SALARYSPORT
★ 0
MZ
FC MACHIDA ZELVIA · FINANSE

Finanse i sprawozdania FC Machida Zelvia

FC Machida Zelvia osiągnął 183,6 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 86,1 mln zł na koszty pracownicze, czyli 46,9% wszystkiego, co klub zarobił.

PRZYCHODY 183,6 mln zł
BUDŻET PŁACOWY 86,1 mln zł
PŁACE DO PRZYCHODÓW46,9%
WYNIK PRZED OPODATKOWANIEM 850 tys zł

Przychody według sezonu

Ile FC Machida Zelvia osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.

Każda pozycja, sezon po sezonie

Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której FC Machida Zelvia nie wykazuje osobno.

POZYCJA 202520242023202220212020201920182017201620152014201320122011
Przychody 183 641 371 zł183,6 mln zł 152 830 843 zł152,8 mln zł 90 545 767 zł90,5 mln zł 50 970 175 zł51 mln zł 39 628 714 zł39,6 mln zł 33 280 682 zł33,3 mln zł 27 410 746 zł27,4 mln zł 20 053 404 zł20,1 mln zł 18 831 607 zł18,8 mln zł 16 627 061 zł16,6 mln zł 11 766 434 zł11,8 mln zł 9 641 570 zł9,6 mln zł 9 641 570 zł9,6 mln zł 13 094 474 zł13,1 mln zł 6 427 714 zł6,4 mln zł
Dzień meczowy 15 166 217 zł15,2 mln zł 18 247 270 zł18,2 mln zł 5 365 282 zł5,4 mln zł 2 231 107 zł2,2 mln zł 1 992 060 zł2 mln zł 1 407 722 zł1,4 mln zł 3 054 492 zł3,1 mln zł 2 868 566 zł2,9 mln zł 2 496 715 zł2,5 mln zł 2 443 594 zł2,4 mln zł 1 460 844 zł1,5 mln zł 1 115 554 zł1,1 mln zł 849 946 zł850 tys zł 1 832 695 zł1,8 mln zł 796 824 zł797 tys zł
Sponsoring 121 675 025 zł121,7 mln zł 107 385 314 zł107,4 mln zł 70 545 485 zł70,5 mln zł 39 283 423 zł39,3 mln zł 29 190 319 zł29,2 mln zł 24 887 470 zł24,9 mln zł 17 689 493 zł17,7 mln zł 9 827 496 zł9,8 mln zł 9 110 354 zł9,1 mln zł 7 941 679 zł7,9 mln zł 6 640 200 zł6,6 mln zł 6 002 741 zł6 mln zł 5 418 403 zł5,4 mln zł 5 365 282 zł5,4 mln zł 3 107 614 zł3,1 mln zł
Wypłaty z ligi 12 058 603 zł12,1 mln zł 8 499 456 zł8,5 mln zł 2 921 688 zł2,9 mln zł 4 090 363 zł4,1 mln zł 3 824 755 zł3,8 mln zł 3 718 512 zł3,7 mln zł 3 612 269 zł3,6 mln zł 3 638 830 zł3,6 mln zł 3 612 269 zł3,6 mln zł 2 284 229 zł2,3 mln zł 318 730 zł319 tys zł 318 730 zł319 tys zł 1 381 162 zł1,4 mln zł 2 523 276 zł2,5 mln zł 106 243 zł106 tys zł
Pozostałe przychody 34 741 526 zł34,7 mln zł 18 698 803 zł18,7 mln zł 11 713 313 zł11,7 mln zł 5 365 282 zł5,4 mln zł 4 621 579 zł4,6 mln zł 3 266 978 zł3,3 mln zł 3 054 492 zł3,1 mln zł 3 718 512 zł3,7 mln zł 3 612 269 zł3,6 mln zł 3 957 559 zł4 mln zł 3 346 661 zł3,3 mln zł 2 204 546 zł2,2 mln zł 1 992 060 zł2 mln zł 3 373 222 zł3,4 mln zł 2 417 033 zł2,4 mln zł
Koszty pracownicze pierwszego zespołu 86 110 114 zł86,1 mln zł 65 817 662 zł65,8 mln zł 47 968 805 zł48 mln zł 19 761 235 zł19,8 mln zł 17 397 324 zł17,4 mln zł 13 200 718 zł13,2 mln zł 10 677 442 zł10,7 mln zł 7 383 902 zł7,4 mln zł 6 055 862 zł6,1 mln zł 5 019 991 zł5 mln zł 3 984 120 zł4 mln zł 3 187 296 zł3,2 mln zł 3 054 492 zł3,1 mln zł 4 037 242 zł4 mln zł 2 390 472 zł2,4 mln zł
Pozostałe koszty operacyjne 97 026 602 zł97 mln zł 86 827 255 zł86,8 mln zł 42 417 598 zł42,4 mln zł 30 119 947 zł30,1 mln zł 22 284 511 zł22,3 mln zł 20 053 404 zł20,1 mln zł 16 441 135 zł16,4 mln zł 13 519 447 zł13,5 mln zł 11 952 360 zł12 mln zł 11 660 191 zł11,7 mln zł 7 915 118 zł7,9 mln zł 6 294 910 zł6,3 mln zł 6 427 714 zł6,4 mln zł 8 605 699 zł8,6 mln zł 5 046 552 zł5 mln zł
Wynik operacyjny 504 655 zł505 tys zł 185 926 zł186 tys zł 159 365 zł159 tys zł 1 088 993 zł1,1 mln zł -53 122 zł53 tys zł 26 561 zł27 tys zł 292 169 zł292 tys zł -849 946 zł850 tys zł 823 385 zł823 tys zł -53 122 zł53 tys zł -132 804 zł133 tys zł 159 365 zł159 tys zł 159 365 zł159 tys zł 451 534 zł452 tys zł -1 009 310 zł1 mln zł
Wynik przed opodatkowaniem 849 946 zł850 tys zł 531 216 zł531 tys zł 185 926 zł186 tys zł 79 682 zł80 tys zł 132 804 zł133 tys zł 212 486 zł212 tys zł 239 047 zł239 tys zł -849 946 zł850 tys zł 770 263 zł770 tys zł -1 354 601 zł1,4 mln zł 26 561 zł27 tys zł 132 804 zł133 tys zł 79 682 zł80 tys zł 424 973 zł425 tys zł -1 620 209 zł1,6 mln zł
Płace do przychodów 46,9%43,1%53%38,8%43,9%39,7%39%36,8%32,2%30,2%33,9%33,1%31,7%30,8%37,2%

Skąd biorą się pieniądze

Jak FC Machida Zelvia zarobił 183 641 371 zł w sezonie 2025.

Sponsoring 122m
Pozostałe przychody 35m
Dzień meczowy 15m
Wypłaty z ligi 12m

Co obejmuje budżet płacowy

Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. FC Machida Zelvia wydał 86,1 mln zł przy 183,6 mln zł przychodów, więc 47 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.

Przychody w J1 League

Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.

Najczęstsze pytania

Jakie przychody ma FC Machida Zelvia?

FC Machida Zelvia osiągnął 183,6 mln zł przychodów w sezonie 2025.

Jaki jest budżet płacowy FC Machida Zelvia?

FC Machida Zelvia wydał 86,1 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 46,9% przychodów.

Czy FC Machida Zelvia przynosi zysk?

FC Machida Zelvia osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 850 tys zł w sezonie 2025.