FK Teplice 2026/27 - oyuncu maaşları
Czech First League · en çok kazanan Matěj Pulkrab · ₺189.428 haftalık
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 3 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Matěj Pulkrab | ₺189.428 | ₺9.850.256 | 28 | Santrfor | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Denis Halinský | ₺156.768 | ₺8.151.936 | 22 | Stoper | Çekya | HAZ 2030 | ||
| Daniel Mareček | ₺156.768 | ₺8.151.936 | 27 | Merkez orta saha | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Lukáš Mareček | ₺130.640 | ₺6.793.280 | 35 | Defansif orta saha | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Ladislav Krejci | ₺130.640 | ₺6.793.280 | 33 | Sol bek, sol kanat | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Matous Trmal | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 26 | Kaleci | Çekya | HAZ 2028 | ||
| Emmanuel Fully | ₺84.916 | ₺4.415.632 | 19 | Stoper | Liberya | HAZ 2029 | ||
| Jaroslav Harušťák | ₺71.852 | ₺3.736.304 | 23 | Stoper | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Jan Fortelný | ₺71.852 | ₺3.736.304 | 26 | Ofansif orta saha | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Michal Bílek | ₺61.009 | ₺3.172.462 | 27 | Defansif orta saha | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Matěj Radosta | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 24 | Merkez orta saha | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Nojus Audinis | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 19 | Stoper | Litvanya | HAZ 2028 | ||
| Petr Kodeš | ₺52.256 | ₺2.717.312 | 29 | Defansif orta saha | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Jakub Jakubko | ₺51.407 | ₺2.673.156 | 20 | Stoper | Slovakya | HAZ 2029 | ||
| Pavel Svatek | ₺49.774 | ₺2.588.240 | 21 | Santrfor | Çekya | HAZ 2028 | ||
| Richard Ludha | ₺46.573 | ₺2.421.804 | 24 | Kaleci | Slovakya | HAZ 2026 | ||
| Benjamin Nyarko | ₺45.071 | ₺2.343.682 | 21 | Santrfor | Gana | HAZ 2028 | ||
| Matyáš Kozák | ₺44.810 | ₺2.330.095 | 24 | Kanat, santrfor | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Matěj Náprstek | ₺44.810 | ₺2.330.095 | 21 | Sağ kanat, santrfor | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Oliver Klimpl | ₺43.503 | ₺2.262.162 | 20 | Stoper | Slovakya | HAZ 2029 | ||
| Tomáš Zlatohlávek | ₺39.192 | ₺2.037.984 | 25 | Ofansif orta saha, santrfor | Çekya | HAZ 2028 | ||
| Ladislav Takács | ₺28.937 | ₺1.504.712 | 28 | Stoper, defansif orta saha | Çekya | - | ||
| Jakub Hora | ₺28.349 | ₺1.474.142 | 24 | Stoper | Çekya | HAZ 2026 | ||
| Matej Riznič | ₺21.686 | ₺1.127.684 | 21 | Ofansif orta saha | Slovakya | HAZ 2026 | ||
| Robert Jukl | ₺18.159 | ₺944.266 | 26 | Defansif orta saha | Çekya | - | ||
| Dalibor Večerka | ₺15.677 | ₺815.194 | 22 | Stoper | Çekya | HAZ 2027 | ||
| Marek Beránek | ₺15.677 | ₺815.194 | 22 | Defansif orta saha | Çekya | - | ||
| Josef Švanda | ₺15.416 | ₺801.607 | 23 | Sağ bek, sağ orta saha | Çekya | - | ||
| Luděk Němeček | ₺13.064 | ₺679.328 | 26 | Kaleci | Çekya | - | ||
| Jakub Emmer | ₺12.411 | ₺645.362 | 24 | Ofansif orta saha | Çekya | - | ||
| Kryštof Lichtenberg | ₺12.215 | ₺635.172 | 22 | Kaleci | Çekya | - | ||
| Josef Port | - | - | 18 | Defansif orta saha | Çekya | - | ||
| John Auta | - | - | 19 | Sol kanat | Nijerya | - | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %40 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 31 oyuncu üzerinden.
FK Teplice - Czech First League karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
FK Teplice Czech First League ortalaması · FK Teplice hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
FK Teplice maaşları, 2026/27
FK Teplice kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
FK Teplice kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺98.516.147 (haftada ₺1.894.541) ve kadro 33 oyuncudan oluşuyor. 33 oyuncudan 31 tanesinin maaşı elimizde.
FK Teplice kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
FK Teplice kulübünün en çok kazanan oyuncusu Matěj Pulkrab; haftada ₺189.428 alıyor.
FK Teplice kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
FK Teplice kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺64.993 kazanıyor; maaşı elimizde olan 23 oyuncu üzerinden. Medyan ₺46.573. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
FK Teplice hangi ligde oynuyor?
FK Teplice, Czech First League liginde oynuyor. Czech First League, Çekya futbol liglerinin en üst seviyesidir.





