
Finanse i sprawozdania Vissel Kobe
Vissel Kobe osiągnął 231,4 mln zł przychodów w sezonie 2025 i wydał 84,6 mln zł na koszty pracownicze, czyli 36,6% wszystkiego, co klub zarobił.
Przychody według sezonu
Ile Vissel Kobe osiągnął w każdym roku, za który mamy sprawozdanie.
Każda pozycja, sezon po sezonie
Koszty podano jako kwotę zapłaconą. Myślnik oznacza pozycję, której Vissel Kobe nie wykazuje osobno.
| POZYCJA | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007 | 2006 | 2005 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Przychody | 231 371 129 zł231,4 mln zł | 214 265 974 zł214,3 mln zł | 186 908 350 zł186,9 mln zł | 169 059 492 zł169,1 mln zł | 169 696 951 zł169,7 mln zł | 125 207 611 zł125,2 mln zł | 303 855 552 zł303,9 mln zł | 256 736 693 zł256,7 mln zł | 139 098 910 zł139,1 mln zł | 102 657 492 zł102,7 mln zł | 97 292 210 zł97,3 mln zł | 65 631 737 zł65,6 mln zł | 52 059 168 zł52,1 mln zł | 59 761 800 zł59,8 mln zł | 54 688 687 zł54,7 mln zł | 54 051 228 zł54,1 mln zł | 64 967 717 zł65 mln zł | 53 812 181 zł53,8 mln zł | 49 535 892 zł49,5 mln zł | 36 175 810 zł36,2 mln zł | 49 828 061 zł49,8 mln zł |
| Dzień meczowy | 38 274 113 zł38,3 mln zł | 34 768 087 zł34,8 mln zł | 35 060 256 zł35,1 mln zł | 21 965 782 zł22 mln zł | 12 908 549 zł12,9 mln zł | 11 208 658 zł11,2 mln zł | 33 466 608 zł33,5 mln zł | 22 311 072 zł22,3 mln zł | 13 652 251 zł13,7 mln zł | 11 341 462 zł11,3 mln zł | 11 288 340 zł11,3 mln zł | 12 908 549 zł12,9 mln zł | 9 004 111 zł9 mln zł | 12 058 603 zł12,1 mln zł | 10 411 834 zł10,4 mln zł | 10 650 881 zł10,7 mln zł | 11 182 097 zł11,2 mln zł | 10 411 834 zł10,4 mln zł | 8 738 503 zł8,7 mln zł | 5 710 572 zł5,7 mln zł | 11 660 191 zł11,7 mln zł |
| Sponsoring | 80 346 420 zł80,3 mln zł | 64 781 791 zł64,8 mln zł | 63 984 967 zł64 mln zł | 56 999 477 zł57 mln zł | 44 648 705 zł44,6 mln zł | 44 329 975 zł44,3 mln zł | 196 682 724 zł196,7 mln zł | 164 889 446 zł164,9 mln zł | 89 031 802 zł89 mln zł | 58 991 537 zł59 mln zł | 58 380 638 zł58,4 mln zł | 25 099 956 zł25,1 mln zł | 18 114 466 zł18,1 mln zł | 19 708 114 zł19,7 mln zł | 18 805 046 zł18,8 mln zł | 18 858 168 zł18,9 mln zł | 18 990 972 zł19 mln zł | 19 256 580 zł19,3 mln zł | 17 530 128 zł17,5 mln zł | 14 024 102 zł14 mln zł | 18 380 074 zł18,4 mln zł |
| Wypłaty z ligi | 23 426 626 zł23,4 mln zł | 18 008 222 zł18 mln zł | 14 236 589 zł14,2 mln zł | 14 555 318 zł14,6 mln zł | 11 633 630 zł11,6 mln zł | 12 510 137 zł12,5 mln zł | 9 986 861 zł10 mln zł | 9 747 814 zł9,7 mln zł | 12 032 042 zł12 mln zł | 5 046 552 zł5 mln zł | 4 993 430 zł5 mln zł | 5 604 329 zł5,6 mln zł | 2 762 323 zł2,8 mln zł | 5 365 282 zł5,4 mln zł | 5 471 525 zł5,5 mln zł | 5 577 768 zł5,6 mln zł | 6 055 862 zł6,1 mln zł | 6 029 302 zł6 mln zł | 6 454 274 zł6,5 mln zł | 3 559 147 zł3,6 mln zł | 6 640 200 zł6,6 mln zł |
| Pozostałe przychody | 89 323 970 zł89,3 mln zł | 96 707 873 zł96,7 mln zł | 73 626 538 zł73,6 mln zł | 75 538 915 zł75,5 mln zł | 100 506 067 zł100,5 mln zł | 57 158 842 zł57,2 mln zł | 63 719 359 zł63,7 mln zł | 59 788 361 zł59,8 mln zł | 24 382 814 zł24,4 mln zł | 27 277 942 zł27,3 mln zł | 22 629 802 zł22,6 mln zł | 22 018 903 zł22 mln zł | 22 178 268 zł22,2 mln zł | 22 629 802 zł22,6 mln zł | 20 000 282 zł20 mln zł | 18 964 411 zł19 mln zł | 28 738 786 zł28,7 mln zł | 18 114 466 zł18,1 mln zł | 16 812 986 zł16,8 mln zł | 12 802 306 zł12,8 mln zł | 13 147 596 zł13,1 mln zł |
