
Eibar 2026/27 - oyuncu maaşları
La Liga 2 · en çok kazanan Juan Bernat · ₺1.283.070 haftalık · Eibar transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları · Finansal veriler
Para nereye gidiyor
Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 7 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor
Kadro maaşları
| Takip et | OYUNCU | HAFTALIK ▼ | YILLIK | YAŞ | MEVKİ | ÜLKE | BİTİŞ | KARŞILAŞTIR |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Juan Bernat | ₺1.283.070 | ₺66.719.640 | 32 | Sol bek, sol kanat | İspanya | HAZ 2026 | ||
| Sergio Álvarez | ₺513.228 | ₺26.687.856 | 33 | Stoper, defansif orta saha | İspanya | HAZ 2026 | ||
| Jon Bautista | ₺411.933 | ₺21.420.516 | 30 | Santrfor | İspanya | HAZ 2028 | ||
| Aleix Garrido | ₺371.415 | ₺19.313.580 | 21 | Defansif orta saha | İspanya | HAZ 2028 | ||
| Pejiño (Francisco Crespo) | ₺324.144 | ₺16.855.488 | 28 | Kanat | İspanya | HAZ 2026 | ||
| Adu Ares | ₺303.885 | ₺15.802.020 | 23 | Kanat | İspanya | HAZ 2030 | ||
| Jair (Jair Amador) | ₺276.873 | ₺14.397.396 | 35 | Stoper | Portekiz | HAZ 2026 | ||
| Jon Mikel Magunagoitia | ₺276.873 | ₺14.397.396 | 24 | Kaleci | İspanya | HAZ 2027 | ||
| Lander Olaetxea | ₺270.120 | ₺14.046.240 | 32 | Stoper, defansif orta saha, ofansif orta saha | İspanya | HAZ 2027 | ||
| Álvaro Rodríguez | ₺270.120 | ₺14.046.240 | 30 | Sağ bek, sağ kanat | İspanya | HAZ 2027 | ||
| Unai Elgezabal | ₺236.355 | ₺12.290.460 | 32 | Stoper, defansif orta saha | İspanya | HAZ 2027 | ||
| Iván Gil | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 25 | Ofansif orta saha | İspanya | HAZ 2027 | ||
| Jon Guruzeta | ₺209.343 | ₺10.885.836 | 25 | Ofansif orta saha | İspanya | HAZ 2027 | ||
| Peru Nolaskoain | ₺189.084 | ₺9.832.368 | 26 | Stoper, defansif orta saha | İspanya | HAZ 2027 | ||
| Sergio Cubero | ₺175.578 | ₺9.130.056 | 25 | Sağ bek, sağ orta saha | İspanya | HAZ 2027 | ||
| Anaitz Arbilla | ₺168.825 | ₺8.778.900 | 38 | Defans oyuncusu | İspanya | HAZ 2026 | ||
| Javi Martón | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 26 | Santrfor | İspanya | HAZ 2028 | ||
| Jon Magunazelaia | ₺141.813 | ₺7.374.276 | 24 | Ofansif orta saha | İspanya | HAZ 2028 | ||
| Luis López | ₺135.060 | ₺7.023.120 | 24 | Kaleci | İspanya | HAZ 2027 | ||
| Ander Madariaga | ₺20.056 | ₺1.042.933 | 23 | Kanat | İspanya | HAZ 2028 | ||
Maaş ve yaş
Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek
Kadro maaş piramidi
Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay
En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %49 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 20 oyuncu üzerinden.
Eibar - La Liga 2 karşılaştırması
Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden
Eibar La Liga 2 ortalaması · Eibar 4 bölgenin 1 tanesinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.
Sözleşme bitişleri
Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor
Sıkça sorulan sorular
Eibar maaşları, 2026/27
Eibar kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?
Eibar kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺308.304.433 (haftada ₺5.928.931) ve kadro 20 oyuncudan oluşuyor. Kadrodaki 20 oyuncunun tamamının maaşı elimizde.
Eibar kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?
Eibar kulübünün en çok kazanan oyuncusu Juan Bernat; haftada ₺1.283.070 alıyor.
Eibar kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?
Eibar kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺292.472 kazanıyor; maaşı elimizde olan 19 oyuncu üzerinden. Medyan ₺236.355. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.
Eibar hangi ligde oynuyor?
Eibar, La Liga 2 liginde oynuyor. La Liga 2, İspanya futbol liglerinin 2. seviyesidir.




























