
Finanse i sprawozdania F Marinos
F Marinos osiągnął 205,9 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 72,5 mln zł na koszty pracownicze, czyli 35,2% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile F Marinos osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której F Marinos nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 205 872 761 zł205,9 mln zł | 194 770 346 zł194,8 mln zł | 172 884 247 zł172,9 mln zł | 172 140 545 zł172,1 mln zł | 138 859 862 zł138,9 mln zł | 155 752 531 zł155,8 mln zł | 156 283 747 zł156,3 mln zł | 136 469 390 zł136,5 mln zł | 126 562 212 zł126,6 mln zł | 124 729 517 zł124,7 mln zł | 121 303 174 zł121,3 mln zł | 121 914 072 zł121,9 mln zł | 114 609 852 zł114,6 mln zł | 98 726 494 zł98,7 mln zł | 91 980 050 zł92 mln zł | 94 689 252 zł94,7 mln zł | 93 095 604 zł93,1 mln zł | 108 686 794 zł108,7 mln zł | 130 386 967 zł130,4 mln zł | 121 090 687 zł121,1 mln zł | 128 076 178 zł128,1 mln zł |
| Dzień meczowy | 40 638 024 zł40,6 mln zł | 46 242 353 zł46,2 mln zł | 39 814 639 zł39,8 mln zł | 27 065 455 zł27,1 mln zł | 17 370 763 zł17,4 mln zł | 13 200 718 zł13,2 mln zł | 34 157 189 zł34,2 mln zł | 29 934 022 zł29,9 mln zł | 27 038 894 zł27 mln zł | 26 693 604 zł26,7 mln zł | 25 179 638 zł25,2 mln zł | 25 445 246 zł25,4 mln zł | 28 393 495 zł28,4 mln zł | 20 797 106 zł20,8 mln zł | 21 115 836 zł21,1 mln zł | 24 754 666 zł24,8 mln zł | 22 470 437 zł22,5 mln zł | 22 815 727 zł22,8 mln zł | 22 231 390 zł22,2 mln zł | 21 939 221 zł21,9 mln zł | 24 781 226 zł24,8 mln zł |
| Sponsoring | 76 256 057 zł76,3 mln zł | 73 360 930 zł73,4 mln zł | 59 018 098 zł59 mln zł | 49 562 453 zł49,6 mln zł | 58 354 078 zł58,4 mln zł | 72 431 302 zł72,4 mln zł | 60 107 090 zł60,1 mln zł | 53 998 106 zł54 mln zł | 56 069 849 zł56,1 mln zł | 62 842 853 zł62,8 mln zł | 59 921 165 zł59,9 mln zł | 54 688 687 zł54,7 mln zł | 40 186 490 zł40,2 mln zł | 36 228 931 zł36,2 mln zł | 31 793 278 zł31,8 mln zł | 37 556 971 zł37,6 mln zł | 35 113 378 zł35,1 mln zł | 48 765 629 zł48,8 mln zł | 69 748 661 zł69,7 mln zł | 66 933 216 zł66,9 mln zł | 67 756 601 zł67,8 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 16 520 818 zł16,5 mln zł | 12 988 231 zł13 mln zł | 10 889 928 zł10,9 mln zł | 28 579 421 zł28,6 mln zł | 24 674 983 zł24,7 mln zł | 25 206 199 zł25,2 mln zł | 10 199 347 zł10,2 mln zł | 9 854 057 zł9,9 mln zł | 12 005 482 zł12 mln zł | 5 949 619 zł5,9 mln zł | 5 418 403 zł5,4 mln zł | 6 002 741 zł6 mln zł | 6 055 862 zł6,1 mln zł | 5 843 376 zł5,8 mln zł | 6 746 443 zł6,7 mln zł | 6 666 761 zł6,7 mln zł | 6 985 490 zł7 mln zł | 7 410 463 zł7,4 mln zł | 7 782 314 zł7,8 mln zł | 8 074 483 zł8,1 mln zł | 8 897 868 zł8,9 mln zł |
