SALARYSPORT
★ 0
SL

FC Slovan Liberec 2026/27 - zarobki zawodników

Czech First League · najlepiej zarabiający Lukáš Masopust z pensją 20 600 zł tygodniowo

SEZON
2026/27
TYGODNIOWY BUDŻET PŁACOWY159 tys zł
ROCZNY BUDŻET PŁACOWY 8,2 mln zł
LICZEBNOŚĆ KADRY33
TRENER 4 tys zł Radoslav Kováč
ŚREDNIA TYGODNIOWA, 22+ 7 tys zł

Na co idą pieniądze

Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej

Bramkarze
21 851 zł · 14%
Obrońcy
59 119 zł · 37%
Pomocnicy
24 244 zł · 15%
Napastnicy
53 303 zł · 34%

Zarobki kadry

Zarobki kadry klubu FC Slovan Liberec, 2026/27. Można sortować według zawodnika, wieku oraz zarobków tygodniowych i rocznych.
Obserwuj ZAWODNIK TYGODNIOWO ▼ ROCZNIE WIEK POZYCJA KRAJ WYGASA PORÓWNAJ
Lukáš Masopust
20 600 zł
1 071 200 zł 32 Prawy obrońca, prawy skrzydłowy Czechy CZE 2028
Qëndrim Zyba
13 905 zł
723 060 zł 24 Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik Kosowo CZE 2027
Tomáš Koubek
13 390 zł
696 280 zł 32 Bramkarz Czechy CZE 2027
Ange N'Guessan
12 875 zł
669 500 zł 21 Środkowy obrońca Francja CZE 2029
Jan Mikula
10 815 zł
562 380 zł 33 Obrońca, prawy pomocnik Czechy CZE 2026
Raimonds Krollis
8755 zł
455 260 zł 23 Ofensywny pomocnik, napastnik Łotwa CZE 2028
Haris Berbić
6180 zł
321 360 zł 19 Środkowy obrońca Bośnia i Hercegowina CZE 2030
Josef Koželuh
5665 zł
294 580 zł 23 Prawy obrońca Czechy CZE 2028
Lukáš Letenay
5150 zł
267 800 zł 24 Napastnik Słowacja CZE 2030
Jan Knapík
5145 zł
267 532 zł 24 Środkowy obrońca Czechy CZE 2029
Aziz Kayondo
4697 zł
244 234 zł 22 Lewy obrońca, lewy pomocnik Uganda CZE 2028
Marek Icha
4635 zł
241 020 zł 23 Prawy obrońca, defensywny pomocnik Czechy CZE 2028
Dominik Kúdelčík
4362 zł
226 827 zł 20 Bramkarz Słowacja CZE 2030
Šimon Gabriel
4182 zł
217 454 zł 24 Środkowy obrońca Czechy CZE 2029
Patrik Dulay
4120 zł
214 240 zł 20 Lewy skrzydłowy, napastnik Słowacja CZE 2030
Petr Juliš
4120 zł
214 240 zł 22 Prawy skrzydłowy Czechy CZE 2029
Toumani Diakité
3718 zł
193 352 zł 19 Środkowy pomocnik Côte d’Ivoire CZE 2029
Vojtěch Sychra
3615 zł
187 996 zł 23 Skrzydłowy Czechy CZE 2030
Filip Špatenka
3301 zł
171 660 zł 21 Ofensywny pomocnik, napastnik Czechy CZE 2029
Ivan Krajčírik
2776 zł
144 344 zł 25 Bramkarz Słowacja -
Sebastian Kop
2590 zł
134 703 zł 19 Defensywny pomocnik Czechy CZE 2027
Augustin Drakpe
2256 zł
117 296 zł 23 Środkowy obrońca Togo CZE 2029
Daniel Rus
1931 zł
100 425 zł 19 Lewy skrzydłowy, napastnik Czechy CZE 2027
Lukáš Mašek
1926 zł
100 157 zł 21 Ofensywny pomocnik, napastnik Czechy -
Petr Hodouš
1818 zł
94 533 zł 21 Boczny obrońca, prawy pomocnik Czechy CZE 2029
Vojtěch Stránský
1808 zł
93 998 zł 22 Ofensywny pomocnik Czechy -
Martin Rýzek
1535 zł
79 804 zł 20 Środkowy obrońca Słowacja CZE 2026
Lukáš Pešl
1324 zł
68 825 zł 23 Bramkarz Czechy -
Ermin Mahmic
1324 zł
68 825 zł 20 Ofensywny pomocnik Austria CZE 2029
Jinřich Musil
-
- 21 Bramkarz Czechy -
Matěj Strnad
-
- 19 Ofensywny pomocnik Czechy -
Afolabi Soliu
-
- 19 Skrzydłowy Nigeria -
Denis Křemen
-
- 17 Defensywny pomocnik Czechy -

Zarobki a wiek

Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody

21 tys zł 14 tys zł 7 tys zł 0
1722273136
WIEK

Piramida zarobków kadry

Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie

ZAWODNICY ZAROBKI TYGODNIOWE UDZIAŁ W BUDŻECIE
20
Poniżej 5 tys zł
39%
4
5 tys zł-10 tys zł
16%
5
10 tys zł-26 tys zł
45%

Pięciu najlepiej zarabiających bierze 45% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.

FC Slovan Liberec na tle Czech First League

Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy

Bramkarze 3
6 tys zł -4%
Obrońcy 8
7 tys zł -24%
Pomocnicy 4
9 tys zł -18%
Napastnicy 7
8 tys zł -21%

FC Slovan Liberec średnia Czech First League · FC Slovan Liberec płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.

Wygasające kontrakty

Kiedy kończą się obecne kontrakty

2026
2 zawodnicy
2027
4 zawodnicy
2028
5 zawodników
2029
9 zawodników
2030
5 zawodników

Najczęstsze pytania

Zarobki FC Slovan Liberec, 2026/27

Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Slovan Liberec w sezonie 2026/27?

Łączny budżet płacowy klubu FC Slovan Liberec w sezonie 2026/27 wynosi 8 242 884 zł rocznie (158 517 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 33 zawodników. Mamy zarobki 29 z 33 zawodników.

Kto zarabia najwięcej w klubie FC Slovan Liberec?

Lukáš Masopust jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Slovan Liberec — 20 600 zł tygodniowo.

Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Slovan Liberec?

Zawodnik klubu FC Slovan Liberec w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 6638 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 17, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4697 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.

W jakiej lidze gra FC Slovan Liberec?

FC Slovan Liberec gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.

Inne zespoły Czech First League

STATYSTYKI LIGI → NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCY →

Kluby o podobnym budżecie płacowym

Umieść to na swojej stronie

Do darmowego użytku na każdej stronie. Skopiuj kod poniżej.