
Ross County 2026/27 - spelerssalarissen
Scottish Championship · grootverdiener Jamie Lindsay met €3.627 per week · bekijk de transfers van Ross County
We hebben van 29 van de 30 spelers een salaris. Het gemiddelde is berekend over de 19 spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben.
Waar het geld heen gaat
Aandeel in de weekloonlast per linie · 5 spelers bestrijken twee linies en tellen in elke voor de helft mee
Salarissen van de selectie
| Volgen | SPELER | PER WEEK ▼ | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LAND | VERGELIJKEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jamie Lindsay | €3.627 | €188.604 | 29 | DM | Schotland | ||
| Akil Wright | €2.925 | €152.100 | 29 | D RC, DM | Engeland | ||
| Dean Cornelius | €2.808 | €146.016 | 24 | DM, M RC | Schotland | ||
| Trevor Carson | €1.872 | €97.344 | 37 | GK | Noord-Ierland | ||
| Uche Ikpeazu | €1.755 | €91.260 | 30 | ST | Oeganda | ||
| Alex Iacovitti | €1.755 | €91.260 | 27 | D C | Schotland | ||
| Ben Crompton | €1.755 | €91.260 | 21 | D RC | Engeland | ||
| Connor Randall | €1.638 | €85.176 | 29 | D/WB R, DM | Engeland | ||
| Declan Gallagher | €1.638 | €85.176 | 34 | D C | Schotland | ||
| Josh Reid | €1.287 | €66.924 | 23 | D/WB L | Schotland | ||
| Jordan White | €1.287 | €66.924 | 33 | AM/F C | Schotland | ||
| Jayden Carbon | €1.287 | €66.924 | 19 | AM RL | Engeland | ||
| James Scott | €1.287 | €66.924 | 24 | AM R, ST | Schotland | ||
| Bradley Foster | €1.158 | €60.232 | 23 | GK | Engeland | ||
| Kieran Phillips | €1.053 | €54.756 | 25 | AM/F C | Engeland | ||
| Miller Thomson | €1.030 | €53.539 | 20 | D/WB/AM R | Schotland | ||
| Jay Henderson | €1.006 | €52.322 | 23 | AM R, ST | Schotland | ||
| Lewis Jamieson | €924 | €48.064 | 23 | ST | Schotland | ||
| Len O'Sullivan | €866 | €45.022 | 21 | D/WB L | Ierland | ||
| Chris Hamilton | €854 | €44.413 | 24 | D RC, DM | Schotland | ||
| Ross Docherty | €819 | €42.588 | 32 | DM | Schotland | ||
| Ross Laidlaw | €819 | €42.588 | 33 | GK | Schotland | ||
| Richard Chin | €796 | €41.371 | 22 | WB/AM R | Maleisië | ||
| Dylan Smith | €176 | €9.126 | 19 | D RC | Schotland | ||
| Ruaridh Campbell | €59 | €3.042 | 16 | D C | Schotland | ||
| Sam Maclennan | €59 | €3.042 | 16 | AM R | Schotland | ||
| Toby Sutherland | €59 | €3.042 | 16 | D/WB L | Schotland | ||
| Sean Cornish | €59 | €3.042 | 16 | M C | Schotland | ||
| Conner Dyce | €59 | €3.042 | 16 | D C | Schotland | ||
| Greg Ferguson | - | - | 16 | ST | Schotland | ||
Salaris en leeftijd
Elke stip is een speler - linksboven duur en jong
Salarispiramide van de selectie
Spelers per salarisschaal, afgezet tegen hun aandeel in de loonlast
De 5 grootverdieners nemen 37% van het salarisbudget, over de 29 spelers van wie we een salaris hebben.
Ross County tegen Scottish Championship
Gemiddeld weeksalaris per linie, deze selectie tegen de competitie - over spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben
Ross County gemiddelde Scottish Championship · Ross County betaalt in allemaal boven het competitiegemiddelde. Het getal naast elk label zijn de spelers waarover het clubgemiddelde is berekend.
Aflopende contracten
Wanneer de huidige contracten aflopen
Veelgestelde vragen
Salarissen Ross County, 2026/27
Hoe hoog is het salarisbudget van Ross County in 2026/27?
Het totale salarisbudget van Ross County in 2026/27 is €1.805.123 per jaar (€34.714 per week) voor een selectie van 30 spelers. We hebben van 29 van de 30 spelers een salaris.
Wie is de grootverdiener van Ross County?
Jamie Lindsay is de bestbetaalde speler van Ross County, met €3.627 per week.
Wat is het gemiddelde spelerssalaris bij Ross County?
Een speler van Ross County van 22 jaar of ouder verdient in 2026/27 gemiddeld €1.542 per week, over de 19 van wie we een salaris hebben. De mediaan is €1.287. De selectielijst hieronder loopt door tot jeugdleeftijd, dus het gemiddelde geldt alleen voor senioren.
In welke competitie speelt Ross County?
Ross County speelt in de Scottish Championship. Scottish Championship (Schotland) is niveau 2 van het voetbal.






