
Livingston 2026/27 - zarobki zawodników
Scottish Championship · najlepiej zarabiający Bruce Anderson z pensją 12 625 zł tygodniowo · zobacz transfery Livingston
Mamy zarobki 32 z 46 zawodników. Średnia obejmuje 21 zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy.
Na co idą pieniądze
Udział w tygodniowym budżecie płacowym według formacji · 7 zawodników występuje w dwóch formacjach i liczy się w połowie w każdej
Zarobki kadry
| Obserwuj | ZAWODNIK | TYGODNIOWO ▼ | ROCZNIE | WIEK | POZYCJA | KRAJ | PORÓWNAJ |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bruce Anderson | 12 625 zł | 656 500 zł | 26 | ST | Szkocja | ||
| Liam Polworth | 10 100 zł | 525 200 zł | 30 | AM C | Szkocja | ||
| Sam Nicholson | 8080 zł | 420 160 zł | 30 | AM RLC, F C | Szkocja | ||
| Cristian Montaño | 7070 zł | 367 640 zł | 33 | D/AM L | Kolumbia | ||
| Emmanuel Danso | 6565 zł | 341 380 zł | 24 | DM | Ghana | ||
| Graham Carey | 6060 zł | 315 120 zł | 36 | AM LC | Irlandia | ||
| Jérôme Prior | 5555 zł | 288 860 zł | 29 | GK | Francja | ||
| Joshua Zimmerman | 5555 zł | 288 860 zł | 24 | AM RL | Curaçao | ||
| Cammy Kerr | 4949 zł | 257 348 zł | 29 | D/WB RL | Szkocja | ||
| Connor McLennan | 4949 zł | 257 348 zł | 25 | AM RLC | Szkocja | ||
| Jack Hamilton | 4596 zł | 238 966 zł | 31 | GK | Szkocja | ||
| Brooklyn Kabongolo | 4495 zł | 233 714 zł | 22 | D C | Francja | ||
| Aidan Denholm | 4293 zł | 223 210 zł | 21 | AM LC | Szkocja | ||
| Babacar Fati | 4232 zł | 220 059 zł | 25 | D/WB L | Gwinea Bissau | ||
| Robbie Muirhead | 4192 zł | 217 958 zł | 29 | AM RL, ST | Szkocja | ||
| Daniel Finlayson | 4141 zł | 215 332 zł | 24 | D RC | Irlandia Północna | ||
| Lawal Samson | 3737 zł | 194 324 zł | 21 | DM, AM C | Nigeria | ||
| Mitchell Robertson | 3687 zł | 191 698 zł | 20 | D LC | Szkocja | ||
| Ryan McGowan | 3535 zł | 183 820 zł | 35 | D RC, DM | Australia | ||
| Scott Pittman | 3030 zł | 157 560 zł | 33 | DM, AM C | Szkocja | ||
| Tyrese Sinclair | 3030 zł | 157 560 zł | 24 | AM RL | Anglia | ||
| Stevie May | 3030 zł | 157 560 zł | 32 | AM L, ST | Szkocja | ||
| Jordan Doherty | 2954 zł | 153 621 zł | 24 | D RC, DM | Irlandia | ||
| Cameron MacPherson | 2929 zł | 152 308 zł | 26 | DM | Szkocja | ||
| Joe Boggan | 2576 zł | 133 926 zł | 18 | AM RLC, F C | Anglia | ||
| Evan Myles | 2323 zł | 120 796 zł | 16 | GK | Szkocja | ||
| Jack Wilkie | 1010 zł | 52 520 zł | 21 | D LC | Szkocja | ||
| Joe McQuire | 126 zł | 6565 zł | 18 | GK | Szkocja | ||
| Ewan Ross | 126 zł | 6565 zł | 18 | D RC | Szkocja | ||
| Ellis Stevenson | 126 zł | 6565 zł | 17 | DM | Szkocja | ||
| Callum Law | 126 zł | 6565 zł | 18 | D LC | Szkocja | ||
| Finlay Wright | 126 zł | 6565 zł | 17 | D RL, M R | Szkocja | ||
| Luca Conway | - | - | 16 | AM L | Szkocja | ||
| Benjamin Belfer | - | - | 16 | GK | Szkocja | ||
| Jude Bell | - | - | 18 | D/WB R | Szkocja | ||
| Jay Docherty | - | - | 16 | D/WB R | Szkocja | ||
| Rui Mitchell | - | - | 16 | AM/F C | Szkocja | ||
| Bradly van Hoeven | - | - | 25 | AM RL | Holandia | ||
| Jamie Shields | - | - | 17 | AM R | Szkocja | ||
| Calum Suttie | - | - | 15 | M RC | Szkocja | ||
| Charlie Rundell | - | - | 18 | AM C | Szkocja | ||
| Aaron Moncrieff | - | - | 15 | ST | Szkocja | ||
| Ciarin Devlin | - | - | 16 | D RC, DM | Szkocja | ||
| Aidan Martin | - | - | 17 | D RC | Szkocja | ||
| Coby Thomson | - | - | 16 | D/WB R | Szkocja | ||
| Jack Bell | - | - | 17 | ST | Szkocja | ||
Zarobki a wiek
Każda kropka to zawodnik - lewy górny róg to drogi i młody
Piramida zarobków kadry
Zawodnicy według progu zarobków, na tle udziału w budżecie
Pięciu najlepiej zarabiających bierze 34% budżetu płacowego, spośród 32 zawodników, których zarobki znamy.
Livingston na tle Scottish Championship
Średnie tygodniowe zarobki według formacji, ta kadra na tle ligi - dla zawodników w wieku 22 lat i starszych, których zarobki znamy
Livingston średnia Scottish Championship · Livingston płaci powyżej średniej ligowej w 2 z 4. Liczba przy każdej etykiecie to zawodnicy, na których liczona jest średnia klubu.
Wygasające kontrakty
Kiedy kończą się obecne kontrakty
Najczęstsze pytania
Zarobki Livingston, 2026/27
Ile wynosi budżet płacowy klubu Livingston w sezonie 2026/27?
Łączny budżet płacowy klubu Livingston w sezonie 2026/27 wynosi 6 756 173 zł rocznie (129 926 zł tygodniowo) przy kadrze liczącej 46 zawodników. Mamy zarobki 32 z 46 zawodników.
Kto zarabia najwięcej w klubie Livingston?
Bruce Anderson jest najlepiej zarabiającym zawodnikiem klubu Livingston — 12 625 zł tygodniowo.
Ile wynosi średnia pensja zawodnika klubu Livingston?
Zawodnik klubu Livingston w wieku 22 lat lub starszy zarabia średnio 5318 zł tygodniowo w sezonie 2026/27, spośród 21, których zarobki znamy. Mediana wynosi 4596 zł. Lista kadry poniżej sięga wieku akademii, więc średnia obejmuje wyłącznie seniorów.
W jakiej lidze gra Livingston?
Livingston gra w rozgrywkach Scottish Championship. Scottish Championship (Szkocja) to 2. poziom rozgrywkowy w piłce nożnej.






