
Wycombe Wanderers 2026/27 - oyuncu maaşları
League One · en çok kazanan Steve Cook · ₺1.215.540 haftalık · Wycombe Wanderers transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 5 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Steve Cook | ₺1.215.540 | ₺63.208.080 | 34 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Cauley Woodrow | ₺567.252 | ₺29.497.104 | 30 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Aaron Morley | ₺506.475 | ₺26.336.700 | 25 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2029 | ||
| Connor Taylor | ₺499.722 | ₺25.985.544 | 23 | Stoper | İngiltere | HAZ 2028 | ||
| Malik Mothersille | ₺465.957 | ₺24.229.764 | 21 | Sol kanat, santrfor | Jamaika | HAZ 2028 | ||
| Anders Hagelskjær | ₺438.945 | ₺22.825.140 | 28 | Stoper | Danimarka | HAZ 2028 | ||
| Caolan Boyd-Munce | ₺432.192 | ₺22.473.984 | 25 | Defansif orta saha | Kuzey İrlanda | MAY 2027 | ||
| Fred Onyedinma | ₺425.439 | ₺22.122.828 | 28 | Kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Josh Scowen | ₺344.403 | ₺17.908.956 | 32 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Luke Leahy | ₺337.650 | ₺17.557.800 | 32 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Conor Hazard | ₺297.132 | ₺15.450.864 | 27 | Kaleci | Kuzey İrlanda | HAZ 2026 | ||
| Daniel Harvie | ₺297.132 | ₺15.450.864 | 27 | Sol bek | İskoçya | HAZ 2027 | ||
| Dan Casey | ₺297.132 | ₺15.450.864 | 27 | Stoper | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Ewan Henderson | ₺290.379 | ₺15.099.708 | 25 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | İskoçya | HAZ 2027 | ||
| Jack Grimmer | ₺276.873 | ₺14.397.396 | 31 | Stoper | İskoçya | HAZ 2026 | ||
| Mikki van Sas | ₺263.367 | ₺13.695.084 | 21 | Kaleci | Hollanda | HAZ 2028 | ||
| Emre Tezgel | ₺222.849 | ₺11.588.148 | 19 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jamie Mullins | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 20 | Ofansif orta saha | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Jayden Wareham | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 22 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Junior Quitirna | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 25 | Ofansif orta saha | Gine-Bissau | HAZ 2028 | ||
| Luke Harris | ₺202.590 | ₺10.534.680 | 20 | Ofansif orta saha | Galler | HAZ 2026 | ||
| Matt Macey | ₺195.837 | ₺10.183.524 | 30 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Silko Thomas | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 21 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Sam Parker | ₺55.375 | ₺2.879.479 | 19 | Sağ bek, sağ orta saha | Galler | HAZ 2028 | ||
| Joseph McCallum | ₺51.323 | ₺2.668.786 | 17 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Stuart Moore | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 30 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jaheim Dotse | ₺34.440 | ₺1.790.896 | 18 | Kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Jonny Pettitt | ₺34.440 | ₺1.790.896 | 18 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Josh Gidaree | ₺31.064 | ₺1.615.318 | 18 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Arthur Gregory | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 17 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Archie Quinlan | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Anthony Adu | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Cameron Stones | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 16 | Kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Connor Austin | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 16 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Chris Lutonadio | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 16 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Deniro Prempeh-Murray | ₺25.324 | ₺1.316.835 | 16 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Israel Jegede | ₺21.947 | ₺1.141.257 | 16 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Joseph Kandala | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Sağ bek, sağ orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jackson King | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Stoper, defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Koray Gurpinar | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 17 | Kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Kyle Defraine | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 16 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Kyle Cross | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Kayden Quarcoo | ₺20.597 | ₺1.071.026 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Micah Olabiyi | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Mekhi Savage | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Sağ kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Mohamed Keita | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Nsemi Bassega | ₺18.571 | ₺965.679 | 17 | Sağ kanat | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ollie Webster | ₺17.895 | ₺930.563 | 16 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Sam Keller | ₺15.194 | ₺790.101 | 16 | Kaleci | Amerika Birleşik Devletleri | HAZ 2027 | ||
| Tyrone Mlotshwa | ₺14.519 | ₺754.985 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Yusuf Mohammed | ₺11.142 | ₺579.407 | 16 | Sağ bek, sağ orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Christian Swaby | - | - | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %36 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 51 oyuncu üzerinden.
Wycombe Wanderers - League One karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Wycombe Wanderers League One ortalaması · Wycombe Wanderers 4 bölgenin 1 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Wycombe Wanderers maaşları, 2026/27
Wycombe Wanderers kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Wycombe Wanderers kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺469.425.341 (haftada ₺9.027.410) ve kadro 52 oyuncudan oluşuyor. 52 oyuncudan 51 tanesinin maaşı elimizde.
Wycombe Wanderers kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Wycombe Wanderers kulübünün en çok kazanan oyuncusu Steve Cook; haftada ₺1.215.540 alıyor.
Wycombe Wanderers kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Wycombe Wanderers kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺382.287 kazanıyor; maaşı elimizde olan 18 oyuncu üzerinden. Medyan ₺317.391. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Wycombe Wanderers hangi ligde oynuyor?
Wycombe Wanderers, League One liginde oynuyor. League One, İngiltere futbol liglerinin 3. seviyesidir.
Diğer League One takımları

































