SALARYSPORT
★ 0
Cerezo Osaka crest
CEREZO OSAKA · FINANCIËN

Financiën en jaarrekening van Cerezo Osaka

Cerezo Osaka zette in 2025 €34,6 mln om en betaalde €14,2 mln aan personeelskosten, oftewel 41% van alles wat de club verdiende.

OMZET €34,6 mln
SALARISHUIS €14,2 mln
SALARISSEN OP OMZET41%
RESULTAAT VOOR BELASTING €187k

Omzet per seizoen

Wat Cerezo Osaka omzette in elk jaar waarvan wij de jaarrekening hebben.

Elke maatstaf, seizoen voor seizoen

Kosten staan als betaald bedrag. Een streepje is een maatstaf die Cerezo Osaka niet apart vermeldt.

MAATSTAF 202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011201020092008200720062005
Omzet €34.594.560€34,6 mln €32.665.248€32,7 mln €29.441.664€29,4 mln €25.498.368€25,5 mln €22.607.424€22,6 mln €17.629.920€17,6 mln €22.897.728€22,9 mln €23.411.808€23,4 mln €24.046.848€24 mln €18.192.384€18,2 mln €16.402.176€16,4 mln €22.807.008€22,8 mln €19.432.224€19,4 mln €15.833.664€15,8 mln €15.283.296€15,3 mln €15.446.592€15,4 mln €13.553.568€13,6 mln €11.733.120€11,7 mln €12.495.168€12,5 mln €12.749.184€12,7 mln €13.976.928€14 mln
Wedstrijddag €7.039.872€7 mln €6.048.000€6 mln €5.443.200€5,4 mln €4.209.408€4,2 mln €2.183.328€2,2 mln €1.874.880€1,9 mln €4.094.496€4,1 mln €3.737.664€3,7 mln €5.074.272€5,1 mln €3.084.480€3,1 mln €2.806.272€2,8 mln €5.177.088€5,2 mln €5.769.792€5,8 mln €2.993.760€3 mln €2.715.552€2,7 mln €2.588.544€2,6 mln €1.681.344€1,7 mln €1.306.368€1,3 mln €1.209.600€1,2 mln €1.983.744€2 mln €2.370.816€2,4 mln
Sponsoring €16.680.384€16,7 mln €16.553.376€16,6 mln €16.577.568€16,6 mln €13.813.632€13,8 mln €12.059.712€12,1 mln €10.275.552€10,3 mln €10.323.936€10,3 mln €10.801.728€10,8 mln €9.676.800€9,7 mln €10.511.424€10,5 mln €9.102.240€9,1 mln €9.138.528€9,1 mln €9.065.952€9,1 mln €6.773.760€6,8 mln €8.231.328€8,2 mln €7.753.536€7,8 mln €7.572.096€7,6 mln €7.820.064€7,8 mln €6.664.896€6,7 mln €7.021.728€7 mln €6.713.280€6,7 mln
Uitkeringen van de competitie €1.729.728€1,7 mln €1.929.312€1,9 mln €1.693.440€1,7 mln €2.455.488€2,5 mln €3.011.904€3 mln €2.382.912€2,4 mln €2.896.992€2,9 mln €3.350.592€3,4 mln €2.782.080€2,8 mln €616.896€617k €659.232€659k €1.403.136€1,4 mln €1.330.560€1,3 mln €1.378.944€1,4 mln €1.348.704€1,3 mln €1.753.920€1,8 mln €737.856€738k €641.088€641k €659.232€659k €1.463.616€1,5 mln €2.497.824€2,5 mln
Overige opbrengsten €9.144.576€9,1 mln €8.134.560€8,1 mln €5.727.456€5,7 mln €5.019.840€5 mln €5.352.480€5,4 mln €3.096.576€3,1 mln €5.582.304€5,6 mln €5.521.824€5,5 mln €6.513.696€6,5 mln €3.979.584€4 mln €3.834.432€3,8 mln €7.088.256€7,1 mln €3.265.920€3,3 mln €4.687.200€4,7 mln €2.987.712€3 mln €3.350.592€3,4 mln €3.562.272€3,6 mln €1.965.600€2 mln €3.961.440€4 mln €2.280.096€2,3 mln €2.395.008€2,4 mln
