
Clermont Foot 63 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 2 · najlepiej zarabiający Andy Pelmard z pensją 42 925 zł tygodniowo · zobacz transfery Clermont Foot 63
Mamy zarobki 32 z 70 zawodników. Średnia obejmuje 9 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Andy Pelmard | 42 925 zł | 2 232 100 zł | 25 | D RLC | Madagaskar | ||
| Adrien Hunou | 27 775 zł | 1 444 300 zł | 31 | AM RC | Francja | ||
| Théo Guivarch | 23 230 zł | 1 207 960 zł | 29 | GK | Francja | ||
| Yoann Salmier | 21 715 zł | 1 129 180 zł | 32 | D C | Gujana Francuska | ||
| Cheick Oumar Konaté | 17 170 zł | 892 840 zł | 21 | D/WB R | Mali | ||
| Maidine Douane | 14 645 zł | 761 540 zł | 22 | AM LC | Francja | ||
| Vital N'Simba | 12 625 zł | 656 500 zł | 32 | D/WB L | Demokratyczna Republika Konga | ||
| Allan Ackra | 12 625 zł | 656 500 zł | 21 | DM | Francja | ||
| Ibrahim Coulibaly | 10 605 zł | 551 460 zł | 19 | D RL | Francja | ||
| Kenji-Van Boto | 10 100 zł | 525 200 zł | 29 | D/WB L | Madagaskar | ||
| Mohammed Guindo | 9595 zł | 498 940 zł | 21 | ST | Mali | ||
| Ilhan Fakili | 5555 zł | 288 860 zł | 19 | AM RL | Francja | ||
| Ousmane Diop | 4298 zł | 223 473 zł | 20 | AM RL | Senegal | ||
| Julien Astic | 3075 zł | 159 923 zł | 20 | D C, DM | Francja | ||
| Mohamed-Amine Bouchenna | 2677 zł | 139 178 zł | 19 | ST | Francja | ||
| Abdellah Baallal | 2601 zł | 135 239 zł | 20 | DM | Maroko | ||
| Elhadj Koné | 2399 zł | 124 735 zł | 19 | D/WB L | Francja | ||
| Enzo Cantero | 2399 zł | 124 735 zł | 20 | AM RL | Francja | ||
| Yuliwes Bellache | 2328 zł | 121 059 zł | 22 | AM RLC | Algieria | ||
| Marouane Admar | 2116 zł | 110 029 zł | 19 | AM C | Francja | ||
| Matys Donavin | 2015 zł | 104 777 zł | 18 | D C | Francja | ||
| Mathis Cohade | 1995 zł | 103 727 zł | 20 | AM RL | Francja | ||
| Massamba N'Diaye | 1995 zł | 103 727 zł | 23 | GK | Senegal | ||
| Noam Strotz | 1944 zł | 101 101 zł | 18 | D/WB/M L | Francja | ||
| Jean Grillot | 1843 zł | 95 849 zł | 19 | D C | Francja | ||
| Théo Ramousse | 1828 zł | 95 061 zł | 20 | GK | Francja | ||
| Sumaila Awudu | 1692 zł | 87 971 zł | 20 | D/WB L | Ghana | ||
| Yassine Mohamed | 1389 zł | 72 215 zł | 19 | D/WB L | Francja | ||
| Yad Lochereau-Pho | 1389 zł | 72 215 zł | 21 | ST | Francja | ||
| Tom Auvré | 455 zł | 23 634 zł | 18 | AM RLC | Francja | ||
| Gabin Delassus | 455 zł | 23 634 zł | 18 | GK | Francja | ||
| Joan Reynaud | 455 zł | 23 634 zł | 18 | GK | Francja | ||
| Luke Gauche-Fornoni | - | - | 16 | GK | Francja | ||
| Aboubacar Fade | - | - | 17 | DM | Francja | ||
| Ihlane Ali | - | - | 17 | AM C | Francja | ||
| Mattéo Egli | - | - | 16 | AM R | Francja | ||
| Calixte Marsin | - | - | 16 | D RC | Francja | ||
| Gédéao Mukala | - | - | 15 | AM RL, ST | Demokratyczna Republika Konga | ||
| Florian Tshiananga | - | - | 16 | D C | Francja | ||
| Leny Koné | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Noah Sampaio | - | - | 18 | M C | Francja | ||
| Yanis Sahih | - | - | 17 | AM L | Francja | ||
| Loïc Kouamé | - | - | 18 | AM RL | Francja | ||
| Mehdi Znifakh | - | - | 16 | AM C | Francja | ||
| Malo Bartolomeu | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Kylian Combo | - | - | 17 | D C, DM | Francja | ||
| Nolan Miath | - | - | 16 | AM RL | Francja | ||
| Mattéo Guerreiro | - | - | 17 | M C | Francja | ||
| Moussa Niakaté | - | - | 17 | D C | Francja | ||
| Théo Jourdain | - | - | 17 | GK | Francja | ||
| Anis El Ghzizal | - | - | 17 | AM L | Maroko | ||
| Gabriel Lemonnier | - | - | 16 | DM | Francja | ||
| Nahel Kribet | - | - | 15 | DM | Francja | ||
| Tristan Martinez | - | - | 15 | GK | Francja | ||
| Ilyane Zaboub | - | - | 17 | AM RC | Francja | ||
| Ilyes Hamdia | - | - | 18 | D C | Maroko | ||
| Merwan Zeghdane | - | - | 19 | D C | Francja | ||
| Marvine Kamagate | - | - | 16 | D RC | Francja | ||
| Jean-William Nyindong | - | - | 18 | ST | Francja | ||
| Enzo Placerdat | - | - | 19 | AM R | Francja | ||
| Florian Mekue | - | - | 17 | ST | Francja | ||
| Maxence Soulet | - | - | 16 | ST | Francja | ||
| Milan Gharibian | - | - | 16 | AM C | Francja | ||
| Ivan M'Bahia | - | - | 20 | D RC | Côte d’Ivoire | ||
| Ahmed Mahroug | - | - | 16 | D C, DM | Francja | ||
| Francy Luakianzulu | - | - | 16 | AM LC | Francja | ||
| Kassim Siby | - | - | 16 | D L | Francja | ||
| Lorenzo Delaygue | - | - | 17 | D L | Francja | ||
| Noé Sei Sadou | - | - | 16 | AM R, ST | Francja | ||
| Christ Okou | - | - | 19 | AM R, ST | Francja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 54% budżetu płacowego, spośród 32 zawodników, których zarobki znamy.
Clermont Foot 63 na tle Ligue 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Clermont Foot 63 średnia Ligue 2 · Clermont Foot 63 płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Clermont Foot 63, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Clermont Foot 63 w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Clermont Foot 63 w sezonie 2026/27 wynosi 12 891 297 zł rocznie (247 910 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 70 zawodników. Mamy zarobki 32 z 70 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Clermont Foot 63?
Andy Pelmard jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Clermont Foot 63 — 42 925 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Clermont Foot 63?
Zawodnik klubu Clermont Foot 63 w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 17 483 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 9, których zarobki znamy. Mediana wynosi 14 645 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Clermont Foot 63?
Clermont Foot 63 gra w rozgrywkach Ligue 2. Ligue 2 (Francja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.















