
Finanse i sprawozdania Cerezo Osaka
Cerezo Osaka osiągnął 151,9 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 62,3 mln zł na koszty pracownicze, czyli 41% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Cerezo Osaka osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Cerezo Osaka nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 151 927 776 zł151,9 mln zł | 143 454 881 zł143,5 mln zł | 129 297 974 zł129,3 mln zł | 111 980 333 zł112 mln zł | 99 284 270 zł99,3 mln zł | 77 424 732 zł77,4 mln zł | 100 559 189 zł100,6 mln zł | 102 816 857 zł102,8 mln zł | 105 605 741 zł105,6 mln zł | 79 894 886 zł79,9 mln zł | 72 032 890 zł72 mln zł | 100 160 777 zł100,2 mln zł | 85 339 850 zł85,3 mln zł | 69 536 174 zł69,5 mln zł | 67 119 142 zł67,1 mln zł | 67 836 283 zł67,8 mln zł | 59 522 753 zł59,5 mln zł | 51 527 952 zł51,5 mln zł | 54 874 613 zł54,9 mln zł | 55 990 166 zł56 mln zł | 61 382 009 zł61,4 mln zł |
| Dzień meczowy | 30 916 771 zł30,9 mln zł | 26 560 800 zł26,6 mln zł | 23 904 720 zł23,9 mln zł | 18 486 317 zł18,5 mln zł | 9 588 449 zł9,6 mln zł | 8 233 848 zł8,2 mln zł | 17 981 662 zł18 mln zł | 16 414 574 zł16,4 mln zł | 22 284 511 zł22,3 mln zł | 13 546 008 zł13,5 mln zł | 12 324 211 zł12,3 mln zł | 22 736 045 zł22,7 mln zł | 25 339 003 zł25,3 mln zł | 13 147 596 zł13,1 mln zł | 11 925 799 zł11,9 mln zł | 11 368 022 zł11,4 mln zł | 7 383 902 zł7,4 mln zł | 5 737 133 zł5,7 mln zł | 5 312 160 zł5,3 mln zł | 8 711 942 zł8,7 mln zł | 10 411 834 zł10,4 mln zł |
| Sponsoring | 73 254 686 zł73,3 mln zł | 72 696 910 zł72,7 mln zł | 72 803 153 zł72,8 mln zł | 60 664 867 zł60,7 mln zł | 52 962 235 zł53 mln zł | 45 126 799 zł45,1 mln zł | 45 339 286 zł45,3 mln zł | 47 437 589 zł47,4 mln zł | 42 497 280 zł42,5 mln zł | 46 162 670 zł46,2 mln zł | 39 974 004 zł40 mln zł | 40 133 369 zł40,1 mln zł | 39 814 639 zł39,8 mln zł | 29 748 096 zł29,7 mln zł | 36 149 249 zł36,1 mln zł | 34 050 946 zł34,1 mln zł | 33 254 122 zł33,3 mln zł | 34 343 114 zł34,3 mln zł | 29 270 002 zł29,3 mln zł | 30 837 089 zł30,8 mln zł | 29 482 488 zł29,5 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 7 596 389 zł7,6 mln zł | 8 472 895 zł8,5 mln zł | 7 437 024 zł7,4 mln zł | 10 783 685 zł10,8 mln zł | 13 227 278 zł13,2 mln zł | 10 464 955 zł10,5 mln zł | 12 722 623 zł12,7 mln zł | 14 714 683 zł14,7 mln zł | 12 217 968 zł12,2 mln zł | 2 709 202 zł2,7 mln zł | 2 895 127 zł2,9 mln zł | 6 162 106 zł6,2 mln zł | 5 843 376 zł5,8 mln zł | 6 055 862 zł6,1 mln zł | 5 923 058 zł5,9 mln zł | 7 702 632 zł7,7 mln zł | 3 240 418 zł3,2 mln zł | 2 815 445 zł2,8 mln zł | 2 895 127 zł2,9 mln zł | 6 427 714 zł6,4 mln zł | 10 969 610 zł11 mln zł |