Personeelskosten eerste elftal €14.176.512€14,2 mln €11.037.600€11 mln €12.156.480€12,2 mln €12.356.064€12,4 mln €14.811.552€14,8 mln €12.216.960€12,2 mln €14.551.488€14,6 mln €14.116.032€14,1 mln €14.116.032€14,1 mln €9.035.712€9 mln €9.211.104€9,2 mln €10.160.640€10,2 mln €7.330.176€7,3 mln €5.860.512€5,9 mln €7.166.880€7,2 mln €7.868.448€7,9 mln €6.562.080€6,6 mln €4.983.552€5 mln €5.376.672€5,4 mln €6.955.200€7 mln -
Overige bedrijfslasten €19.577.376€19,6 mln €19.958.400€20 mln €14.799.456€14,8 mln €12.023.424€12 mln €12.011.328€12 mln €9.428.832€9,4 mln €11.231.136€11,2 mln €11.146.464€11,1 mln €11.545.632€11,5 mln €9.005.472€9 mln €10.112.256€10,1 mln €13.178.592€13,2 mln €12.029.472€12 mln €9.537.696€9,5 mln €8.376.480€8,4 mln €7.420.896€7,4 mln €7.463.232€7,5 mln €7.106.400€7,1 mln €6.991.488€7 mln €7.064.064€7,1 mln -
Bedrijfsresultaat €840.672€841k €1.669.248€1,7 mln €2.485.728€2,5 mln €1.118.880€1,1 mln -€4.215.456€4,2 mln -€4.015.872€4 mln -€2.884.896€2,9 mln -€1.850.688€1,9 mln -€1.614.816€1,6 mln €151.200€151k -€2.921.184€2,9 mln -€532.224€532k €72.576€73k €435.456€435k -€260.064€260k €157.248€157k -€471.744€472k -€356.832€357k €127.008€127k -€1.270.080€1,3 mln €169.344€169k
Resultaat voor belasting €187.488€187k €1.880.928€1,9 mln €2.437.344€2,4 mln €526.176€526k -€2.509.920€2,5 mln -€4.844.448€4,8 mln -€1.711.584€1,7 mln €24.192€24k €54.432€54k €72.576€73k €114.912€115k -€544.320€544k €48.384€48k €381.024€381k -€326.592€327k ------
Salarissen op omzet 41%33,8%41,3%48,5%65,5%69,3%63,5%60,3%58,7%49,7%56,2%44,6%37,7%37%46,9%50,9%48,4%42,5%43%54,6%-

Waar het geld vandaan komt

Hoe Cerezo Osaka in 2025 €34.594.560 verdiende.

Sponsoring €16.680.384
Overige opbrengsten €9.144.576
Wedstrijddag €7.039.872
Uitkeringen van de competitie €1.729.728

Wat het salarishuis dekt

Deze loonsom is alleen het eerste elftal: de spelers en de technische staf eromheen, zonder de jeugdopleiding en de rest van het personeel van de club. Cerezo Osaka betaalde €14,2 mln tegenover €34,6 mln omzet, dus 41 cent van elke euro ging naar de lonen van het eerste elftal.

Omzet in J1 League

De 19 clubs in J1 League waarvan de jaarrekening dezelfde twaalf maanden beslaat. Klik door voor de financiën van een club.

Veelgestelde vragen

Hoeveel omzet maakt Cerezo Osaka?

Cerezo Osaka zette in 2025 €34,6 mln om.

Hoe hoog is het salarishuis van Cerezo Osaka?

Cerezo Osaka betaalde in 2025 €14,2 mln aan personeelskosten, oftewel 41% van de omzet.

Maakt Cerezo Osaka winst?

Cerezo Osaka boekte in 2025 een winst voor belasting van €187k.