SK Brann 2026/27 - oyuncu maaşları
Eliteserien · en çok kazanan Jón Dagur Þorsteinsson · ₺653.200 haftalık
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 3 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Jón Dagur Þorsteinsson | ₺653.200 | ₺33.966.400 | 26 | Ofansif orta saha | İzlanda | HAZ 2027 | ||
| Bård Finne | ₺228.620 | ₺11.888.240 | 30 | Kanat, santrfor | Norveç | ARA 2026 | ||
| Jacob Sørensen | ₺202.492 | ₺10.529.584 | 27 | Stoper, defansif orta saha | Danimarka | ARA 2028 | ||
| Felix Horn Myhre | ₺150.236 | ₺7.812.272 | 26 | Defansif orta saha | Norveç | ARA 2027 | ||
| Noah Jean Holm | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 24 | Santrfor | Norveç | ARA 2029 | ||
| Niklas Castro | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 29 | Ofansif orta saha | Şili | ARA 2027 | ||
| Mathias Dyngeland | ₺124.108 | ₺6.453.616 | 29 | Kaleci | Norveç | ARA 2029 | ||
| Sævar Atli Magnússon | ₺104.512 | ₺5.434.624 | 25 | Ofansif orta saha, santrfor | İzlanda | ARA 2029 | ||
| Sakarias Opsahl | ₺104.512 | ₺5.434.624 | 25 | Defansif orta saha | Norveç | ARA 2028 | ||
| Fredrik Pallesen Knudsen | ₺84.916 | ₺4.415.632 | 28 | Stoper | Norveç | ARA 2027 | ||
| Joachim Soltvedt | ₺71.852 | ₺3.736.304 | 29 | Sol bek, sol kanat | Norveç | ARA 2026 | ||
| Denzel De Roeve | ₺58.919 | ₺3.063.769 | 20 | Sağ bek | Belçika | ARA 2028 | ||
| Mads Sande | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 27 | Ofansif orta saha | Norveç | ARA 2026 | ||
| Niklas Jensen Wassberg | ₺58.788 | ₺3.056.976 | 21 | Ofansif orta saha | Norveç | ARA 2026 | ||
| Martin Hellan | ₺53.040 | ₺2.758.072 | 21 | Bek | Norveç | ARA 2027 | ||
| Kristall Máni Ingason | ₺51.929 | ₺2.700.329 | 23 | Ofansif orta saha, santrfor | İzlanda | ARA 2029 | ||
| Rasmus Holten | ₺45.724 | ₺2.377.648 | 20 | Stoper | Norveç | ARA 2026 | ||
| Eggert Aron Guðmundsson | ₺39.453 | ₺2.051.571 | 21 | Ofansif orta saha | İzlanda | ARA 2028 | ||
| Thore Pedersen | ₺39.192 | ₺2.037.984 | 28 | Stoper, defansif orta saha | Norveç | ARA 2027 | ||
| Simen Vidtun Nilsen | ₺39.192 | ₺2.037.984 | 25 | Kaleci | Norveç | ARA 2029 | ||
| Markus Haaland | ₺39.061 | ₺2.031.191 | 20 | Ofansif orta saha | Norveç | ARA 2027 | ||
| Jonas Torsvik | ₺33.705 | ₺1.752.666 | 20 | Sol bek | Norveç | ARA 2026 | ||
| Vetle Dragsnes | ₺32.660 | ₺1.698.320 | 31 | Sol bek | Norveç | ARA 2026 | ||
| Ulrik Mathisen | ₺32.660 | ₺1.698.320 | 26 | Ofansif orta saha | Norveç | ARA 2027 | ||
| Daniel Riihilahti | ₺28.153 | ₺1.463.952 | 19 | Merkez orta saha | Finlandiya | ARA 2026 | ||
| Jesper Eikrem | ₺27.826 | ₺1.446.969 | 18 | Merkez orta saha | Norveç | ARA 2028 | ||
| Mathias Klausen | ₺26.585 | ₺1.382.432 | 17 | Kaleci | Norveç | ARA 2026 | ||
| David Steinegger | ₺17.179 | ₺893.316 | 17 | Merkez orta saha | Norveç | ARA 2026 | ||
| Lars Remmem | ₺11.104 | ₺577.429 | 19 | Merkez orta saha | Norveç | ARA 2027 | ||
| Elias Grimeland | ₺8.818 | ₺458.546 | 18 | Sol bek | Norveç | - | ||
| Julian Lægreid | ₺8.100 | ₺421.183 | 18 | Kanat, santrfor | Norveç | - | ||
| Erlend Ottem | ₺6.532 | ₺339.664 | 22 | Kanat, santrfor | Norveç | - | ||
| Sverre Fauskanger-Lindberg | ₺4.834 | ₺251.351 | 18 | Kaleci | Norveç | - | ||
| Sondre Blumenfeldt Vindenes | - | - | 18 | Merkez orta saha | Norveç | - | ||
| Emilien Steinsland | - | - | 17 | Kanat | Norveç | - | ||
| Fredrik Lislegaard | - | - | 16 | Stoper | Norveç | - | ||
| Kristian Pallesen Knudsen | - | - | 20 | Stoper | Norveç | - | ||
| Tobias Gjesdahl | - | - | 19 | Merkez orta saha | Norveç | - | ||
| Sander Sivertsen Aga | - | - | 18 | Stoper | Norveç | - | ||
| Borys Olszewski | - | - | 16 | Kaleci | Polonya | - | ||
| Mathias Sekkingstad Johansson | - | - | 17 | Sol bek | Norveç | - | ||
| Nana Boakye | - | - | 19 | Stoper | Gana | ARA 2029 | ||
| Filip Wassberg | - | - | 18 | Santrfor | Norveç | - | ||
| Julian Mohn Måkestad | - | - | 19 | Sağ bek | Norveç | - | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %50 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 33 oyuncu üzerinden.
SK Brann - Eliteserien karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
SK Brann Eliteserien ortalaması · SK Brann 4 bölgenin 2 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
SK Brann maaşları, 2026/27
SK Brann kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
SK Brann kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺140.135.176 (haftada ₺2.694.907) ve kadro 44 oyuncudan oluşuyor. 44 oyuncudan 33 tanesinin maaşı elimizde.
SK Brann kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
SK Brann kulübünün en çok kazanan oyuncusu Jón Dagur Þorsteinsson; haftada ₺653.200 alıyor.
SK Brann kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
SK Brann kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺124.108 kazanıyor; maaşı elimizde olan 18 oyuncu üzerinden. Medyan ₺94.714. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
SK Brann hangi ligde oynuyor?
SK Brann, Eliteserien liginde oynuyor. Eliteserien, Norveç futbol liglerinin en üst seviyesidir.








