
Notts County 2026/27 - oyuncu maaşları
League One · en çok kazanan Ishé Samuels-Smith · ₺1.372.140 haftalık · Notts County transferlerini gör
Kadrodaki 65 oyuncunun tamamının maaşı elimizde. Ortalama, maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri 23 oyuncu üzerinden alınmıştır.
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 8 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ishé Samuels-Smith | ₺1.372.140 | ₺71.351.280 | 19 | D LC | İngiltere | ||
| Dean Campbell | ₺287.496 | ₺14.949.792 | 24 | DM | İskoçya | ||
| Lucas Ness | ₺261.360 | ₺13.590.720 | 23 | D C | İngiltere | ||
| Kelle Roos | ₺261.360 | ₺13.590.720 | 33 | GK | Hollanda | ||
| Ollie Norburn | ₺248.292 | ₺12.911.184 | 32 | DM | Grenada | ||
| Oliver Cooper | ₺248.292 | ₺12.911.184 | 25 | AM RC | Galler | ||
| Tyrese Hall | ₺235.224 | ₺12.231.648 | 19 | AM RLC | İngiltere | ||
| Conor Grant | ₺222.156 | ₺11.552.112 | 23 | AM LC | İrlanda | ||
| Jodi Jones | ₺202.554 | ₺10.532.808 | 27 | WB/AM R | Malta | ||
| Jacob Bedeau | ₺202.554 | ₺10.532.808 | 25 | D LC | Grenada | ||
| James Gibbons | ₺202.554 | ₺10.532.808 | 27 | D RLC | İngiltere | ||
| Lee Ndlovu | ₺196.020 | ₺10.193.040 | 30 | ST | Zimbabve | ||
| Matthew Platt | ₺189.486 | ₺9.853.272 | 27 | D C | İngiltere | ||
| Scott Robertson | ₺169.884 | ₺8.833.968 | 23 | DM, AM C | İskoçya | ||
| Emile Acquah | ₺150.282 | ₺7.814.664 | 25 | ST | İngiltere | ||
| James Belshaw | ₺137.214 | ₺7.135.128 | 34 | GK | İngiltere | ||
| Lewis Macari | ₺130.680 | ₺6.795.360 | 23 | D RC | İskoçya | ||
| Max Sanders | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 26 | DM | İngiltere | ||
| Matty Palmer | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 30 | DM | İngiltere | ||
| Nick Tsaroulla | ₺124.146 | ₺6.455.592 | 26 | D/WB/M L | Kıbrıs | ||
| Rod McDonald | ₺111.078 | ₺5.776.056 | 33 | D LC | İngiltere | ||
| Beck-Ray Enoru | ₺98.010 | ₺5.096.520 | 22 | AM RL | Kamerun | ||
| Harry Griffiths | ₺78.408 | ₺4.077.216 | 20 | GK | İngiltere | ||
| Jack Evans | ₺71.874 | ₺3.737.448 | 24 | DM | İngiltere | ||
| Luke Browne | ₺65.340 | ₺3.397.680 | 19 | D C | İrlanda | ||
| Matthew Baker | ₺58.806 | ₺3.057.912 | 22 | D C, DM | Galler | ||
| Maziar Kouhyar | ₺58.806 | ₺3.057.912 | 27 | AM RLC | Afganistan | ||
| Darius Lipsiuc | ₺53.579 | ₺2.786.098 | 19 | DM, AM C | İrlanda | ||
| Charlie Gill | ₺37.897 | ₺1.970.654 | 20 | AM/F C | İngiltere | ||
| Alex Li | ₺32.670 | ₺1.698.840 | 19 | ST | China PR | ||
| Harry Daykin | ₺31.363 | ₺1.630.886 | 20 | DM | İngiltere | ||
| Alfie Goodwin | ₺29.403 | ₺1.528.956 | 17 | AM C | İngiltere | ||
| Frankie Devereaux | ₺29.403 | ₺1.528.956 | 19 | D C | İngiltere | ||
| Carter Foxe | ₺28.096 | ₺1.461.002 | 19 | AM R | Avustralya | ||
| Cassius Cisse | ₺28.096 | ₺1.461.002 | 19 | D/WB R | Fransa | ||
| Daniel Adiefeh | ₺27.443 | ₺1.427.026 | 19 | M C | İngiltere | ||
| James Sanderson | ₺26.789 | ₺1.393.049 | 18 | AM RLC, F C | İngiltere | ||
| Adam Rowe | ₺26.463 | ₺1.376.060 | 17 | AM C | İngiltere | ||