| Koszty pracownicze pierwszego zespołu | 84 622 709 zł84,6 mln zł | 74 635 848 zł74,6 mln zł | 100 931 040 zł100,9 mln zł | 128 527 711 zł128,5 mln zł | 134 185 162 zł134,2 mln zł | 169 882 877 zł169,9 mln zł | 183 880 418 zł183,9 mln zł | 118 912 702 zł118,9 mln zł | 82 444 723 zł82,4 mln zł | 54 927 734 zł54,9 mln zł | 46 932 934 zł46,9 mln zł | 35 803 958 zł35,8 mln zł | 30 810 528 zł30,8 mln zł | 30 730 846 zł30,7 mln zł | 26 826 408 zł26,8 mln zł | 30 996 454 zł31 mln zł | 41 036 436 zł41 mln zł | 36 361 735 zł36,4 mln zł | 34 980 574 zł35 mln zł | 27 198 259 zł27,2 mln zł | 39 841 200 zł39,8 mln zł |
| Pozostałe koszty operacyjne | 147 173 393 zł147,2 mln zł | 143 534 563 zł143,5 mln zł | 118 540 850 zł118,5 mln zł | 123 481 159 zł123,5 mln zł | 118 859 580 zł118,9 mln zł | 91 608 199 zł91,6 mln zł | 108 421 186 zł108,4 mln zł | 84 038 371 zł84 mln zł | 59 310 266 zł59,3 mln zł | 46 614 204 zł46,6 mln zł | 47 650 075 zł47,7 mln zł | 42 656 645 zł42,7 mln zł | 32 961 953 zł33 mln zł | 32 058 886 zł32,1 mln zł | 30 252 751 zł30,3 mln zł | 29 429 366 zł29,4 mln zł | 31 262 062 zł31,3 mln zł | 30 173 069 zł30,2 mln zł | 29 349 684 zł29,3 mln zł | 26 720 165 zł26,7 mln zł | 42 630 084 zł42,6 mln zł |
| Wynik operacyjny | -424 973 zł425 tys zł | -3 930 998 zł3,9 mln zł | -32 563 541 zł32,6 mln zł | -82 949 378 zł82,9 mln zł | -83 347 790 zł83,3 mln zł | -136 283 465 zł136,3 mln zł | 11 553 948 zł11,6 mln zł | 53 785 620 zł53,8 mln zł | -2 656 080 zł2,7 mln zł | 1 115 554 zł1,1 mln zł | 2 709 202 zł2,7 mln zł | -12 828 866 zł12,8 mln zł | -11 713 313 zł11,7 mln zł | -3 027 931 zł3 mln zł | -2 390 472 zł2,4 mln zł | -6 374 592 zł6,4 mln zł | -7 330 781 zł7,3 mln zł | -12 722 623 zł12,7 mln zł | -14 794 366 zł14,8 mln zł | -17 769 175 zł17,8 mln zł | -32 616 662 zł32,6 mln zł |
| Wynik przed opodatkowaniem | -19 601 870 zł19,6 mln zł | 929 628 zł930 tys zł | 1 301 479 zł1,3 mln zł | 0 zł0 zł | 1 726 452 zł1,7 mln zł | 2 284 229 zł2,3 mln zł | 6 454 274 zł6,5 mln zł | 44 675 266 zł44,7 mln zł | -4 063 802 zł4,1 mln zł | 1 088 993 zł1,1 mln zł | 424 973 zł425 tys zł | 46 401 718 zł46,4 mln zł | -9 800 935 zł9,8 mln zł | -7 835 436 zł7,8 mln zł | -3 506 026 zł3,5 mln zł | - | - | - | - | - | - |
| Płace do przychodów | 36,6% | 34,8% | 54% | 76% | 79,1% | 135,7% | 60,5% | 46,3% | 59,3% | 53,5% | 48,2% | 54,6% | 59,2% | 51,4% | 49,1% | 57,3% | 63,2% | 67,6% | 70,6% | 75,2% | 80% |
Skąd biorą się pieniądze
Jak Vissel Kobe zarobił 231 371 129 zł w sezonie 2025.
Co obejmuje budżet płacowy
Ta lista płac obejmuje tylko pierwszy zespół: piłkarzy i otaczający ich sztab, bez akademii i reszty pracowników klubu. Vissel Kobe wydał 84,6 mln zł przy 231,4 mln zł przychodów, więc 37 groszy z każdej złotówki poszło na pensje pierwszego zespołu.
Przychody w J1 League
Kluby z J1 League w liczbie 19, których sprawozdania obejmują te same dwanaście miesięcy. Wejdź na klub, by zobaczyć jego finanse.
Najczęstsze pytania
Jakie przychody ma Vissel Kobe?
Vissel Kobe osiągnął 231,4 mln zł przychodów w sezonie 2025.
Jaki jest budżet płacowy Vissel Kobe?
Vissel Kobe wydał 84,6 mln zł na koszty pracownicze w sezonie 2025, czyli 36,6% przychodów.
Czy Vissel Kobe przynosi zysk?
Vissel Kobe odnotował stratę przed opodatkowaniem w wysokości 19,6 mln zł w sezonie 2025.