Jérémy Gélin - zarobki, kontrakt i zarobki w karierze
Jérémy Gélin zarabia 21 115 zł tygodniowo i 1 097 980 zł rocznie w klubie AS Nancy Lorraine. Jérémy Gélin zarobił 21 584 680 zł z pensji w trakcie kariery. Ostatni zarejestrowany kontrakt wygasł 30 czerwca 2026.
Zarabia więcej niż 67,7% zawodników ligi Ligue 2.
Zarobki w czasie
Pensja tygodniowa według roku kontraktu, w sezonach, dla których znamy pensję
Historia kontraktów
Dotknij nagłówka kolumny, aby zmienić sortowanie| ROK | PENSJA TYGODNIOWA | PENSJA ROCZNA | KLUB | LIGA | POZYCJA | WIEK | WYGAŚNIĘCIE KONTRAKTU |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2027 | 21 115 zł | 1 097 980 zł | AS Nancy Lorraine | Ligue 2 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 28 | 30 czerwca 2026 |
| 2026 | 21 115 zł | 1 097 980 zł | AS Nancy Lorraine | Ligue 2 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 28 | 30 czerwca 2026 |
| 2025 | 21 115 zł | 1 097 980 zł | AS Nancy Lorraine | Ligue 2 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 28 | 30 czerwca 2024 |
| 2024 | 26 265 zł | 1 365 780 zł | Amiens SC | Ligue 2 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 26 | 30 czerwca 2024 |
| 2023 | 31 415 zł | 1 633 580 zł | Amiens SC | Ligue 2 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 25 | 30 czerwca 2024 |
| 2022 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 24 | 30 czerwca 2022 |
| 2021 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | R Antwerp FC | Belgian Pro League | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 23 | 30 czerwca 2022 |
| 2020 | 66 950 zł | 3 481 400 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 22 | 30 czerwca 2022 |
| 2019 | 61 800 zł | 3 213 600 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 21 | 30 czerwca 2022 |
| 2018 | 31 415 zł | 1 633 580 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 20 | 30 czerwca 2021 |
| 2017 | 21 115 zł | 1 097 980 zł | Stade Rennais FC | Ligue 1 | Środkowy obrońca, defensywny pomocnik | 19 | 29 czerwca 2019 |
Oś czasu kontraktów
Podpisane kontrakty i terminy ich wygaśnięcia
Ranking zarobków w klubie AS Nancy Lorraine
Jérémy Gélin jest 2. najlepiej zarabiającym zawodnikiem w kadrze
Skumulowane zarobki w karierze
Suma narastająco według roku, w sezonach, dla których znamy pensję
Najczęściej zadawane pytania
Jérémy Gélin, AS Nancy Lorraine
Ile Jérémy Gélin zarabia tygodniowo?
Jérémy Gélin zarabia 21 115 zł tygodniowo w klubie AS Nancy Lorraine.
Jakie są roczne zarobki Jérémy Gélin?
Roczna pensja Jérémy Gélin wynosi 1 097 980 zł.
Jaki jest majątek Jérémy Gélin?
Publikujemy zarobki w karierze, a nie majątek. Jérémy Gélin zarobił 21 584 680 zł z pensji w 10 zarejestrowanych sezonach.
Kiedy wygasa kontrakt Jérémy Gélin?
Ostatni zarejestrowany kontrakt Jérémy Gélin z klubem AS Nancy Lorraine wygasł 30 czerwca 2026.
Na jakiej pozycji gra Jérémy Gélin?
Jérémy Gélin gra jako środkowy obrońca lub defensywny pomocnik w klubie AS Nancy Lorraine w lidze Ligue 2.
Ile lat ma Jérémy Gélin?
Jérémy Gélin ma 28 lat.