
Finanse i sprawozdania Nagoya Grampus
Nagoya Grampus osiągnął 171,7 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 64,6 mln zł na koszty pracownicze, czyli 37,7% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Nagoya Grampus osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Nagoya Grampus nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 171 662 450 zł171,7 mln zł | 182 578 939 zł182,6 mln zł | 167 412 722 zł167,4 mln zł | 161 781 833 zł161,8 mln zł | 163 959 818 zł164 mln zł | 139 072 349 zł139,1 mln zł | 183 588 250 zł183,6 mln zł | 145 845 353 zł145,8 mln zł | 122 020 315 zł122 mln zł | 125 181 050 zł125,2 mln zł | 118 089 317 zł118,1 mln zł | 107 358 754 zł107,4 mln zł | 112 245 941 zł112,2 mln zł | 106 057 274 zł106,1 mln zł | 111 449 117 zł111,4 mln zł | 108 978 962 zł109 mln zł | 119 682 965 zł119,7 mln zł | 108 129 017 zł108,1 mln zł | 96 548 508 zł96,5 mln zł | 100 957 601 zł101 mln zł | 98 806 176 zł98,8 mln zł |
| Dzień meczowy | 36 122 688 zł36,1 mln zł | 34 794 648 zł34,8 mln zł | 33 015 074 zł33 mln zł | 18 539 438 zł18,5 mln zł | 15 723 994 zł15,7 mln zł | 10 039 982 zł10 mln zł | 32 430 737 zł32,4 mln zł | 24 860 909 zł24,9 mln zł | 21 886 099 zł21,9 mln zł | 20 212 769 zł20,2 mln zł | 19 309 702 zł19,3 mln zł | 20 079 965 zł20,1 mln zł | 19 548 749 zł19,5 mln zł | 21 222 079 zł21,2 mln zł | 21 620 491 zł21,6 mln zł | 23 373 504 zł23,4 mln zł | 20 478 377 zł20,5 mln zł | 20 372 134 zł20,4 mln zł | 16 627 061 zł16,6 mln zł | 16 069 284 zł16,1 mln zł | 16 494 257 zł16,5 mln zł |
| Sponsoring | 79 363 670 zł79,4 mln zł | 74 821 774 zł74,8 mln zł | 72 723 470 zł72,7 mln zł | 99 257 710 zł99,3 mln zł | 93 865 867 zł93,9 mln zł | 90 944 179 zł90,9 mln zł | 108 288 382 zł108,3 mln zł | 88 845 876 zł88,8 mln zł | 75 857 645 zł75,9 mln zł | 82 019 750 zł82 mln zł | 73 706 220 zł73,7 mln zł | 65 631 737 zł65,6 mln zł | 65 259 886 zł65,3 mln zł | 56 972 916 zł57 mln zł | 56 733 869 zł56,7 mln zł | 53 068 478 zł53,1 mln zł | 54 927 734 zł54,9 mln zł | 60 664 867 zł60,7 mln zł | 59 682 118 zł59,7 mln zł | 59 894 604 zł59,9 mln zł | 59 602 435 zł59,6 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 8 977 550 zł9 mln zł | 12 510 137 zł12,5 mln zł | 9 349 402 zł9,3 mln zł | 11 235 218 zł11,2 mln zł | 14 395 954 zł14,4 mln zł | 10 438 394 zł10,4 mln zł | 9 986 861 zł10 mln zł | 9 641 570 zł9,6 mln zł | 4 223 167 zł4,2 mln zł | 5 524 646 zł5,5 mln zł | 5 312 160 zł5,3 mln zł | 5 418 403 zł5,4 mln zł | 5 869 937 zł5,9 mln zł | 6 002 741 zł6 mln zł | 6 348 031 zł6,3 mln zł | 12 430 454 zł12,4 mln zł | 6 666 761 zł6,7 mln zł | 9 986 861 zł10 mln zł | 7 224 538 zł7,2 mln zł | 6 852 686 zł6,9 mln zł | 6 958 930 zł7 mln zł |
