788 884 zł2,8 mln zł | -4 780 944 zł4,8 mln zł | -79 682 zł80 tys zł | 1 062 432 zł1,1 mln zł | 2 921 688 zł2,9 mln zł | 6 055 862 zł6,1 mln zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 8 207 287 zł8,2 mln zł | 2 629 519 zł2,6 mln zł | 1 620 209 zł1,6 mln zł | 5 551 207 zł5,6 mln zł | 3 506 026 zł3,5 mln zł | 5 046 552 zł5 mln zł | -584 338 zł584 tys zł | 2 470 154 zł2,5 mln zł | -2 868 566 zł2,9 mln zł | -7 065 173 zł7,1 mln zł | 1 301 479 zł1,3 mln zł | 1 912 378 zł1,9 mln zł | 6 985 490 zł7 mln zł | 9 482 206 zł9,5 mln zł | 6 746 443 zł6,7 mln zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 38,9% | 45,2% | 54,2% | 51,9% | 51,2% | 44,2% | 42,8% | 37,4% | 45,9% | 55,4% | 42% | 39,5% | 35,9% | 29% | 41,8% | 56,6% | 62,2% | 53,3% | 49,5% | 48,1% | - |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Kyoto Sanga F.C. zarobił 117 797 148 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Kyoto Sanga F.C. wydał 45,8 mln zł przy 117,8 mln zł przychodów, więc 39 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Kyoto Sanga F.C.?
Kyoto Sanga F.C. osiągnął 117,8 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy Kyoto Sanga F.C.?
Kyoto Sanga F.C. wydał 45,8 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 38,9% przychodów.
Czy Kyoto Sanga F.C. przynosi zysk?
Kyoto Sanga F.C. osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 8,2 mln zł w sezonie 2025.