Finanse i sprawozdania Tokyo Verdy 1969
Tokyo Verdy 1969 osiągnął 119,8 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 34 mln zł na koszty pracownicze, czyli 28,4% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Tokyo Verdy 1969 osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Tokyo Verdy 1969 nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 119 789 208 zł119,8 mln zł | 97 823 426 zł97,8 mln zł | 74 848 334 zł74,8 mln zł | 56 202 653 zł56,2 mln zł | 46 614 204 zł46,6 mln zł | 39 655 274 zł39,7 mln zł | 51 474 830 zł51,5 mln zł | 49 190 602 zł49,2 mln zł | 43 081 618 zł43,1 mln zł | 36 946 073 zł36,9 mln zł | 34 821 209 zł34,8 mln zł | 32 404 176 zł32,4 mln zł | 32 829 149 zł32,8 mln zł | 39 044 376 zł39 mln zł | 28 552 860 zł28,6 mln zł | 19 070 654 zł19,1 mln zł | 23 585 990 zł23,6 mln zł | 110 067 955 zł110,1 mln zł | 70 970 458 zł71 mln zł | 56 919 794 zł56,9 mln zł | 81 727 582 zł81,7 mln zł |
| Dzień meczowy | 20 823 667 zł20,8 mln zł | 19 283 141 zł19,3 mln zł | 9 721 253 zł9,7 mln zł | 4 090 363 zł4,1 mln zł | 2 815 445 zł2,8 mln zł | 2 390 472 zł2,4 mln zł | 4 701 262 zł4,7 mln zł | 4 727 822 zł4,7 mln zł | 4 940 309 zł4,9 mln zł | 4 355 971 zł4,4 mln zł | 5 418 403 zł5,4 mln zł | 4 966 870 zł5 mln zł | 5 418 403 zł5,4 mln zł | 4 515 336 zł4,5 mln zł | 4 834 066 zł4,8 mln zł | 3 213 857 zł3,2 mln zł | 4 488 775 zł4,5 mln zł | 9 854 057 zł9,9 mln zł | 5 312 160 zł5,3 mln zł | 4 595 018 zł4,6 mln zł | - |
| Sponsoring | 35 352 425 zł35,4 mln zł | 23 187 578 zł23,2 mln zł | 9 110 354 zł9,1 mln zł | 14 874 048 zł14,9 mln zł | 25 020 274 zł25 mln zł | 17 848 858 zł17,8 mln zł | 24 196 889 zł24,2 mln zł | 22 496 998 zł22,5 mln zł | 20 690 863 zł20,7 mln zł | 17 716 054 zł17,7 mln zł | 14 980 291 zł15 mln zł | 14 900 609 zł14,9 mln zł | 14 183 467 zł14,2 mln zł | 14 555 318 zł14,6 mln zł | 13 864 738 zł13,9 mln zł | 7 410 463 zł7,4 mln zł | 3 904 438 zł3,9 mln zł | 11 128 975 zł11,1 mln zł | 7 968 240 zł8 mln zł | 9 375 962 zł9,4 mln zł | - |
| Wypłaty z ligi | 10 279 030 zł10,3 mln zł | 8 180 726 zł8,2 mln zł | 3 399 782 zł3,4 mln zł | 4 249 728 zł4,2 mln zł | 4 063 802 zł4,1 mln zł | 3 957 559 zł4 mln zł | 3 824 755 zł3,8 mln zł | 4 037 242 zł4 mln zł | 3 904 438 zł3,9 mln zł | 2 124 864 zł2,1 mln zł | 2 177 986 zł2,2 mln zł | 2 443 594 zł2,4 mln zł | 2 363 911 zł2,4 mln zł | 2 310 790 zł2,3 mln zł | 2 363 911 zł2,4 mln zł | 2 762 323 zł2,8 mln zł | 2 735 762 zł2,7 mln zł | 6 666 761 zł6,7 mln zł | 3 771 634 zł3,8 mln zł | 3 373 222 zł3,4 mln zł | - |
| Pozostałe przychody | 53 334 086 zł53,3 mln zł | 47 171 981 zł47,2 mln zł | 52 616 945 zł52,6 mln zł | 32 988 514 zł33 mln zł | 14 714 683 zł14,7 mln zł | 15 431 825 zł15,4 mln zł | 18 725 364 zł18,7 mln zł | 17 928 540 zł17,9 mln zł | 13 546 008 zł13,5 mln zł | 12 722 623 zł12,7 mln zł | 12 244 529 zł12,2 mln zł | 10 093 104 zł10,1 mln zł | 10 863 367 zł10,9 mln zł | 17 662 932 zł17,7 mln zł | 7 490 146 zł7,5 mln zł | 5 684 011 zł5,7 mln zł | 12 457 015 zł12,5 mln zł | 