
Stevenage 2026/27 - zarobki zawodników
League One · najlepiej zarabiający Harry Cornick z pensją 43 214 zł tygodniowo · zobacz transfery Stevenage · Zarobki wszech czasów
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Harry Cornick | 43 214 zł | 2 247 128 zł | 30 | Skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Terry Taylor | 29 512 zł | 1 534 624 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Tommy Setford | 24 242 zł | 1 260 584 zł | 19 | Bramkarz | Anglia | CZE 2028 | ||
| Dan Kemp | 23 188 zł | 1 205 776 zł | 26 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Chem Campbell | 23 188 zł | 1 205 776 zł | 22 | Ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2028 | ||
| Carl Piergianni | 23 188 zł | 1 205 776 zł | 33 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jordan Houghton | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 29 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jordan Roberts | 21 607 zł | 1 123 564 zł | 31 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kaelan Casey | 21 080 zł | 1 096 160 zł | 20 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Phoenix Patterson | 20 026 zł | 1 041 352 zł | 24 | Lewy wahadłowy, skrzydłowy | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Dan Butler | 17 918 zł | 931 736 zł | 30 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Josh Magennis | 16 337 zł | 849 524 zł | 34 | Napastnik | Irlandia Północna | CZE 2026 | ||
| Jasper Pattenden | 16 337 zł | 849 524 zł | 23 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Luther James-Wildin | 15 810 zł | 822 120 zł | 27 | Prawy obrońca | Antigua i Barbuda | CZE 2026 | ||
| Louis Thompson | 15 810 zł | 822 120 zł | 30 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Lewis Freestone | 15 810 zł | 822 120 zł | 25 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Terence Vancooten | 13 702 zł | 712 504 zł | 27 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Gujana | CZE 2027 | ||
| Saxon Earley | 13 702 zł | 712 504 zł | 22 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Daniel Phillips | 12 648 zł | 657 696 zł | 24 | Defensywny pomocnik | Trynidad i Tobago | CZE 2026 | ||
| Daniel Barden | 12 648 zł | 657 696 zł | 24 | Bramkarz | Walia | CZE 2026 | ||
| Joe Knight | 11 067 zł | 575 484 zł | 19 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Josh Coldicott-Stephens | 3478 zł | 180 866 zł | 27 | Defensywny pomocnik | Anglia | - | ||
| Max Woodford | 2530 zł | 131 539 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Alfie Thornett | 2134 zł | 110 986 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Louie Henry | 2055 zł | 106 876 zł | 18 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Calum Barnes | 2029 zł | 105 505 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Dylan Suleiman | 1976 zł | 102 765 zł | 16 | Lewy obrońca, defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Divine Okwara | 1976 zł | 102 765 zł | 16 | Prawy obrońca, prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Elijah Saji | 1924 zł | 100 025 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Eddie Wright | 1924 zł | 100 025 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Frankie Impey | 1871 zł | 97 284 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Frank Norris | 1871 zł | 97 284 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Lenny Brown | 1555 zł | 80 842 zł | 17 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Leonell Sadiku | 1555 zł | 80 842 zł | 15 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | Albania | CZE 2027 | ||
| Riley England | 1238 zł | 64 399 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Ruben Johnson | 1238 zł | 64 399 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Samuel Ayolie | 1186 zł | 61 659 zł | 17 | Prawy skrzydłowy, napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Tate Miller | 1133 zł | 58 919 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Temi Olowojoba | 1133 zł | 58 919 zł | 16 | Lewy skrzydłowy, napastnik | Nigeria | CZE 2027 | ||
| Tatenda Mutunga | 1133 zł | 58 919 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 32% budżetu płacowego, spośród 40 zawodników, których zarobki znamy.
Stevenage na tle League One
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Stevenage średnia League One · Stevenage płaci poniżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Stevenage, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Stevenage w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Stevenage w sezonie 2026/27 wynosi 23 222 150 zł rocznie (446 580 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 40 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 40 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Stevenage?
Harry Cornick jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Stevenage — 43 214 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Stevenage?
Zawodnik klubu Stevenage w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 18 935 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 19, których zarobki znamy. Mediana wynosi 16 337 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Stevenage?
Stevenage gra w rozgrywkach League One. League One (Anglia) to 3. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League One































