BELGIAN PRO LEAGUE · TRANSFERY
K Racing Club Genk - transfery i bilans
Klub K Racing Club Genk pozyskał 5 zawodników za 69 267 037 zł i sprzedał 4 za 142 863 268 zł w oknie transferowym 2026/27. Aktualny budżet płacowy znajdziesz na stronie zarobków klubu K Racing Club Genk.
WYDANO 69 267 037 zł
UZYSKANO 142 863 268 zł
BILANS DODATNI 73 596 231 zł
RUCHY 9
Dane z okna transferowego 2026/27, najnowszego, jakie mamy dla klubu K Racing Club Genk.
2026/27
69 267 037 zł wydane · 142 863 268 zł uzyskane · bilans dodatni 73 596 231 złPrzyjścia 5
| ZAWODNIK | KWOTA | Z | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Rafiu Durosinmi | 45 456 494 zł | Pisa Sporting Club | Centre-Forward | 23 | Nigeria |
| Jeppe Erenbjerg | 23 810 543 zł | Zulte Waregem | Attacking Midfield | 26 | Denmark |
| Christian Akpan | Nieujawniona | Jong Genk | Left-Back | 21 | Nigeria |
| Elie Mbavu | Nieujawniona | Jong Genk | Centre-Back | 16 | Belgium |
| Kenan Haroun | Nieujawniona | Jong Genk | Central Midfield | 19 | Belgium/Türkiye |
Odejścia 4
| ZAWODNIK | KWOTA | DO | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Konstantinos Karetsas | 129 875 698 zł | Borussia Dortmund | Attacking Midfield | 18 | Greece/Belgium |
| Yira Sor | 12 987 570 zł | Amed SK | Left Winger | 26 | Nigeria |
| Brent Stevens | Wolny transfer | Beerschot VA | Goalkeeper | 22 | Belgium |
| Jusef Erabi | Wypożyczenie | Preston North End | Centre-Forward | 23 | Sweden/Afghanistan |
2025/26
83 120 445 zł wydane · 261 915 993 zł uzyskane · bilans dodatni 178 795 548 złPrzyjścia 12
| ZAWODNIK | KWOTA | Z | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Jusef Erabi | 17 316 758 zł | Hammarby IF | Centre-Forward | 22 | Sweden/Afghanistan |
| Tobias Lawal | 13 853 407 zł | LASK | Goalkeeper | 25 | Austria |
| Ayumu Yokoyama | 12 987 570 zł | Birmingham City | Left Winger | 22 | Japan |
| Daan Heymans | 12 987 570 zł | Royal Charleroi SC | Attacking Midfield | 26 | Belgium |
| Junya Ito | 12 121 732 zł | Stade Reims | Right Winger | 32 | Japan |
| Aaron Bibout | 9 524 219 zł | Västerås SK | Centre-Forward | 20 | Cameroon |
| Emile Doucouré | 4 329 188 zł | Beerschot VA | Goalkeeper | 18 | Belgium/Mali |
| Andi Zeqiri | Koniec wypożyczenia | Standard Liège | Centre-Forward | 26 | Switzerland/Kosovo |
| August De Wannemacker | Nieujawniona | Jong Genk | Central Midfield | 17 | Belgium |
| Aziz Ouattara | Koniec wypożyczenia | KV Mechelen | Defensive Midfield | 24 | Cote d'Ivoire |
| Brent Stevens | Nieujawniona | Jong Genk | Goalkeeper | 21 | Belgium |
| Robin Mirisola | Nieujawniona | Jong Genk | Centre-Forward | 18 | Belgium |
Odejścia 11
| ZAWODNIK | KWOTA | DO | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Tolu Arokodare | 112 558 935 zł | Wolverhampton Wanderers | Centre-Forward | 24 | Nigeria |
| Christopher Bonsu Baah | 73 596 231 zł | Al-Qadsiah FC | Left Winger | 20 | Ghana |
| Hyeon-gyu Oh | 60 608 661 zł | Besiktas JK | Centre-Forward | 24 | Korea, South |
| Andi Zeqiri | 8 658 382 zł | Widzew Lodz | Centre-Forward | 26 | Switzerland/Kosovo |
| Patrik Hrosovsky | 4 329 188 zł | FC Viktoria Plzen | Central Midfield | 33 | Slovakia |
| Thomas Claes | 1 298 759 zł | Zulte Waregem | Central Midfield | 21 | Belgium |
| Aziz Ouattara | 865 838 zł | Maccabi Netanya | Defensive Midfield | 24 | Cote d'Ivoire |
| Brad Manguelle | Nieujawniona | Jong Genk | Centre-Back | 17 | Belgium/Cameroon |