| Alfie Rice | ₺26.463 | ₺1.376.060 | 17 | D C | İngiltere | ||
| Ashton Shaw | ₺26.463 | ₺1.376.060 | 16 | DM | İngiltere | ||
| Cameron Maltby | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 16 | DM | İngiltere | ||
| Charlie Milner | ₺25.156 | ₺1.308.107 | 18 | M C | İngiltere | ||
| Harrison Hazard | ₺24.829 | ₺1.291.118 | 18 | WB/AM L | İngiltere | ||
| Harvey Lawson | ₺24.829 | ₺1.291.118 | 17 | GK | İngiltere | ||
| Darshan Lemard | ₺24.503 | ₺1.274.130 | 16 | AM RL | İngiltere | ||
| Daniel Emmanuel | ₺24.503 | ₺1.274.130 | 17 | WB L | İngiltere | ||
| Nathan Beckett | ₺24.176 | ₺1.257.142 | 19 | GK | İngiltere | ||
| Ellis Martin | ₺23.849 | ₺1.240.153 | 17 | D C | İngiltere | ||
| Elias Reaney | ₺23.849 | ₺1.240.153 | 18 | D C | İngiltere | ||
| Edward Lilley | ₺23.849 | ₺1.240.153 | 16 | D LC | İngiltere | ||
| George Lodge | ₺22.542 | ₺1.172.200 | 16 | ST | İngiltere | ||
| Isaac Smart | ₺21.236 | ₺1.104.246 | 17 | ST | İngiltere | ||
| Themba Nyirenda | ₺20.255 | ₺1.053.281 | 17 | D RC, DM | İngiltere | ||
| Zac Noon | ₺19.929 | ₺1.036.292 | 17 | GK | İngiltere | ||
| Kameron Muir | ₺19.929 | ₺1.036.292 | 15 | AM C | İngiltere | ||
| Zac Denman | ₺19.929 | ₺1.036.292 | 17 | ST | İngiltere | ||
| Luca Fletcher | ₺19.275 | ₺1.002.316 | 16 | D C, DM | İngiltere | ||
| Mylo Baker | ₺18.622 | ₺968.339 | 17 | AM/F C | İngiltere | ||
| Milai Perrot | ₺18.295 | ₺951.350 | 19 | GK | Bermuda | ||
| Nikodem Szczesny | ₺17.969 | ₺934.362 | 17 | DM | Polonya | ||
| Owen Bickley | ₺17.315 | ₺900.385 | 18 | D LC | İngiltere | ||
| Theo Robinson | ₺16.988 | ₺883.397 | 19 | D LC | Galler | ||
| Rares Ciuera | ₺15.355 | ₺798.455 | 16 | AM RL | Romanya | ||
| Stanley Hipkiss | ₺14.702 | ₺764.478 | 17 | D C | İngiltere | ||
| Sam Bator | ₺14.702 | ₺764.478 | 16 | D C | İngiltere | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %37 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 65 oyuncu üzerinden.
Notts County - League One karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Notts County League One ortalaması · Notts County hepsinde lig ortalamasının altında ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Notts County maaşları, 2026/27
Notts County kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Notts County kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺341.025.142 (haftada ₺6.558.176) ve kadro 65 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 65 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Notts County kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Notts County kulübünün en çok kazanan oyuncusu Ishé Samuels-Smith; haftada ₺1.372.140 alıyor.
Notts County kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Notts County kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺168.773 kazanıyor; maaşı elimizde olan 23 oyuncu üzerinden. Medyan ₺169.884. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Notts County hangi ligde oynuyor?
Notts County, League One liginde oynuyor. League One, İngiltere futbol liglerinin 3. seviyesidir.
Diğer League One takımları





















