National League oyuncu maaşları
Takip ettiğimiz 21 National League kulübü haftada toplam ₺36.571.713 ödüyor. En çok kazanan Ted Curd, haftalık ₺431.244.
Kulüplere göre maaş bütçesi
Oyuncu maaşlarına yapılan toplam haftalık harcama
National League liginde en çok kazananlar
En çok kazanan 10 oyuncu, ligin maaş bütçesinin %7’ini alıyor
National League oyuncusu gerçekte ne kazanıyor
Kadro listelerindeki 742 oyuncudan, maaşını bildiğimiz 22 yaş ve üzeri 351 oyuncunun haftalık maaşı
Kapsanan 351 oyuncuda haftalık medyan ₺58.153, ortalama ise ₺77.167.
Her mevki ne kazanıyor
Maaşını bildiğimiz 22 yaş ve üzeri oyuncularda ortalama haftalık maaş ve maaş bütçesindeki pay
En çok kazanılan yıllar
Yaş aralığına göre ortalama haftalık maaş
National League oyuncuları nereden geliyor
Ligdeki en yaygın on uyruk
Bütün National League kulüpleri
Maaş bütçesi, kadro genişliği ve en çok kazanan. Sıralamak için bir başlığa tıklayın.
| KULÜP | HAFTALIK BÜTÇE | YILLIK BÜTÇE | ORTALAMA 22+ | KADRO | EN ÇOK KAZANAN | MAAŞ |
|---|---|---|---|---|---|---|
| | ₺2.883.454 | ₺149.939.618 | ₺104.479 | 49 | Bryn Morris | ₺163.350 |
| | ₺2.854.705 | ₺148.444.639 | ₺121.271 | 26 | Ben Jackson | ₺228.690 |
| | ₺2.837.716 | ₺147.561.242 | ₺122.055 | 37 | Callum Whelan | ₺222.156 |
| | ₺2.496.968 | ₺129.842.341 | ₺117.481 | 34 | James Berry | ₺267.894 |
| | ₺2.289.514 | ₺119.054.707 | ₺74.814 | 40 | Joe Garner | ₺202.554 |
| | ₺2.174.189 | ₺113.057.802 | ₺117.220 | 47 | Andy Dallas | ₺228.690 |
| Boreham Wood | ₺1.847.162 | ₺96.052.414 | ₺63.968 | 23 | Ted Curd | ₺431.244 |
| | ₺1.843.895 | ₺95.882.530 | ₺63.641 | 29 | Zain Westbrooke | ₺196.020 |
| Boston United | ₺1.805.998 | ₺93.911.875 | ₺51.619 | 36 | Jake Rooney | ₺267.894 |
| Hartlepool United | ₺1.772.348 | ₺92.162.070 | ₺75.468 | 53 | Adam Campbell | ₺163.350 |
| | ₺1.697.207 | ₺88.254.738 | ₺72.070 | 40 | Spike Brits | ₺169.884 |
| Woking | ₺1.490.405 | ₺77.501.081 | ₺57.630 | 38 | Olly Sanderson | ₺182.952 |
| Gateshead | ₺1.400.890 | ₺72.846.259 | ₺58.610 | 35 | Ben Radcliffe | ₺98.010 |
| Altrincham | ₺1.372.793 | ₺71.385.257 | ₺66.712 | 28 | Josh Grant | ₺137.214 |
| Eastleigh | ₺1.325.095 | ₺68.904.950 | ₺82.328 | 57 | Aaron Pierre | ₺163.350 |
| Aldershot Town | ₺1.223.818 | ₺63.638.546 | ₺51.488 | 42 | James Henry | ₺71.874 |
| FC Halifax Town | ₺1.214.671 | ₺63.162.871 | ₺61.942 | 23 | Kieron Morris | ₺196.020 |
| Yeovil Town | ₺1.201.603 | ₺62.483.335 | ₺74.814 | 21 | Josh Sims | ₺137.214 |
| Solihull Moors | ₺1.178.734 | ₺61.294.147 | ₺86.576 | 32 | Joe Sbarra | ₺137.214 |
| Wealdstone | ₺847.133 | ₺44.050.921 | ₺48.548 | 20 | Connor McAvoy | ₺60.766 |
| Tamworth | ₺813.418 | ₺42.297.718 | ₺37.832 | 32 | Dan Creaney | ₺63.380 |
Sık sorulan sorular
National League maaşları
National League liginin toplam maaş bütçesi ne kadar?
Takip ettiğimiz 21 National League kulübü, 742 oyuncuya haftada toplam ₺36.571.713, yılda ₺1.901.729.064 ödüyor.
National League liginde en çok kazanan oyuncu kim?
Boreham Wood kulübünden Ted Curd, haftalık ₺431.244 — yılda ₺22.424.688.
Hangi National League kulübünün maaş bütçesi en yüksek?
Harrogate Town, 49 oyuncu için haftada ₺2.883.454.
National League liginde ortalama maaş ne kadar?
Maaşını bildiğimiz 22 yaş ve üzeri 351 oyuncuda haftalık ₺77.167. Medyan ₺58.153.







