
Dundee 2026/27 - zarobki zawodników
Scottish Premiership · najlepiej zarabiający Matai Akinmboni z pensją 38 625 zł tygodniowo · zobacz transfery Dundee
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matai Akinmboni | 38 625 zł | 2 008 500 zł | 18 | Środkowy obrońca | Stany Zjednoczone | CZE 2029 | ||
| Bradley Fink | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 22 | Napastnik | Szwajcaria | CZE 2028 | ||
| Bobby Wales | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 20 | Skrzydłowy, napastnik | Szkocja | CZE 2029 | ||
| Joe Wright | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 30 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2027 | ||
| Owen Goodman | 19 570 zł | 1 017 640 zł | 21 | Bramkarz | Kanada | CZE 2029 | ||
| Bradley Halliday | 18 025 zł | 937 300 zł | 30 | Środkowy obrońca | Anglia | MAJ 2028 | ||
| Ethan Hamilton | 16 995 zł | 883 740 zł | 26 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Joel Cotterill | 15 965 zł | 830 180 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Ryan Finnigan | 13 905 zł | 723 060 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Simon Murray | 13 390 zł | 696 280 zł | 33 | Napastnik | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Alan Forrest | 12 875 zł | 669 500 zł | 28 | Prawy wahadłowy, skrzydłowy | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Ashley Hay | 12 875 zł | 669 500 zł | 22 | Napastnik | Anglia | MAJ 2027 | ||
| Callum Jones | 12 360 zł | 642 720 zł | 24 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Walia | MAJ 2027 | ||
| Drey Wright | 12 360 zł | 642 720 zł | 30 | Boczny obrońca, prawy skrzydłowy | Anglia | MAJ 2027 | ||
| Finlay Robertson | 11 845 zł | 615 940 zł | 22 | Defensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Imari Samuels | 10 815 zł | 562 380 zł | 22 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Joe Westley | 10 815 zł | 562 380 zł | 20 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Anglia | MAJ 2028 | ||
| Ryan Astley | 8755 zł | 455 260 zł | 23 | Środkowy obrońca | Walia | MAJ 2026 | ||
| Kieran O'Hara | 5150 zł | 267 800 zł | 29 | Bramkarz | Irlandia | MAJ 2026 | ||
| Idris Odutayo | 4738 zł | 246 376 zł | 22 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Joe Bevan | 4687 zł | 243 698 zł | 20 | Skrzydłowy, napastnik | Szkocja | MAJ 2028 | ||
| Charlie Reilly | 4275 zł | 222 274 zł | 23 | Skrzydłowy, napastnik | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Owen Bevan | 4120 zł | 214 240 zł | 21 | Środkowy obrońca | Walia | CZE 2028 | ||
| Ruaridh Lynch | 1442 zł | 74 984 zł | 19 | Bramkarz | Szkocja | MAJ 2027 | ||
| Ryan Bland | - | - | 16 | Ofensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2028 | ||
| Francisco Valenzuela | - | - | 18 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Meksyk | - | ||
| Michael Hunter | - | - | 18 | Defensywny pomocnik | Szkocja | MAJ 2026 | ||
| Charley Oosenbrugh | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Szkocja | MAJ 2028 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 41% budżetu płacowego, spośród 24 zawodników, których zarobki znamy.
Dundee na tle Scottish Premiership
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Dundee średnia Scottish Premiership · Dundee płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Dundee, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Dundee w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Dundee w sezonie 2026/27 wynosi 17 230 252 zł rocznie (331 351 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 28 zawodników. Mamy zarobki 24 z 28 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Dundee?
Matai Akinmboni jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Dundee — 38 625 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Dundee?
Zawodnik klubu Dundee w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 12 927 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 15, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 360 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Dundee?
Dundee gra w rozgrywkach Scottish Premiership. Scottish Premiership (Szkocja) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.




