82 418 162 zł82,4 mln zł | 53 918 424 zł53,9 mln zł | 39 575 592 zł39,6 mln zł | - |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 33 971 263 zł34 mln zł | 23 957 842 zł24 mln zł | 20 664 302 zł20,7 mln zł | 13 014 792 zł13 mln zł | 18 008 222 zł18 mln zł | 17 530 128 zł17,5 mln zł | 18 937 850 zł18,9 mln zł | 19 469 066 zł19,5 mln zł | 15 192 778 zł15,2 mln zł | 11 580 509 zł11,6 mln zł | 10 013 422 zł10 mln zł | 9 190 037 zł9,2 mln zł | 9 482 206 zł9,5 mln zł | 9 800 935 zł9,8 mln zł | 7 968 240 zł8 mln zł | 9 216 598 zł9,2 mln zł | 27 729 475 zł27,7 mln zł | 69 642 418 zł69,6 mln zł | 34 263 432 zł34,3 mln zł | 41 062 997 zł41,1 mln zł | - |
| Pozostałe koszty operacyjne | 83 214 986 zł83,2 mln zł | 72 298 498 zł72,3 mln zł | 53 732 498 zł53,7 mln zł | 42 816 010 zł42,8 mln zł | 31 394 866 zł31,4 mln zł | 35 724 276 zł35,7 mln zł | 32 351 054 zł32,4 mln zł | 29 615 292 zł29,6 mln zł | 27 862 279 zł27,9 mln zł | 26 082 706 zł26,1 mln zł | 24 489 058 zł24,5 mln zł | 23 107 896 zł23,1 mln zł | 25 126 517 zł25,1 mln zł | 29 057 515 zł29,1 mln zł | 20 425 255 zł20,4 mln zł | 19 495 627 zł19,5 mln zł | 34 475 918 zł34,5 mln zł | 40 159 930 zł40,2 mln zł | 36 441 418 zł36,4 mln zł | 39 017 815 zł39 mln zł | - |
| Wynik operacyjny | 2 602 958 zł2,6 mln zł | 1 593 648 zł1,6 mln zł | 451 534 zł452 tys zł | 371 851 zł372 tys zł | -2 788 884 zł2,8 mln zł | -13 599 130 zł13,6 mln zł | 159 365 zł159 tys zł | 106 243 zł106 tys zł | 53 122 zł53 tys zł | -690 581 zł691 tys zł | 318 730 zł319 tys zł | 106 243 zł106 tys zł | -1 779 574 zł1,8 mln zł | 185 926 zł186 tys zł | 159 365 zł159 tys zł | -9 641 570 zł9,6 mln zł | -38 619 403 zł38,6 mln zł | 265 608 zł266 tys zł | 265 608 zł266 tys zł | -23 161 018 zł23,2 mln zł | 132 804 zł133 tys zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 1 195 236 zł1,2 mln zł | 903 067 zł903 tys zł | 159 365 zł159 tys zł | 478 094 zł478 tys zł | -2 788 884 zł2,8 mln zł | -13 997 542 zł14 mln zł | 79 682 zł80 tys zł | 79 682 zł80 tys zł | 53 122 zł53 tys zł | 79 682 zł80 tys zł | 265 608 zł266 tys zł | 132 804 zł133 tys zł | -1 859 256 zł1,9 mln zł | 132 804 zł133 tys zł | 159 365 zł159 tys zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 28,4% | 24,5% | 27,6% | 23,2% | 38,6% | 44,2% | 36,8% | 39,6% | 35,3% | 31,3% | 28,8% | 28,4% | 28,9% | 25,1% | 27,9% | 48,3% | 117,6% | 63,3% | 48,3% | 72,1% | - |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Tokyo Verdy 1969 zarobił 119 789 208 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Tokyo Verdy 1969 wydał 34 mln zł przy 119,8 mln zł przychodów, więc 28 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Tokyo Verdy 1969?
Tokyo Verdy 1969 osiągnął 119,8 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy Tokyo Verdy 1969?
Tokyo Verdy 1969 wydał 34 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 28,4% przychodów.
Czy Tokyo Verdy 1969 przynosi zysk?
Tokyo Verdy 1969 osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 1,2 mln zł w sezonie 2025.