
Cerezo Osaka 2026/27 - zarobki zawodników
J1 League · najlepiej zarabiający Jackson Irvine z pensją 86 020 zł tygodniowo · zobacz transfery Cerezo Osaka
Mamy zarobki 23 z 26 zawodników. Średnia obejmuje 22 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 5 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jackson Irvine | 86 020 zł | 4 473 040 zł | 32 | DM | Australia | ||
| Kim Jin Hyeon | 60 720 zł | 3 157 440 zł | 38 | GK | Korea Południowa | ||
| Lucas | 40 480 zł | 2 104 960 zł | 31 | AM RC | Brazylia | ||
| Shinji Kagawa | 38 456 zł | 1 999 712 zł | 36 | DM, AM C | Japonia | ||
| Yota Komi | 36 938 zł | 1 920 776 zł | 22 | AM RL, ST | Japonia | ||
| Ayumu Ohata | 32 890 zł | 1 710 280 zł | 24 | D/WB L | Japonia | ||
| Dion Cools | 32 384 zł | 1 683 968 zł | 29 | D RC, M R | Malezja | ||
| Solomon Sakuragawa | 28 336 zł | 1 473 472 zł | 23 | ST | Japonia | ||
| Thiago Andrade | 28 336 zł | 1 473 472 zł | 24 | AM RL, ST | Brazylia | ||
| Kyohei Noborizato | 25 300 zł | 1 315 600 zł | 34 | D/WB/M L | Japonia | ||
| Shunta Tanaka | 23 276 zł | 1 210 352 zł | 28 | DM | Japonia | ||
| Kosuke Nakamura | 20 240 zł | 1 052 480 zł | 30 | GK | Japonia | ||
| Rikito Inoue | 18 722 zł | 973 544 zł | 28 | D C | Japonia | ||
| Javi Hernández | 15 686 zł | 815 672 zł | 27 | D LC | Hiszpania | ||
| Kyohei Yoshino | 15 180 zł | 789 360 zł | 30 | D C, DM | Japonia | ||
| Shinnosuke Hatanaka | 13 156 zł | 684 112 zł | 29 | D C | Japonia | ||
| Takumi Nakamura | 8096 zł | 420 992 zł | 24 | D/WB R | Japonia | ||
| Satoki Uejo | 8096 zł | 420 992 zł | 28 | AM RLC, F C | Japonia | ||
| Hayato Okuda | 6072 zł | 315 744 zł | 24 | D/WB RL | Japonia | ||
| Masaya Shibayama | 4554 zł | 236 808 zł | 23 | AM RC | Japonia | ||
| Reiya Sakata | 2803 zł | 145 768 zł | 21 | D/WB R, AM RL | Japonia | ||
| Go Kambayashi | 2434 zł | 126 561 zł | 22 | GK | Japonia | ||
| Kengo Furuyama | 2231 zł | 116 036 zł | 23 | AM RL, ST | Japonia | ||
| Eiji Kubo | - | - | 17 | DM | Japonia | ||
| Travis Takahashi | - | - | 23 | D C | Japonia | ||
| Yumeki Yokoyama | - | - | 19 | AM LC, F C | Japonia | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 48% budżetu płacowego, spośród 23 zawodników, których zarobki znamy.
Cerezo Osaka na tle J1 League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Cerezo Osaka średnia J1 League · Cerezo Osaka płaci powyżej średniej ligowej w 3 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Cerezo Osaka, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Cerezo Osaka w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Cerezo Osaka w sezonie 2026/27 wynosi 28 621 141 zł rocznie (550 407 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 26 zawodników. Mamy zarobki 23 z 26 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Cerezo Osaka?
Jackson Irvine jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Cerezo Osaka — 86 020 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Cerezo Osaka?
Zawodnik klubu Cerezo Osaka w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 24 890 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 22, których zarobki znamy. Mediana wynosi 21 758 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Cerezo Osaka?
Cerezo Osaka gra w rozgrywkach J1 League. J1 League (Japonia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.