| Pozostałe przychody | 72 457 862 zł72,5 mln zł | 62 178 833 zł62,2 mln zł | 63 161 582 zł63,2 mln zł | 66 933 216 zł66,9 mln zł | 38 460 038 zł38,5 mln zł | 44 914 313 zł44,9 mln zł | 51 820 121 zł51,8 mln zł | 42 683 206 zł42,7 mln zł | 31 447 987 zł31,4 mln zł | 29 243 441 zł29,2 mln zł | 30 783 967 zł30,8 mln zł | 35 777 398 zł35,8 mln zł | 39 920 882 zł39,9 mln zł | 35 857 080 zł35,9 mln zł | 32 324 494 zł32,3 mln zł | 25 710 854 zł25,7 mln zł | 28 526 299 zł28,5 mln zł | 29 694 974 zł29,7 mln zł | 30 624 602 zł30,6 mln zł | 24 143 767 zł24,1 mln zł | 26 640 482 zł26,6 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 72 510 984 zł72,5 mln zł | 62 842 853 zł62,8 mln zł | 80 797 954 zł80,8 mln zł | 90 705 132 zł90,7 mln zł | 67 490 993 zł67,5 mln zł | 78 673 090 zł78,7 mln zł | 71 289 187 zł71,3 mln zł | 61 116 401 zł61,1 mln zł | 56 255 774 zł56,3 mln zł | 52 218 533 zł52,2 mln zł | 49 403 088 zł49,4 mln zł | 46 879 812 zł46,9 mln zł | 45 179 921 zł45,2 mln zł | 42 523 841 zł42,5 mln zł | 38 274 113 zł38,3 mln zł | 36 494 539 zł36,5 mln zł | 30 943 332 zł30,9 mln zł | 34 263 432 zł34,3 mln zł | 52 085 729 zł52,1 mln zł | 58 699 368 zł58,7 mln zł | 55 910 484 zł55,9 mln zł |
| Pozostałe koszty operacyjne | 125 738 827 zł125,7 mln zł | 126 429 408 zł126,4 mln zł | 93 892 428 zł93,9 mln zł | 81 143 244 zł81,1 mln zł | 71 740 721 zł71,7 mln zł | 78 805 894 zł78,8 mln zł | 84 888 317 zł84,9 mln zł | 74 848 334 zł74,8 mln zł | 70 147 073 zł70,1 mln zł | 72 510 984 zł72,5 mln zł | 71 900 086 zł71,9 mln zł | 74 874 895 zł74,9 mln zł | 69 164 323 zł69,2 mln zł | 69 483 053 zł69,5 mln zł | 67 278 506 zł67,3 mln zł | 67 225 385 zł67,2 mln zł | 62 152 272 zł62,2 mln zł | 74 343 679 zł74,3 mln zł | 72 059 450 zł72,1 mln zł | 61 036 718 zł61 mln zł | 72 006 329 zł72 mln zł |
| Wynik operacyjny | 7 622 950 zł7,6 mln zł | 5 498 086 zł5,5 mln zł | -1 806 134 zł1,8 mln zł | 292 169 zł292 tys zł | -371 851 zł372 tys zł | -1 726 452 zł1,7 mln zł | 106 243 zł106 tys zł | 504 655 zł505 tys zł | 159 365 zł159 tys zł | 0 zł0 zł | 0 zł0 zł | 159 365 zł159 tys zł | 239 047 zł239 tys zł | -13 280 400 zł13,3 mln zł | -13 599 130 zł13,6 mln zł | -9 030 672 zł9 mln zł | 0 zł0 zł | 53 122 zł53 tys zł | 6 241 788 zł6,2 mln zł | 1 354 601 zł1,4 mln zł | 159 365 zł159 tys zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | 212 486 zł212 tys zł | 159 365 zł159 tys zł | 79 682 zł80 tys zł | 185 926 zł186 tys zł | 79 682 zł80 tys zł | 79 682 zł80 tys zł | 557 777 zł558 tys zł | 106 243 zł106 tys zł | 637 459 zł637 tys zł | 265 608 zł266 tys zł | 53 122 zł53 tys zł | 4 754 383 zł4,8 mln zł | 26 560 800 zł26,6 mln zł | -16 680 182 zł16,7 mln zł | -15 538 068 zł15,5 mln zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 35,2% | 32,3% | 46,7% | 52,7% | 48,6% | 50,5% | 45,6% | 44,8% | 44,4% | 41,9% | 40,7% | 38,5% | 39,4% | 43,1% | 41,6% | 38,5% | 33,2% | 31,5% | 39,9% | 48,5% | 43,7% |
Skąd biorą się pieniądze
Jak F Marinos zarobił 205 872 761 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. F Marinos wydał 72,5 mln zł przy 205,9 mln zł przychodów, więc 35 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma F Marinos?
F Marinos osiągnął 205,9 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy F Marinos?
F Marinos wydał 72,5 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 35,2% przychodów.
Czy F Marinos przynosi zysk?
F Marinos osiągnął zysk przed opodatkowaniem w wysokości 212 tys zł w sezonie 2025.