
Barnsley 2026/27 - oyuncu maaşları
League One · en çok kazanan Cieran Slicker · ₺364.662 haftalık · Barnsley transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları · Finansal veriler
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 7 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cieran Slicker | ₺364.662 | ₺18.962.424 | 22 | Kaleci | İskoçya | HAZ 2028 | ||
| Connor O'Riordan | ₺364.662 | ₺18.962.424 | 21 | Stoper | İrlanda | HAZ 2028 | ||
| Luca Connell | ₺337.650 | ₺17.557.800 | 24 | Defansif orta saha | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Cameron McGeehan | ₺297.132 | ₺15.450.864 | 30 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2026 | ||
| Georgie Gent | ₺283.626 | ₺14.748.552 | 21 | Sol bek, sol orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Ziyad Larkeche | ₺270.120 | ₺14.046.240 | 22 | Sol bek | Fransa | HAZ 2026 | ||
| Makenzie Kirk | ₺263.367 | ₺13.695.084 | 21 | Kanat, santrfor | Kuzey İrlanda | HAZ 2028 | ||
| Patrick Kelly | ₺256.614 | ₺13.343.928 | 20 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2028 | ||
| Isaac Smith | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 19 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Reyes Cleary | ₺182.331 | ₺9.481.212 | 21 | Kanat | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Amani Richards | ₺168.825 | ₺8.778.900 | 20 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Fábio Jaló | ₺155.319 | ₺8.076.588 | 19 | Kanat, santrfor | Portekiz | HAZ 2027 | ||
| Jack Shepherd | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 24 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Sam Gale | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 20 | Stoper | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Xu Bin | ₺94.542 | ₺4.916.184 | 21 | Sağ bek, defansif orta saha | China PR | HAZ 2028 | ||
| Jonathan Bland | ₺74.283 | ₺3.862.716 | 19 | Sağ bek, defansif orta saha | Galler | HAZ 2028 | ||
| Kieren Flavell | ₺67.530 | ₺3.511.560 | 21 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Aaron Atkinson | ₺47.271 | ₺2.458.092 | 20 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Rogan Ravenhill | ₺42.544 | ₺2.212.283 | 19 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2029 | ||
| Ziggy Kozluk | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 19 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ben Jordison | ₺39.843 | ₺2.071.820 | 18 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Kingston Simbai | ₺33.765 | ₺1.755.780 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Kieran Graham | ₺33.765 | ₺1.755.780 | 17 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Vimal Yoganathan | ₺33.765 | ₺1.755.780 | 19 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Galler | HAZ 2028 | ||
| Tyrese Noslin | ₺33.292 | ₺1.731.199 | 22 | Bek, kanat orta saha | Curaçao | HAZ 2027 | ||
| Leo Farrell | ₺33.090 | ₺1.720.664 | 19 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Lewis Gould | ₺33.090 | ₺1.720.664 | 19 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Luke Alker | ₺33.090 | ₺1.720.664 | 18 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Nathan Willis | ₺31.739 | ₺1.650.433 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Stan Holder | ₺28.363 | ₺1.474.855 | 19 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Tom Senior | ₺27.687 | ₺1.439.740 | 18 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Arley Kay | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ben Abbott | ₺26.674 | ₺1.387.066 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Voldi Mbaya | ₺26.337 | ₺1.369.508 | 18 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Chrysolite Ogbu | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Sol kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Charlie Price | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Euan Cutler | ₺24.648 | ₺1.281.719 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Feyi Afuape | ₺23.973 | ₺1.246.604 | 17 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jack Woodcock | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 17 | Sağ kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Joel Devaney | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jake Andrassy | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 17 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Kalaab Daniel | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 17 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Max Gryncewicz | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Ofansif orta saha, santrfor | Polonya | HAZ 2027 | ||
| Marli Hicken-Smith | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Max Rayner | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Noah Ward | ₺18.571 | ₺965.679 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Noah Town | ₺18.571 | ₺965.679 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Noah Saunders | ₺18.571 | ₺965.679 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Robson Woodcock | ₺15.870 | ₺825.217 | 17 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Tayo Dunne | ₺14.519 | ₺754.985 | 16 | Merkez orta saha | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Ben Hamed Touré | - | - | 21 | Sağ kanat, santrfor | Côte d’Ivoire | HAZ 2028 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %36 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 50 oyuncu üzerinden.
Barnsley - League One karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Barnsley League One ortalaması · Barnsley hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Barnsley maaşları, 2026/27
Barnsley kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Barnsley kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺236.127.829 (haftada ₺4.540.920) ve kadro 51 oyuncudan oluşuyor. 51 oyuncudan 50 tanesinin maaşı elimizde.
Barnsley kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Barnsley kulübünün en çok kazanan oyuncusu Cieran Slicker; haftada ₺364.662 alıyor.
Barnsley kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Barnsley kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺240.812 kazanıyor; maaşı elimizde olan 6 oyuncu üzerinden. Medyan ₺283.626. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Barnsley hangi ligde oynuyor?
Barnsley, League One liginde oynuyor. League One, İngiltere futbol liglerinin 3. seviyesidir.
Diğer League One takımları

































