AC Sparta Praha 2026/27 - zarobki zawodników
Czech First League · najlepiej zarabiający Sivert Mannsverk z pensją 169 950 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 8 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Sivert Mannsverk | 169 950 zł | 8 837 400 zł | 23 | Defensywny pomocnik | Norwegia | CZE 2028 | ||
| Jan Kuchta | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 28 | Napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Andy Irving | 48 925 zł | 2 544 100 zł | 25 | Środkowy pomocnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Albion Rrahmani | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 24 | Napastnik | Kosowo | CZE 2027 | ||
| Jhoanner Chávez | 36 565 zł | 1 901 380 zł | 23 | Lewy obrońca | Ekwador | CZE 2028 | ||
| Oliver Sonne | 35 020 zł | 1 821 040 zł | 24 | Boczny obrońca | Peru | CZE 2029 | ||
| Filip Panák | 27 295 zł | 1 419 340 zł | 29 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| Kaan Kairinen | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 26 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Finlandia | CZE 2028 | ||
| Lukáš Haraslín | 25 750 zł | 1 339 000 zł | 29 | Skrzydłowy | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Magnus Kofod | 25 235 zł | 1 312 220 zł | 26 | Defensywny pomocnik | Dania | CZE 2028 | ||
| Pavel Kaderábek | 24 720 zł | 1 285 440 zł | 33 | Prawy obrońca | Czechy | CZE 2026 | ||
| Asger Sørensen | 23 175 zł | 1 205 100 zł | 29 | Środkowy obrońca | Dania | CZE 2027 | ||
| Joao Grimaldo | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 22 | Skrzydłowy | Peru | CZE 2030 | ||
| Jaroslav Zelený | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 32 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2027 | ||
| John Mercado | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 23 | Skrzydłowy | Ekwador | CZE 2029 | ||
| Matyáš Vojta | 20 085 zł | 1 044 420 zł | 21 | Napastnik | Czechy | CZE 2030 | ||
| Peter Vindahl | 19 570 zł | 1 017 640 zł | 27 | Bramkarz | Dania | CZE 2027 | ||
| Santiago Eneme-Bocari | 18 540 zł | 964 080 zł | 24 | Ofensywny pomocnik | Gwinea Równikowa | CZE 2028 | ||
| Garang Kuol | 16 480 zł | 856 960 zł | 20 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Australia | CZE 2029 | ||
| Jakub Martinec | 15 965 zł | 830 180 zł | 27 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Patrik Vydra | 14 420 zł | 749 840 zł | 22 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Adam Ševínský | 12 875 zł | 669 500 zł | 21 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2028 | ||
| Matěj Ryneš | 9785 zł | 508 820 zł | 24 | Lewy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Czechy | CZE 2027 | ||
| Jakub Surovčík | 5665 zł | 294 580 zł | 23 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Elias Cobbaut | 4856 zł | 252 535 zł | 27 | Środkowy obrońca | Belgia | CZE 2027 | ||
| Daniel Kerl | 3090 zł | 160 680 zł | 24 | Bramkarz | Czechy | CZE 2028 | ||
| Roman Mokrovics | 1298 zł | 67 486 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Emmanuel Uchenna Aririerisim | 1123 zł | 58 380 zł | 21 | Środkowy obrońca | Nigeria | CZE 2028 | ||
| Ondřej Pavlík | 1030 zł | 53 560 zł | 19 | Napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Matěj Federle | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Lukáš Franc | - | - | 17 | Bramkarz | Czechy | CZE 2029 | ||
| Matteo Spizzirri | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2028 | ||
| Daniel Šebrle | - | - | 16 | Prawy wahadłowy | Czechy | CZE 2029 | ||
| Chinguun Bolorbold | - | - | 16 | Defensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Aleš Sukdolák | - | - | 16 | Lewy wahadłowy, lewy skrzydłowy | Czechy | CZE 2029 | ||
| André Thomas Sivok | - | - | 16 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Petr Střeska | - | - | 17 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Viktor Švec | - | - | 16 | Lewy skrzydłowy | Czechy | CZE 2029 | ||
| David Lášek | - | - | 16 | Napastnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Jan Dýcka | - | - | 17 | Skrzydłowy, napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Matyáš Amler | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Vilém Holinka | - | - | 17 | Środkowy pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Martin Stoulil | - | - | 17 | Bramkarz | Czechy | CZE 2029 | ||
| Radek Ondroušek | - | - | 17 | Skrzydłowy | Czechy | - | ||
| Vítek Plachý | - | - | 17 | Prawy wahadłowy | Czechy | - | ||
| Matěj Fejfar | - | - | 17 | Defensywny pomocnik | Czechy | - | ||
| Tomáš Jeřábek | - | - | 16 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
| Adam Ondrášek | - | - | 17 | Środkowy obrońca | Czechy | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 47% budżetu płacowego, spośród 29 zawodników, których zarobki znamy.
AC Sparta Praha na tle Czech First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
AC Sparta Praha średnia Czech First League · AC Sparta Praha płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki AC Sparta Praha, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu AC Sparta Praha w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu AC Sparta Praha w sezonie 2026/27 wynosi 39 048 721 zł rocznie (750 937 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 48 zawodników. Mamy zarobki 29 z 48 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie AC Sparta Praha?
Sivert Mannsverk jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu AC Sparta Praha — 169 950 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu AC Sparta Praha?
Zawodnik klubu AC Sparta Praha w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 30 349 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 23, których zarobki znamy. Mediana wynosi 23 175 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra AC Sparta Praha?
AC Sparta Praha gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.