| Pozostałe przychody | 40 159 930 zł40,2 mln zł | 35 724 276 zł35,7 mln zł | 25 153 078 zł25,2 mln zł | 22 045 464 zł22 mln zł | 23 506 308 zł23,5 mln zł | 13 599 130 zł13,6 mln zł | 24 515 618 zł24,5 mln zł | 24 250 010 zł24,3 mln zł | 28 605 982 zł28,6 mln zł | 17 477 006 zł17,5 mln zł | 16 839 547 zł16,8 mln zł | 31 129 258 zł31,1 mln zł | 14 342 832 zł14,3 mln zł | 20 584 620 zł20,6 mln zł | 13 121 035 zł13,1 mln zł | 14 714 683 zł14,7 mln zł | 15 644 311 zł15,6 mln zł | 8 632 260 zł8,6 mln zł | 17 397 324 zł17,4 mln zł | 10 013 422 zł10 mln zł | 10 518 077 zł10,5 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 62 258 515 zł62,3 mln zł | 48 473 460 zł48,5 mln zł | 53 387 208 zł53,4 mln zł | 54 263 714 zł54,3 mln zł | 65 047 399 zł65 mln zł | 53 652 816 zł53,7 mln zł | 63 905 285 zł63,9 mln zł | 61 992 907 zł62 mln zł | 61 992 907 zł62 mln zł | 39 681 835 zł39,7 mln zł | 40 452 098 zł40,5 mln zł | 44 622 144 zł44,6 mln zł | 32 191 690 zł32,2 mln zł | 25 737 415 zł25,7 mln zł | 31 474 548 zł31,5 mln zł | 34 555 601 zł34,6 mln zł | 28 818 468 zł28,8 mln zł | 21 886 099 zł21,9 mln zł | 23 612 551 zł23,6 mln zł | 30 544 920 zł30,5 mln zł | - |
| Pozostałe koszty operacyjne | 85 977 310 zł86 mln zł | 87 650 640 zł87,7 mln zł | 64 994 278 zł65 mln zł | 52 802 870 zł52,8 mln zł | 52 749 749 zł52,7 mln zł | 41 408 287 zł41,4 mln zł | 49 323 406 zł49,3 mln zł | 48 951 554 zł49 mln zł | 50 704 567 zł50,7 mln zł | 39 549 031 zł39,5 mln zł | 44 409 658 zł44,4 mln zł | 57 875 983 zł57,9 mln zł | 52 829 431 zł52,8 mln zł | 41 886 382 zł41,9 mln zł | 36 786 708 zł36,8 mln zł | 32 590 102 zł32,6 mln zł | 32 776 027 zł32,8 mln zł | 31 208 940 zł31,2 mln zł | 30 704 285 zł30,7 mln zł | 31 023 014 zł31 mln zł | - |
| Wynik operacyjny | 3 691 951 zł3,7 mln zł | 7 330 781 zł7,3 mln zł | 10 916 489 zł10,9 mln zł | 4 913 748 zł4,9 mln zł | -18 512 878 zł18,5 mln zł | -17 636 371 zł17,6 mln zł | -12 669 502 zł12,7 mln zł | -8 127 605 zł8,1 mln zł | -7 091 734 zł7,1 mln zł | 664 020 zł664 tys zł | -12 828 866 zł12,8 mln zł | -2 337 350 zł2,3 mln zł | 318 730 zł319 tys zł | 1 912 378 zł1,9 mln zł | -1 142 114 zł1,1 mln zł | 690 581 zł691 tys zł | -2 071 742 zł2,1 mln zł | -1 567 087 zł1,6 mln zł | 557 777 zł558 tys zł | -5 577 768 zł5,6 mln zł | 743 702 zł744 tys zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 823 385 zł823 tys zł | 8 260 409 zł8,3 mln zł | 10 704 002 zł10,7 mln zł | 2 310 790 zł2,3 mln zł | -11 022 732 zł11 mln zł | -21 275 201 zł21,3 mln zł | -7 516 706 zł7,5 mln zł | 106 243 zł106 tys zł | 239 047 zł239 tys zł | 318 730 zł319 tys zł | 504 655 zł505 tys zł | -2 390 472 zł2,4 mln zł | 212 486 zł212 tys zł | 1 673 330 zł1,7 mln zł | -1 434 283 zł1,4 mln zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 41% | 33,8% | 41,3% | 48,5% | 65,5% | 69,3% | 63,5% | 60,3% | 58,7% | 49,7% | 56,2% | 44,6% | 37,7% | 37% | 46,9% | 50,9% | 48,4% | 42,5% | 43% | 54,6% | - |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Cerezo Osaka zarobił 151 927 776 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Cerezo Osaka wydał 62,3 mln zł przy 151,9 mln zł przychodów, więc 41 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Cerezo Osaka?
Cerezo Osaka osiągnął 151,9 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy Cerezo Osaka?
Cerezo Osaka wydał 62,3 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 41% przychodów.
Czy Cerezo Osaka przynosi zysk?
Cerezo Osaka osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 823 tys zł w sezonie 2025.