SALARYSPORT
★ 0
Mallorca crest

Mallorca 2026/27 - oyuncu maaşları

La Liga 2 · en çok kazanan Pablo Torre · ₺2.566.140 haftalık · Mallorca transferlerini gör · Tüm zamanların kazançları · Finansal veriler

HAFTALIK MAAŞ BÜTÇESİ₺18,1 Mn
YILLIK MAAŞ BÜTÇESİ ₺943,6 Mn
KADRO GENİŞLİĞİ25
TEKNİK DİREKTÖR ₺1,5 Mn Martín Demichelis
HAFTALIK ORTALAMA, 22+ ₺795B

Para nereye gidiyor

Mevkilere göre haftalık maaş bütçesindeki pay · 5 oyuncu iki bölgede oynuyor ve her birinde yarım sayılıyor

Kaleciler
₺1.897.593 · 10%
Defans
₺3.227.934 · 18%
Orta saha
₺4.743.983 · 26%
Forvetler
₺8.275.802 · 46%

Kadro maaşları

Mallorca kadro maaşları, 2026/27. Oyuncu, yaş, haftalık ve yıllık maaşa göre sıralanabilir.
Takip et OYUNCU HAFTALIK ▼ YILLIK YAŞ MEVKİ ÜLKE BİTİŞ KARŞILAŞTIR
Pablo Torre
₺2.566.140
₺133.439.280 22 Ofansif orta saha İspanya HAZ 2029
Adam Buksa
₺2.093.430
₺108.858.360 29 Sol kanat, santrfor Polonya HAZ 2029
Samú
₺1.890.840
₺98.323.680 24 Defansif orta saha Portekiz HAZ 2028
Sergi Darder
₺1.485.660
₺77.254.320 31 Defansif orta saha İspanya HAZ 2026
Arnau Tenas
₺1.418.130
₺73.742.760 24 Kaleci İspanya HAZ 2029
Zito Luvumbo
₺1.215.540
₺63.208.080 23 Kanat, santrfor Angola HAZ 2028
Antonio Raíllo
₺1.012.950
₺52.673.400 33 Stoper İspanya HAZ 2027
Aboubaka Soumahoro
₺877.890
₺45.650.280 20 Stoper, defansif orta saha Fransa HAZ 2029
Manu Morlanes
₺810.360
₺42.138.720 26 Defansif orta saha, ofansif orta saha İspanya HAZ 2028
Martin Valjent
₺810.360
₺42.138.720 29 Stoper Slovakya HAZ 2029
Arnau Puigmal
₺574.005
₺29.848.260 24 Sağ kanat bek, ofansif orta saha İspanya HAZ 2026
Antoniu
₺506.475
₺26.336.700 22 Kanat İspanya HAZ 2028
Toni Lato
₺445.698
₺23.176.296 27 Sol bek İspanya HAZ 2027
Adrián Liso
₺438.945
₺22.825.140 20 Sol kanat, santrfor İspanya HAZ 2029
Àlex Sala
₺405.180
₺21.069.360 24 Defansif orta saha İspanya HAZ 2028
Lucas Bergström
₺270.120
₺14.046.240 22 Kaleci Finlandiya HAZ 2027
Abdón Prats
₺236.355
₺12.290.460 32 Santrfor İspanya HAZ 2026
Antonio Sánchez
₺236.355
₺12.290.460 27 Defansif orta saha, ofansif orta saha İspanya HAZ 2027
Iván Cuéllar
₺209.343
₺10.885.836 41 Kaleci İspanya HAZ 2026
Daniel Luna
₺162.072
₺8.427.744 22 Ofansif orta saha Kolombiya HAZ 2028
David López
₺162.072
₺8.427.744 22 Stoper İspanya HAZ 2027
Justin Kalumba
₺141.813
₺7.374.276 20 Sol bek, kanat, santrfor Fransa HAZ 2029
Adrián Fuentes
₺101.295
₺5.267.340 28 Kanat, santrfor İspanya HAZ 2027
Josep Cerdà
₺74.283
₺3.862.716 22 Ofansif orta saha İspanya HAZ 2026
Jan Salas
-
- 19 Ofansif orta saha İspanya HAZ 2028

Maaş ve yaş

Her nokta bir oyuncu - sol üst pahalı ve genç demek

₺2,6 Mn ₺1,7 Mn ₺847B 0
1722273136
YAŞ

Kadro maaş piramidi

Maaş dilimine göre oyuncular ve bütçeden aldıkları pay

OYUNCU HAFTALIK MAAŞ BÜTÇE PAYI
₺68B altı
2
₺68B-₺135B
1%
7
₺135B-₺338B
8%
5
₺338B-₺675B
13%
7
₺675B-₺1,7 Mn
42%
3
₺1,7 Mn-₺6,8 Mn
36%

En çok kazanan 5 oyuncu maaş bütçesinin %52 kadarını alıyor; maaşı elimizde olan 24 oyuncu üzerinden.

Mallorca - La Liga 2 karşılaştırması

Mevki grubuna göre ortalama haftalık maaş, bu kadro lige karşı - maaşı elimizde olan 22 yaş ve üzeri oyuncular üzerinden

Kaleciler 3
₺633B + 104%
Defans 5
₺601B + 99%
Orta saha 5
₺966B + 175%
Forvetler 11
₺780B + 81%

Mallorca La Liga 2 ortalaması · Mallorca hepsinde lig ortalamasının üzerinde ödüyor. Her etiketin yanındaki sayı, kulüp ortalamasının alındığı oyuncu sayısıdır.

Sözleşme bitişleri

Mevcut sözleşmeler ne zaman bitiyor

2026
5 oyuncu
2027
6 oyuncu
2028
7 oyuncu
2029
7 oyuncu

Sıkça sorulan sorular

Mallorca maaşları, 2026/27

Mallorca kulübünün 2026/27 sezonundaki maaş bütçesi ne kadar?

Mallorca kulübünün 2026/27 sezonundaki toplam maaş bütçesi yılda ₺943.556.172 (haftada ₺18.145.311) ve kadro 25 oyuncudan oluşuyor. 25 oyuncudan 24 tanesinin maaşı elimizde.

Mallorca kulübünde en çok kazanan oyuncu kim?

Mallorca kulübünün en çok kazanan oyuncusu Pablo Torre; haftada ₺2.566.140 alıyor.

Mallorca kulübünde ortalama oyuncu maaşı ne kadar?

Mallorca kulübünde 22 yaş ve üzeri bir oyuncu 2026/27 sezonunda haftada ortalama ₺794.626 kazanıyor; maaşı elimizde olan 21 oyuncu üzerinden. Medyan ₺506.475. Aşağıdaki kadro listesi altyapı yaşına kadar iniyor, bu yüzden ortalama yalnızca A takım oyuncularını kapsıyor.

Mallorca hangi ligde oynuyor?

Mallorca, La Liga 2 liginde oynuyor. La Liga 2, İspanya futbol liglerinin 2. seviyesidir.

Benzer maaş bütçesine sahip kulüpler

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.