| Kayden Pierre | Nieujawniona | Jong Genk | Right-Back | 22 | United States |
| Luca Oyen | Nieujawniona | Jong Genk | Left Winger | 22 | Belgium |
| Mike Penders | Koniec wypożyczenia | Chelsea FC | Goalkeeper | 19 | Belgium |
2024/25
68 401 195 zł wydane · 416 035 150 zł uzyskane · bilans dodatni 347 633 955 złPrzyjścia 14
| ZAWODNIK | KWOTA | Z | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Yaimar Medina | 20 996 572 zł | Independiente del Valle | Left-Back | 20 | Ecuador |
| Hyeon-gyu Oh | 11 688 811 zł | Celtic FC | Centre-Forward | 23 | Korea, South |
| Nikolas Sattlberger | 10 822 973 zł | Rapid Vienna | Defensive Midfield | 20 | Austria |
| Matte Smets | 9 740 677 zł | Sint-Truidense VV | Centre-Back | 20 | Belgium |
| Adrián Palacios | 7 359 623 zł | Deportivo Cali | Centre-Back | 20 | Venezuela/Colombia |
| Kayden Pierre | 4 329 188 zł | Sporting Kansas City | Right-Back | 21 | United States |
| Jarne Steuckers | 3 463 351 zł | Sint-Truidense VV | Right Winger | 22 | Belgium |
| Brad Manguelle | Nieujawniona | Jong Genk | Centre-Back | 16 | Belgium/Cameroon |
| Lucca Brughmans | Nieujawniona | KRC Genk U18 | Goalkeeper | 16 | Belgium |
| Mike Penders | Wypożyczenie | Chelsea FC | Goalkeeper | 19 | Belgium |
| Mike Tresor | Koniec wypożyczenia | Burnley FC | Attacking Midfield | 25 | Belgium/Burundi |
| Nicolás Castro | Koniec wypożyczenia | Elche CF | Attacking Midfield | 23 | Argentina |
| Rasmus Carstensen | Koniec wypożyczenia | 1.FC Köln | Right Midfield | 23 | Denmark |
| Thomas Claes | Nieujawniona | Jong Genk | Central Midfield | 20 | Belgium |
Odejścia 15
| ZAWODNIK | KWOTA | DO | POZ | WIEK | KRAJ |
|---|---|---|---|---|---|
| Bilal El Khannouss | 97 406 774 zł | Leicester City | Attacking Midfield | 20 | Morocco/Belgium |
| Mike Penders | 86 583 795 zł | Chelsea FC | Goalkeeper | 19 | Belgium |
| Mike Tresor | 77 925 419 zł | Burnley FC | Attacking Midfield | 25 | Belgium/Burundi |
| Maarten Vandevoordt | 43 291 898 zł | RB Leipzig | Goalkeeper | 22 | Belgium |
| Carlos Cuesta | 34 633 521 zł | Galatasaray | Centre-Back | 25 | Colombia |
| Alieu Fadera | 21 645 951 zł | Como 1907 | Left Winger | 22 | The Gambia |
| Matías Galarza | 15 585 083 zł | CA Talleres | Defensive Midfield | 22 | Argentina |
| Mark McKenzie | 12 987 570 zł | FC Toulouse | Centre-Back | 25 | United States/Jamaica |
| Nicolás Castro | 12 987 570 zł | Elche CF | Attacking Midfield | 23 | Argentina |
| Anouar Ait El Hadj | 6 493 785 zł | Union Saint-Gilloise | Attacking Midfield | 22 | Belgium/Morocco |
| Rasmus Carstensen | 6 493 785 zł | 1.FC Köln | Right Midfield | 23 | Denmark |
| Andi Zeqiri | Wypożyczenie | Standard Liège | Centre-Forward | 25 | Switzerland/Kosovo |
| Aziz Ouattara | Wypożyczenie | KV Mechelen | Defensive Midfield | 23 | Cote d'Ivoire |
| Eduard Sobol | Koniec wypożyczenia | RC Strasbourg Alsace | Left-Back | 29 | Ukraine |
| Vic Chambaere | Wolny transfer | Union Saint-Gilloise | Goalkeeper | 21 | Belgium |
Transfery innych klubów
Najczęstsze pytania
Ile klub K Racing Club Genk wydał na transfery?
Klub K Racing Club Genk wydał 69 267 037 zł na 5 przyjść w oknie transferowym 2026/27.
Jaki jest bilans transferowy klubu K Racing Club Genk?
Klub K Racing Club Genk zanotował bilans dodatni w wysokości 73 596 231 zł, uzyskawszy 142 863 268 zł z 4 sprzedaży.
Kto jest najdroższym nabytkiem klubu K Racing Club Genk?
Rafiu Durosinmi z klubu Pisa Sporting Club za 45 456 494 zł.