| Pozostałe przychody | 47 198 542 zł47,2 mln zł | 60 478 942 zł60,5 mln zł | 52 324 776 zł52,3 mln zł | 32 749 466 zł32,7 mln zł | 39 974 004 zł40 mln zł | 27 649 793 zł27,6 mln zł | 32 882 270 zł32,9 mln zł | 22 496 998 zł22,5 mln zł | 20 053 404 zł20,1 mln zł | 17 423 885 zł17,4 mln zł | 19 761 235 zł19,8 mln zł | 16 228 649 zł16,2 mln zł | 21 593 930 zł21,6 mln zł | 21 859 538 zł21,9 mln zł | 26 746 726 zł26,7 mln zł | 20 106 526 zł20,1 mln zł | 37 610 093 zł37,6 mln zł | 17 105 155 zł17,1 mln zł | 13 014 792 zł13 mln zł | 18 141 026 zł18,1 mln zł | 15 750 554 zł15,8 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 64 648 987 zł64,6 mln zł | 72 218 815 zł72,2 mln zł | 75 326 429 zł75,3 mln zł | 74 821 774 zł74,8 mln zł | 82 046 311 zł82 mln zł | 93 626 820 zł93,6 mln zł | 105 526 058 zł105,5 mln zł | 74 981 138 zł75 mln zł | 48 951 554 zł49 mln zł | 52 696 627 zł52,7 mln zł | 55 405 829 zł55,4 mln zł | 54 529 322 zł54,5 mln zł | 62 364 758 zł62,4 mln zł | 53 360 647 zł53,4 mln zł | 57 557 254 zł57,6 mln zł | 56 654 186 zł56,7 mln zł | 62 417 880 zł62,4 mln zł | 53 254 404 zł53,3 mln zł | 47 012 616 zł47 mln zł | 61 435 130 zł61,4 mln zł | - |
| Pozostałe koszty operacyjne | 124 092 058 zł124,1 mln zł | 109 058 645 zł109,1 mln zł | 87 092 863 zł87,1 mln zł | 82 285 358 zł82,3 mln zł | 75 379 550 zł75,4 mln zł | 62 550 684 zł62,6 mln zł | 75 804 523 zł75,8 mln zł | 65 073 960 zł65,1 mln zł | 59 788 361 zł59,8 mln zł | 68 553 425 zł68,6 mln zł | 60 107 090 zł60,1 mln zł | 52 802 870 zł52,8 mln zł | 51 952 925 zł52 mln zł | 60 505 502 zł60,5 mln zł | 54 821 491 zł54,8 mln zł | 54 848 052 zł54,8 mln zł | 56 707 308 zł56,7 mln zł | 52 218 533 zł52,2 mln zł | 48 393 778 zł48,4 mln zł | 47 278 224 zł47,3 mln zł | - |
| Wynik operacyjny | -17 052 034 zł17,1 mln zł | 1 301 479 zł1,3 mln zł | 4 993 430 zł5 mln zł | 4 674 701 zł4,7 mln zł | 6 533 957 zł6,5 mln zł | -17 105 155 zł17,1 mln zł | 2 257 668 zł2,3 mln zł | 5 790 254 zł5,8 mln zł | 13 280 400 zł13,3 mln zł | 3 930 998 zł3,9 mln zł | 2 576 398 zł2,6 mln zł | 26 561 zł27 tys zł | -2 071 742 zł2,1 mln zł | -7 835 436 zł7,8 mln zł | -929 628 zł930 tys zł | -2 549 837 zł2,5 mln zł | 557 777 zł558 tys zł | 2 656 080 zł2,7 mln zł | 1 142 114 zł1,1 mln zł | -7 755 754 zł7,8 mln zł | 3 293 539 zł3,3 mln zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | -17 901 979 zł17,9 mln zł | 5 444 964 zł5,4 mln zł | 5 869 937 zł5,9 mln zł | 20 743 985 zł20,7 mln zł | -8 207 287 zł8,2 mln zł | -14 050 663 zł14,1 mln zł | -4 462 214 zł4,5 mln zł | 6 029 302 zł6 mln zł | 12 961 670 zł13 mln zł | 5 126 234 zł5,1 mln zł | 1 009 310 zł1 mln zł | 664 020 zł664 tys zł | -1 540 526 zł1,5 mln zł | -7 596 389 zł7,6 mln zł | -1 779 574 zł1,8 mln zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 37,7% | 39,6% | 45% | 46,2% | 50% | 67,3% | 57,5% | 51,4% | 40,1% | 42,1% | 46,9% | 50,8% | 55,6% | 50,3% | 51,6% | 52% | 52,2% | 49,3% | 48,7% | 60,9% | - |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Nagoya Grampus zarobił 171 662 450 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Nagoya Grampus wydał 64,6 mln zł przy 171,7 mln zł przychodów, więc 38 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Nagoya Grampus?
Nagoya Grampus osiągnął 171,7 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy Nagoya Grampus?
Nagoya Grampus wydał 64,6 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 37,7% przychodów.
Czy Nagoya Grampus przynosi zysk?
Nagoya Grampus odnotował stratę przed opodatkowaniem w wysokości 17,9 mln zł w sezonie 2025.