FC Viktoria Plzeň 2026/27 - zarobki zawodników
Czech First League · najlepiej zarabiający Patrik Hrosovsky z pensją 45 320 zł tygodniowo
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 4 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Patrik Hrosovsky | 45 320 zł | 2 356 640 zł | 33 | Defensywny pomocnik | Słowacja | CZE 2027 | ||
| Matej Vydra | 30 385 zł | 1 580 020 zł | 33 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Vaclav Jemelka | 28 325 zł | 1 472 900 zł | 30 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2028 | ||
| Salim Fago Lawal | 18 540 zł | 964 080 zł | 22 | Skrzydłowy, napastnik | Nigeria | CZE 2029 | ||
| Amar Memić | 18 025 zł | 937 300 zł | 24 | Prawy wahadłowy, skrzydłowy | Bośnia i Hercegowina | CZE 2029 | ||
| Lukáš Červ | 15 450 zł | 803 400 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Karel Spáčil | 15 450 zł | 803 400 zł | 22 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik, lewy pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Merchas Doski | 14 935 zł | 776 620 zł | 25 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Irak | GRU 2029 | ||
| Sampson Dweh | 13 390 zł | 696 280 zł | 23 | Środkowy obrońca | Liberia | CZE 2029 | ||
| Alexandr Sojka | 12 875 zł | 669 500 zł | 22 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Cheick Oumar Souaré | 12 360 zł | 642 720 zł | 22 | Lewy obrońca, lewy skrzydłowy | Francja | CZE 2027 | ||
| Mohamed Touré | 9785 zł | 508 820 zł | 19 | Skrzydłowy, napastnik | Gwinea | CZE 2029 | ||
| Marián Tvrdoň | 9785 zł | 508 820 zł | 30 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2026 | ||
| Matěj Valenta | 9785 zł | 508 820 zł | 25 | Defensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Prince Adu Kwabena | 9270 zł | 482 040 zł | 21 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Ghana | CZE 2027 | ||
| Tomáš Ladra | 8240 zł | 428 480 zł | 28 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Denis Višinský | 7210 zł | 374 920 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2028 | ||
| Dominik Ťapaj | 7210 zł | 374 920 zł | 21 | Bramkarz | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Jan Paluska | 5665 zł | 294 580 zł | 20 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2029 | ||
| Jiří Panoš | 5665 zł | 294 580 zł | 17 | Ofensywny pomocnik | Czechy | CZE 2029 | ||
| Dávid Krčík | 5397 zł | 280 654 zł | 26 | Środkowy obrońca | Słowacja | CZE 2029 | ||
| Florian Wiegele | 4980 zł | 258 963 zł | 24 | Bramkarz | Austria | CZE 2027 | ||
| Daniel Vašulín | 4908 zł | 255 213 zł | 27 | Napastnik | Czechy | CZE 2027 | ||
| Viktor Baier | 3255 zł | 169 250 zł | 20 | Bramkarz | Czechy | CZE 2029 | ||
| Adam Kadlec | 2549 zł | 132 561 zł | 22 | Środkowy obrońca | Czechy | CZE 2029 | ||
| Matyáš Šilhavý | 1622 zł | 84 357 zł | 18 | Bramkarz | Czechy | STY 2027 | ||
| Šimon Baláž | - | - | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Słowacja | CZE 2028 | ||
| Adam Novák | - | - | 17 | Prawy skrzydłowy | Czechy | - | ||
| Matyáš Kubrycht | - | - | 18 | Prawy obrońca | Czechy | - | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 44% budżetu płacowego, spośród 26 zawodników, których zarobki znamy.
FC Viktoria Plzeň na tle Czech First League
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
FC Viktoria Plzeň średnia Czech First League · FC Viktoria Plzeň płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki FC Viktoria Plzeň, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu FC Viktoria Plzeň w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu FC Viktoria Plzeň w sezonie 2026/27 wynosi 16 659 838 zł rocznie (320 382 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 29 zawodników. Mamy zarobki 26 z 29 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie FC Viktoria Plzeň?
Patrik Hrosovsky jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu FC Viktoria Plzeň — 45 320 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu FC Viktoria Plzeň?
Zawodnik klubu FC Viktoria Plzeň w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 14 626 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 12 875 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra FC Viktoria Plzeň?
FC Viktoria Plzeň gra w rozgrywkach Czech First League. Czech First League (Czechy) to najwyższa klasa rozgrywkowa w piłce nożnej.












