SALARYSPORT
★ 0
Vitória de Guimarães crest

Vitória de Guimarães 2026/27 - zarobki zawodników

Primeira Liga · najlepiej zarabiający Oliwier Zych z pensją 35 020 zł tygodniowo · zobacz transfery Vitória de Guimarães · Zarobki wszech czasów · Finanse

TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY359 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 18,6 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY41
TRENER 11 tys zł Gil Lameiras
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 17 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
50 985 zł · 14%
Obrońcy
72 803 zł · 20%
Pomocnicy
113 547 zł · 32%
Napastnicy
121 234 zł · 34%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu Vitória de Guimarães, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Oliwier Zych
35 020 zł
1 821 040 zł 21 Bramkarz Polska CZE 2027
Lohann Doucet
30 900 zł
1 606 800 zł 22 Defensywny pomocnik Francja CZE 2027
Beni Mukendi
28 325 zł
1 472 900 zł 23 Defensywny pomocnik Angola CZE 2029
Fabio Blanco
22 145 zł
1 151 540 zł 21 Skrzydłowy Hiszpania CZE 2029
Samu
18 540 zł
964 080 zł 29 Ofensywny pomocnik Portugalia CZE 2027
Alioune Ndoye
18 025 zł
937 300 zł 23 Napastnik Senegal CZE 2029
Ejike Opara
16 995 zł
883 740 zł 20 Ofensywny pomocnik, napastnik Nigeria CZE 2029
Yeimar Mosquera
16 995 zł
883 740 zł 20 Środkowy obrońca Kolumbia CZE 2028
Gustavo
16 480 zł
856 960 zł 26 Skrzydłowy, napastnik Brazylia CZE 2028
Juan Diego Castillo
15 965 zł
830 180 zł 22 Bramkarz Kolumbia CZE 2029
Miguel Magalhães
14 935 zł
776 620 zł 22 Prawy obrońca, prawy pomocnik Portugalia CZE 2027
Miguel Nóbrega
14 935 zł
776 620 zł 25 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Portugalia CZE 2028
Ahmed Sidibé
12 875 zł
669 500 zł 23 Środkowy obrońca, defensywny pomocnik Francja CZE 2028
João Mendes
10 815 zł
562 380 zł 25 Lewy obrońca, lewy pomocnik Portugalia CZE 2028
Óscar Rivas
10 300 zł
535 600 zł 25 Środkowy obrońca Hiszpania CZE 2028
Matija Mitrović
9785 zł
508 820 zł 20 Defensywny pomocnik Serbia CZE 2029
Marco Cruz
9785 zł
508 820 zł 21 Defensywny pomocnik Portugalia CZE 2028
Telmo Arcanjo
8240 zł
428 480 zł 24 Ofensywny pomocnik Republika Zielonego Przylądka CZE 2027
Tony Strata
8240 zł
428 480 zł 20 Prawy obrońca Rumunia CZE 2029
Oumar Camara
4120 zł
214 240 zł 18 Skrzydłowy, napastnik Francja CZE 2029
Patrick Ouotro
4120 zł
214 240 zł 19 Napastnik Côte d’Ivoire CZE 2029
Gonçalo Nogueira
3986 zł
207 277 zł 21 Defensywny pomocnik Portugalia CZE 2028
Miguel Nogueira
2972 zł
154 521 zł 20 Ofensywny pomocnik Portugalia CZE 2028
Martim Pinto
2786 zł
144 880 zł 17 Prawy obrońca, prawy skrzydłowy Portugalia CZE 2028
Afonso Sousa
2740 zł
142 470 zł 18 Środkowy obrońca Portugalia CZE 2029
Gonçalo Peixoto
2431 zł
126 402 zł 17 Ofensywny pomocnik Portugalia CZE 2027
Ismail Araújo
2328 zł
121 046 zł 16 Środkowy obrońca Maroko CZE 2028
José Sacramento
2276 zł
118 368 zł 17 Napastnik Portugalia CZE 2027
Martim Duarte
2122 zł
110 334 zł 17 Defensywny pomocnik Portugalia CZE 2026
Rodrigo Cunha
1864 zł
96 944 zł 18 Środkowy pomocnik Portugalia CZE 2026
Rodrigo Venâncio
1864 zł
96 944 zł 17 Lewy obrońca, lewy skrzydłowy Portugalia CZE 2027
Tomás Rodrigues
1761 zł
91 588 zł 16 Lewy obrońca Portugalia CZE 2027
Maga
1452 zł
75 520 zł 20 Ofensywny pomocnik Portugalia CZE 2026
João Sampaio
1334 zł
69 360 zł 18 Boczny obrońca Portugalia CZE 2027
Enrique Lameiras
1112 zł
57 845 zł 18 Ofensywny pomocnik Portugalia CZE 2026
David Silva
-
- 18 Bramkarz Portugalia CZE 2026
João Fernandes
-
- 16 Ofensywny pomocnik Portugalia CZE 2026
Kevin Fernandes
-
- 16 Napastnik Luksemburg CZE 2027
Duarte Lago
-
- 16 Środkowy obrońca Portugalia CZE 2026
Ricardo Carrera
-
- 17 Prawy obrońca, prawy skrzydłowy Portugalia CZE 2026
Miguel Quintas
-
- 16 Bramkarz Portugalia CZE 2026

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

35 tys zł 23 tys zł 12 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
16
Poniżej 5 tys zł
11%
4
5 tys zł-10 tys zł
10%
12
10 tys zł-26 tys zł
53%
3
26 tys zł-52 tys zł
26%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 38% budżetu płacowego, spośród 35 zawodników, których zarobki znamy.

Vitória de Guimarães na tle Primeira Liga

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Obrońcy 5
13 tys zł -58%
Pomocnicy 6
19 tys zł -67%
Napastnicy 4
15 tys zł -66%

Vitória de Guimarães średnia Primeira Liga · Vitória de Guimarães płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
9 zawodników
2027
11 zawodników
2028
11 zawodników
2029
10 zawodników

Najczęstsze pytania

Zarobki Vitória de Guimarães, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu Vitória de Guimarães w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu Vitória de Guimarães w sezonie 2026/27 wynosi 18 645 575 zł rocznie (358 569 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 41 zawodników. Mamy zarobki 35 z 41 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie Vitória de Guimarães?

Oliwier Zych jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Vitória de Guimarães — 35 020 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Vitória de Guimarães?

Zawodnik klubu Vitória de Guimarães w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 16 696 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 12, których zarobki znamy. Mediana wynosi 15 450 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra Vitória de Guimarães?

Vitória de Guimarães gra w rozgrywkach Primeira Liga. Primeira Liga (Portugalia) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.