Gaëtan Robail - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Gaëtan Robail zarabia 16 480 zł tygodniowo i 856 960 zł rocznie w klubie Racing White Daring Molenbeek Brussels. Gaëtan Robail zarobił 12 209 002 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Top 9,8% zawodników ligi Belgian Challenger Pro League.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | - | - | Racing White Daring Molenbeek Brussels | Belgian Challenger Pro League | Lewy skrzydłowy | 31 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 16 480 zł | 856 960 zł | Racing White Daring Molenbeek Brussels | Belgian Challenger Pro League | Lewy skrzydłowy | 31 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 16 480 zł | 856 960 zł | Racing White Daring Molenbeek Brussels | Belgian Challenger Pro League | Skrzydłowy | 31 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 16 480 zł | 856 960 zł | APS Atromitos Athens | Superleague Greece | Skrzydłowy | 29 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 16 480 zł | 856 960 zł | APS Atromitos Athens | Superleague Greece | Skrzydłowy | 28 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 21 630 zł | 1 124 760 zł | Valenciennes FC | Other clubs | Skrzydłowy | 27 | 30 czerwca 2023 |
| 2021 | 21 630 zł | 1 124 760 zł | Valenciennes FC | Other clubs | Skrzydłowy | 26 | 30 czerwca 2023 |
| 2020 | 26 780 zł | 1 392 560 zł | RC Lens | Ligue 1 | Skrzydłowy | 25 | 30 czerwca 2023 |
| 2019 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | Valenciennes FC | Other clubs | Skrzydłowy | 24 | 30 czerwca 2019 |
| 2018 | 26 780 zł | 1 392 560 zł | Valenciennes FC | Other clubs | Skrzydłowy | 23 | 30 czerwca 2019 |
| 2017 | 5099 zł | 265 122 zł | Paris Saint-Germain | Ligue 1 | Ofensywny pomocnik | 22 | 29 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie Racing White Daring Molenbeek Brussels
Gaëtan Robail jest 1. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Gaëtan Robail, Racing White Daring Molenbeek Brussels
Ile Gaëtan Robail zarabia tygodniowo?
Gaëtan Robail zarabia 16 480 zł tygodniowo w klubie Racing White Daring Molenbeek Brussels.
Jakie są roczne zarobki Gaëtan Robail?
Roczna pensja Gaëtan Robail wynosi 856 960 zł.
Jaki jest majątek Gaëtan Robail?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Gaëtan Robail zarobił 12 209 002 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Gaëtan Robail?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Gaëtan Robail z klubem Racing White Daring Molenbeek Brussels wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Gaëtan Robail?
Gaëtan Robail gra jako lewy skrzydłowy w klubie Racing White Daring Molenbeek Brussels w lidze Belgian Challenger Pro League.
Ile lat ma Gaëtan Robail?
Gaëtan Robail ma 31 lat.