
Oxford United 2026/27 - zarobki zawodników
League One · najlepiej zarabiający Cameron Brannagan z pensją 82 400 zł tygodniowo · zobacz transfery Oxford United · Zarobki wszech czasów · Finanse
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 6 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | WYGASA | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cameron Brannagan | 82 400 zł | 4 284 800 zł | 29 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Siriki Dembélé | 61 800 zł | 3 213 600 zł | 28 | Ofensywny pomocnik | Szkocja | CZE 2028 | ||
| Jamie Cumming | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 25 | Bramkarz | Anglia | CZE 2028 | ||
| Jun Jin-Woo | 56 650 zł | 2 945 800 zł | 25 | Skrzydłowy | Korea Południowa | CZE 2026 | ||
| Aidomo Emakhu | 48 925 zł | 2 544 100 zł | 21 | Skrzydłowy, napastnik | Irlandia | CZE 2029 | ||
| Ciaron Brown | 48 410 zł | 2 517 320 zł | 27 | Środkowy obrońca | Irlandia Północna | CZE 2027 | ||
| Michał Helik | 46 350 zł | 2 410 200 zł | 29 | Środkowy obrońca | Polska | CZE 2027 | ||
| Brodie Spencer | 43 775 zł | 2 276 300 zł | 21 | Obrońca | Irlandia Północna | CZE 2028 | ||
| Jamie McDonnell | 41 715 zł | 2 169 180 zł | 21 | Defensywny pomocnik | Irlandia Północna | CZE 2029 | ||
| Tyler Goodrham | 41 200 zł | 2 142 400 zł | 21 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Mark Harris | 40 685 zł | 2 115 620 zł | 26 | Ofensywny pomocnik, napastnik | Walia | CZE 2027 | ||
| Stan Mills | 33 990 zł | 1 767 480 zł | 21 | Prawy wahadłowy, skrzydłowy | Anglia | CZE 2028 | ||
| Louie Sibley | 30 900 zł | 1 606 800 zł | 23 | Lewy wahadłowy, ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Peter Kioso | 29 870 zł | 1 553 240 zł | 25 | Prawy obrońca | Demokratyczna Republika Konga | CZE 2027 | ||
| Sam Long | 28 840 zł | 1 499 680 zł | 30 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Frankie Kent | 22 145 zł | 1 151 540 zł | 29 | Środkowy obrońca | Anglia | MAJ 2026 | ||
| Greg Leigh | 21 630 zł | 1 124 760 zł | 30 | Lewy obrońca, lewy pomocnik | Jamajka | CZE 2027 | ||
| Jack Currie | 21 115 zł | 1 097 980 zł | 23 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Gatlin O'Donkor | 11 330 zł | 589 160 zł | 20 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Simon Eastwood | 8240 zł | 428 480 zł | 36 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| James Golding | 4172 zł | 216 918 zł | 20 | Środkowy obrońca | Irlandia | CZE 2026 | ||
| Kai Andrews | 4120 zł | 214 240 zł | 18 | Defensywny pomocnik, ofensywny pomocnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Aidan Elliott-Wheeler | 3605 zł | 187 460 zł | 19 | Prawy obrońca, skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Josh Johnson | 2884 zł | 149 968 zł | 20 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Leo Snowden | 2781 zł | 144 612 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2028 | ||
| Cameron Frederick | 2730 zł | 141 934 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Louis Griffiths | 2524 zł | 131 222 zł | 17 | Napastnik | Walia | CZE 2026 | ||
| Ibrahim Bangurah | 2421 zł | 125 866 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Zaide Took-Oxley | 2318 zł | 120 510 zł | 19 | Środkowy pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Richard McIntyre | 2215 zł | 115 154 zł | 18 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harrison Mole | 2215 zł | 115 154 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Harrison Bradney | 2215 zł | 115 154 zł | 18 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Monty Marriott | 2215 zł | 115 154 zł | 18 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Ajae Patel | 2086 zł | 108 459 zł | 17 | Bramkarz | Anglia | CZE 2026 | ||
| Albie Collins | 2086 zł | 108 459 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kasway Burton | 2060 zł | 107 120 zł | 18 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Charlie Cramond | 1983 zł | 103 103 zł | 17 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Callum Palmer-Flynn | 1983 zł | 103 103 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Callum Doyle | 1983 zł | 103 103 zł | 17 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Euan Griffith | 1880 zł | 97 747 zł | 16 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harley Gardner | 1725 zł | 89 713 zł | 16 | Prawy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
| Harry Jones | 1725 zł | 89 713 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Jameson Blackmore | 1622 zł | 84 357 zł | 18 | Środkowy obrońca | Anglia | CZE 2026 | ||
| Jack Lee | 1622 zł | 84 357 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Josh Holton | 1622 zł | 84 357 zł | 16 | Ofensywny pomocnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Kevin Appiah | 1571 zł | 81 679 zł | 16 | Defensywny pomocnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Kesh Purcell | 1571 zł | 81 679 zł | 16 | Napastnik | Anglia | CZE 2027 | ||
| Mo Missanga | 1468 zł | 76 323 zł | 17 | Lewy skrzydłowy | Anglia | CZE 2026 | ||
| Mubarak Abolade | 1468 zł | 76 323 zł | 17 | Napastnik | Anglia | CZE 2026 | ||
| Riley Dourish | 1210 zł | 62 933 zł | 16 | Prawy skrzydłowy | Anglia | CZE 2027 | ||
| Will Jackson | 953 zł | 49 543 zł | 16 | Bramkarz | Anglia | CZE 2027 | ||
| Woodley Osborne | 953 zł | 49 543 zł | 16 | Lewy obrońca | Anglia | CZE 2027 | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 36% budżetu płacowego, spośród 52 zawodników, których zarobki znamy.
Oxford United na tle League One
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Oxford United średnia League One · Oxford United płaci powyżej średniej ligowej w każdej z nich. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Oxford United, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Oxford United w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Oxford United w sezonie 2026/27 wynosi 43 919 200 zł rocznie (844 600 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 52 zawodników. Mamy zarobki wszystkich 52 zawodników kadry.
Kto zarabia najwięcej w klubie Oxford United?
Cameron Brannagan jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Oxford United — 82 400 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Oxford United?
Zawodnik klubu Oxford United w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 39 691 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 14, których zarobki znamy. Mediana wynosi 35 793 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Oxford United?
Oxford United gra w rozgrywkach League One. League One (Anglia) to 3. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.
Inne zespoły League One



































