
Stockport County 2026/27 - oyuncu maaşları
League One · en çok kazanan Ben Osborn · ₺1.283.070 haftalık · Stockport County transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 8 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ben Osborn | ₺1.283.070 | ₺66.719.640 | 30 | Sol kanat bek, defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Lewis Bate | ₺540.240 | ₺28.092.480 | 22 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Oliver Norwood | ₺526.734 | ₺27.390.168 | 34 | Defansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Brad Hills | ₺438.945 | ₺22.825.140 | 21 | Stoper | İngiltere | HAZ 2030 | ||
| Josh Dacres-Cogley | ₺411.933 | ₺21.420.516 | 29 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Adama Sidibeh | ₺371.415 | ₺19.313.580 | 27 | Santrfor | Gambiya | HAZ 2028 | ||
| Callum Camps | ₺364.662 | ₺18.962.424 | 29 | Defansif orta saha, ofansif orta saha | Kuzey İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Eoghan O'Connell | ₺357.909 | ₺18.611.268 | 29 | Stoper, defansif orta saha | İrlanda | HAZ 2026 | ||
| Lewis Fiorini | ₺337.650 | ₺17.557.800 | 23 | Ofansif orta saha | İskoçya | HAZ 2027 | ||
| Kyle Wootton | ₺337.650 | ₺17.557.800 | 28 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Tayo Edun | ₺310.638 | ₺16.153.176 | 27 | Sol bek, merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Ethan Pye | ₺290.379 | ₺15.099.708 | 22 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jack Diamond | ₺276.873 | ₺14.397.396 | 25 | Ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Benoný Breki Andrésson | ₺236.355 | ₺12.290.460 | 19 | Santrfor | İzlanda | HAZ 2028 | ||
| Jay Mingi | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 24 | Stoper, defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Ryan Rydel | ₺182.331 | ₺9.481.212 | 24 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Luca Ashby-Hammond | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 24 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Mikaël Mandron | ₺128.307 | ₺6.671.964 | 30 | Santrfor | Fransa | MAY 2026 | ||
| Tom Wilson-Brown | ₺108.048 | ₺5.618.496 | 20 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Andrew Wogan | ₺60.777 | ₺3.160.404 | 19 | Kaleci | İrlanda | HAZ 2028 | ||
| Mamadou Jobe | ₺60.777 | ₺3.160.404 | 22 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Kyron Gordon | ₺54.024 | ₺2.809.248 | 23 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ryan Glover | ₺47.271 | ₺2.458.092 | 24 | Kanat bek, ofansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Arian Allen | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 17 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Archie Davis | ₺40.518 | ₺2.106.936 | 18 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Cian O'Shea | ₺39.167 | ₺2.036.705 | 18 | Kaleci | İrlanda | HAZ 2027 | ||
| Che Gardner | ₺39.167 | ₺2.036.705 | 17 | Sağ kanat bek, sol kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Joe Hillary | ₺34.440 | ₺1.790.896 | 18 | Sol bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Marcus Kouam | ₺32.414 | ₺1.685.549 | 18 | Santrfor | Kamerun | HAZ 2027 | ||
| Nathaniel Mapengu | ₺31.739 | ₺1.650.433 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Rhys Watson | ₺29.038 | ₺1.509.971 | 18 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Alfie Jones | ₺27.350 | ₺1.422.182 | 16 | Santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Kane Mavrantziotis-Bove | ₺27.012 | ₺1.404.624 | 18 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Ben Buckley | ₺26.674 | ₺1.387.066 | 17 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Bruno Cina | ₺26.674 | ₺1.387.066 | 18 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Collins Nino | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 17 | Sağ kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Chima Okoligan | ₺25.999 | ₺1.351.951 | 18 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Daniel Marshall | ₺25.324 | ₺1.316.835 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Harley Windsor | ₺22.623 | ₺1.176.373 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Israel Pither | ₺21.947 | ₺1.141.257 | 16 | Stoper | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jacob Rae | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Merkez orta saha | Galler | HAZ 2027 | ||
| Jayden Nkodia | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 18 | Kanat, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jacob Maher | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| John Williams-Lawless | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 17 | Stoper | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Joe Astles | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Ofansif orta saha, santrfor | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Jake Lewis | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 18 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| James Lewis | ₺21.272 | ₺1.106.141 | 16 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Louie Rawlinson | ₺19.921 | ₺1.035.910 | 17 | Sol bek, merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Michee Dialundama | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 18 | Merkez orta saha | İskoçya | HAZ 2026 | ||
| Mohamed Sheriff | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 16 | Kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Mekhi McLeod | ₺19.246 | ₺1.000.795 | 18 | Sağ bek | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Newton Udoette | ₺18.571 | ₺965.679 | 16 | Kanat | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Nathan Hughes | ₺18.571 | ₺965.679 | 16 | Kaleci | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Stephen Maylett | ₺15.194 | ₺790.101 | 18 | Defansif orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
| Sam Lennon | ₺15.194 | ₺790.101 | 18 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2027 | ||
| Saul Gardner | ₺15.194 | ₺790.101 | 17 | Merkez orta saha | İngiltere | HAZ 2026 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %41 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 56 oyuncu üzerinden.
Stockport County - League One karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Stockport County League One ortalaması · Stockport County 3 bölgenin 1 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Stockport County maaşları, 2026/27
Stockport County kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Stockport County kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺410.606.711 (haftada ₺7.896.283) ve kadro 56 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 56 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Stockport County kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Stockport County kulübünün en çok kazanan oyuncusu Ben Osborn; haftada ₺1.283.070 alıyor.
Stockport County kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Stockport County kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺327.723 kazanıyor; maaşı elimizde olan 19 oyuncu üzerinden. Medyan ₺310.638. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Stockport County hangi ligde oynuyor?
Stockport County, League One liginde oynuyor. League One, İngiltere futbol liglerinin 3. seviyesidir.
Diğer League One takımları



































