
Shimizu S-Pulse 2026/27 - oyuncu maaşları
J1 League · en çok kazanan Diego · ₺634.782 haftalık · Shimizu S-Pulse transferlerini gör · Finansal veriler
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 4 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Diego | ₺634.782 | ₺33.008.664 | 29 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Brezilya | ARA 2026 | ||
| Kei Koizumi | ₺540.240 | ₺28.092.480 | 30 | Sağ kanat bek, defansif orta saha | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Capixaba | ₺499.722 | ₺25.985.544 | 28 | Kanat | Brezilya | HAZ 2027 | ||
| Kenta Inoue | ₺405.180 | ₺21.069.360 | 26 | Kanat | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Yuki Honda | ₺357.909 | ₺18.611.268 | 34 | Stoper | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Koya Kitagawa | ₺270.120 | ₺14.046.240 | 28 | Ofansif orta saha, santrfor | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Kôsuke Kinoshita | ₺270.120 | ₺14.046.240 | 30 | Ofansif orta saha, santrfor | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Mateus Brunetti | ₺263.367 | ₺13.695.084 | 25 | Stoper | Brezilya | HAZ 2026 | ||
| Park Seung-Uk | ₺256.614 | ₺13.343.928 | 28 | Stoper, defansif orta saha | Güney Kore | HAZ 2027 | ||
| Ryo Germain | ₺249.861 | ₺12.992.772 | 30 | Ofansif orta saha, santrfor | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Kei Ishikawa | ₺202.590 | ₺10.534.680 | 32 | Kaleci | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Yutaka Yoshida | ₺155.319 | ₺8.076.588 | 35 | Bek | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Hidehiro Sugai | ₺148.566 | ₺7.725.432 | 26 | Bek | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Jelani Reshaun Sumiyoshi | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 27 | Stoper | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Kengo Kitazume | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 33 | Sağ bek | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Kazuki Kozuka | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 30 | Ofansif orta saha | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Kai Matsuzaki | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 27 | Ofansif orta saha | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Masaki Yumiba | ₺128.307 | ₺6.671.964 | 23 | Defansif orta saha | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Tomoya Fujii | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 26 | Kanat | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Yuya Oki | ₺87.789 | ₺4.565.028 | 25 | Kaleci | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Yuji Takahashi | ₺87.789 | ₺4.565.028 | 32 | Stoper | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Togo Umeda | ₺45.785 | ₺2.380.838 | 24 | Kaleci | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Takumu Kemmotsu | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 25 | Stoper | Japonya | OCA 2026 | ||
| Sodai Hasukawa | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 27 | Stoper | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Sen Takagi | ₺33.495 | ₺1.741.734 | 23 | Defans oyuncusu | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Ryoya Abe | ₺26.472 | ₺1.376.532 | 24 | Kaleci | Japonya | OCA 2026 | ||
| Riku Gunji | ₺22.487 | ₺1.169.349 | 19 | Ofansif orta saha, santrfor | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Tomotaro Sasaki | ₺21.137 | ₺1.099.118 | 18 | Kaleci | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Yui Inokoshi | ₺20.327 | ₺1.056.980 | 24 | Kaleci | Japonya | HAZ 2026 | ||
| Yudai Shimamoto | ₺17.760 | ₺923.540 | 18 | Defansif orta saha | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Haruto Hidaka | - | - | 21 | Stoper | Japonya | HAZ 2027 | ||
| Kim Min Tae | - | - | 31 | Stoper | Güney Kore | HAZ 2027 | ||
| Rinsei Ohata | - | - | 21 | Stoper, defansif orta saha | Japonya | HAZ 2027 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %44 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 30 oyuncu üzerinden.
Shimizu S-Pulse - J1 League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Shimizu S-Pulse J1 League ortalaması · Shimizu S-Pulse 4 bölgenin 1 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Shimizu S-Pulse maaşları, 2026/27
Shimizu S-Pulse kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Shimizu S-Pulse kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺285.054.395 (haftada ₺5.481.815) ve kadro 33 oyuncudan oluşuyor. 33 oyuncudan 30 tanesinin maaşı elimizde.
Shimizu S-Pulse kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Shimizu S-Pulse kulübünün en çok kazanan oyuncusu Diego; haftada ₺634.782 alıyor.
Shimizu S-Pulse kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Shimizu S-Pulse kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺200.767 kazanıyor; maaşı elimizde olan 27 oyuncu üzerinden. Medyan ₺141.813. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Shimizu S-Pulse hangi ligde oynuyor?
Shimizu S-Pulse, J1 League liginde oynuyor. J1 League, Japonya futbol liglerinin en üst seviyesidir.






















