
USL Dunkerque 2026/27 - zarobki zawodników
Ligue 2 · najlepiej zarabiający Adrien Lebeau z pensją 38 625 zł tygodniowo · zobacz transfery USL Dunkerque · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 3 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Adrien Lebeau | 38 625 zł | 2 008 500 zł | 26 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Steven Nzonzi | 23 690 zł | 1 231 880 zł | 36 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Aboubakary Kanté | 18 025 zł | 937 300 zł | 30 | Napastnik | Gambia | CZE 2027 | ||
| Allan Linguet | 18 025 zł | 937 300 zł | 25 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Maxence Prévot | 14 935 zł | 776 620 zł | 28 | Bramkarz | Francja | CZE 2026 | ||
| Opa Sanganté | 9270 zł | 482 040 zł | 34 | Środkowy obrońca | Gwinea Bissau | CZE 2026 | ||
| Abner Felipe (Abner Felipe Souza de Almeida) | 7725 zł | 401 700 zł | 29 | Lewy obrońca | Brazylia | - | ||
| Lenny Vallier | 5150 zł | 267 800 zł | 26 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Francja | CZE 2028 | ||
| Alex Daho | 4532 zł | 235 664 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Francja | CZE 2029 | ||
| Raphaël Breem | 4197 zł | 218 257 zł | 25 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Victor Mayela | 2709 zł | 140 863 zł | 21 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2028 | ||
| Alan Pressard | 2652 zł | 137 917 zł | 18 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Assane N'Doye | 2652 zł | 137 917 zł | 21 | Lewy obrońca | Senegal | CZE 2026 | ||
| Adel Bacha | 2652 zł | 137 917 zł | 21 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Ousmane Touré | 2642 zł | 137 381 zł | 20 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2028 | ||
| Bram Lagae | 2601 zł | 135 239 zł | 21 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2028 | ||
| Dimitri Roszak | 2498 zł | 129 883 zł | 21 | Prawy obrońca, prawy pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Elie Kayembe Tete | 2446 zł | 127 205 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Fidèle Malcolm Bongelo | 2395 zł | 124 527 zł | 19 | Napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Firas Belabdelli | 2395 zł | 124 527 zł | 18 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Lois Lacroix | 2086 zł | 108 459 zł | 18 | Prawy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Lenny Dziki | 2086 zł | 108 459 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Congo | CZE 2028 | ||
| Mamadu Silla | 2034 zł | 105 781 zł | 18 | Napastnik | Portugalia | - | ||
| Malone Boucard | 2034 zł | 105 781 zł | 18 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Mattéo Bebey Sake | 2034 zł | 105 781 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Maedine Makhloufi | 2034 zł | 105 781 zł | 20 | Lewy obrońca | Francja | CZE 2029 | ||
| Rony Tavares | 1777 zł | 92 391 zł | 19 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Rafael Ranschaert | 1777 zł | 92 391 zł | 19 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Sébastien Koula Tou | 1725 zł | 89 713 zł | 20 | Bramkarz | Burkina Faso | CZE 2026 | ||
| Thomas Marie-Joseph | 1674 zł | 87 035 zł | 20 | Napastnik | Francja | CZE 2026 | ||
| Tiago Le Callet | 1674 zł | 87 035 zł | 18 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Khalil Ayari | 1123 zł | 58 380 zł | 20 | Skrzydłowy | Tunezja | CZE 2028 | ||
| Noah Nemorin | - | - | 18 | Napastnik | Francja | - | ||
| Timéo Gourlin | - | - | 19 | Defensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Augustin Bruyère | - | - | 16 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Aymane Aouainate | - | - | 18 | Napastnik | Francja | - | ||
| Mathis Ndagijimana | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Mohamed Sylla | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Francja | - | ||
| Théna Massock | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Francja | CZE 2028 | ||
| Mouhamed Sissokho | - | - | 20 | Bramkarz | Senegal | CZE 2028 | ||
| Ladji Sylla | - | - | 18 | Napastnik | Francja | - | ||
| Jilva Vangwa | - | - | 17 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Mathis Dando | - | - | 18 | Prawy obrońca | Francja | - | ||
| Elouann Jannin | - | - | 17 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Marco Decherf | - | - | 18 | Napastnik | Francja | - | ||
| Clément Moulun | - | - | 18 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Benny Eguge | - | - | 18 | Napastnik | Francja | - | ||
| Chrome Gomis | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Lilian Anselin | - | - | 17 | Środkowy pomocnik | Francja | - | ||
| Mattys Bertrand | - | - | 17 | Napastnik | Francja | - | ||
| Salim Boulouiz | - | - | 19 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Nils Jacquet | - | - | 19 | Napastnik | Francja | - | ||
| Mattéo Perrot | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Francja | CZE 2026 | ||
| Elrich Success | - | - | 18 | Lewy obrońca | Francja | - | ||
| Lilian Claeys | - | - | 18 | Bramkarz | Francja | - | ||
| Elyas Kharrat | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Francja | - | ||
| Ibrahim Auger | - | - | 17 | Skrzydłowy | Francja | - | ||
| Noa Galliou Amande | - | - | 18 | Środkowy obrońca | Francja | - | ||
| Franck Atoen | - | - | 18 | Środkowy pomocnik | Kamerun | CZE 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 59% budżetu płacowego, spośród 32 zawodników, których zarobki znamy.
USL Dunkerque na tle Ligue 2
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
USL Dunkerque średnia Ligue 2 · USL Dunkerque płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki USL Dunkerque, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu USL Dunkerque w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu USL Dunkerque w sezonie 2026/27 wynosi 9 977 425 zł rocznie (191 874 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 59 zawodników. Mamy zarobki 32 z 59 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie USL Dunkerque?
Adrien Lebeau jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu USL Dunkerque — 38 625 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu USL Dunkerque?
Zawodnik klubu USL Dunkerque w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 15 517 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 9, których zarobki znamy. Mediana wynosi 14 935 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra USL Dunkerque?
USL Dunkerque gra w rozgrywkach Ligue 2. Ligue 2 (Francja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.

























