SALARYSPORT
★ 0
MALLORCA · DEFANSIF ORTA SAHA, OFANSIF ORTA SAHA · 26 YAŞ · SPAIN

Manu Morlanes - maaş, sözleşme ve kariyer kazancı

Manu Morlanes haftada ₺783.840, yılda ₺40.759.680 kazanıyor ve Mallorca forması giyiyor. Manu Morlanes kariyeri boyunca maaş olarak ₺284.706.365 kazandı. Mevcut sözleşme 30 Haziran 2028 tarihinde sona eriyor.

HAFTALIK MAAŞ ₺783.840
YILLIK MAAŞ ₺40,8 Mn
KARİYER KAZANCI ₺284,7 Mn
SÖZLEŞME BİTİŞİ HAZ 2028

La Liga 2 oyuncularının en üst 7,1% diliminde.

Yıllara göre kazanç

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, sözleşme yılına göre haftalık maaş

₺4B 2017
₺4B 2018
₺124B 2019
₺581B 2020
₺581B 2021
₺914B 2022
₺914B 2023
₺784B 2024
₺784B 2025
₺784B 2026
₺784B 2027

Sözleşme geçmişi

Yeniden sıralamak için bir sütun başlığına dokunun
YILHAFTALIK MAAŞYILLIK MAAŞKULÜP LİGMEVKİYAŞ SÖZLEŞME BİTİŞİ
2027 ₺783.840 ₺40.759.680 Mallorca La Liga 2 Defansif orta saha, ofansif orta saha 26 30 Haziran 2028
2026 ₺783.840 ₺40.759.680 Mallorca La Liga 2 Defansif orta saha, ofansif orta saha 26 30 Haziran 2028
2025 ₺783.840 ₺40.759.680 Mallorca La Liga 2 Defansif orta saha, ofansif orta saha 26 30 Haziran 2026
2024 ₺783.840 ₺40.759.680 Mallorca La Liga 2 Defansif orta saha, ofansif orta saha 24 30 Haziran 2028
2023 ₺914.480 ₺47.552.960 Mallorca La Liga 2 Defansif orta saha, ofansif orta saha 23 30 Haziran 2026
2022 ₺914.480 ₺47.552.960 Espanyol La Liga Defansif orta saha, ofansif orta saha 22 30 Haziran 2026
2021 ₺581.348 ₺30.230.096 Almería La Liga 2 Defansif orta saha, merkez orta saha 21 30 Haziran 2023
2020 ₺581.348 ₺30.230.096 Villarreal La Liga Defansif orta saha 20 30 Haziran 2023
2019 ₺124.108 ₺6.453.616 Villarreal B Other clubs Defansif orta saha 19 30 Haziran 2023
2018 ₺3.919 ₺203.798 Villarreal La Liga Defansif orta saha 18 30 Haziran 2019
2017 ₺3.919 ₺203.798 Villarreal La Liga Defansif orta saha 17 29 Haziran 2019

Sözleşme zaman çizelgesi

İmzalanan sözleşmeler ve bitiş tarihleri

₺3.919/hafta
17-18
₺124.108/hafta
₺581.348/hafta
20-21
₺914.480/hafta
22-23
₺783.840/hafta
24-27
2017202120242028

Mallorca maaş sıralaması

Manu Morlanes kadroda en çok kazanan 10. oyuncu

Pablo Torre
₺2.482.160
Adam Buksa
₺2.024.920
Samú
₺1.828.960
Sergi Darder
₺1.437.040
Arnau Tenas
₺1.371.720
Zito Luvumbo
₺1.175.760
Antonio Raíllo
₺979.800
Manu Morlanes
₺783.840

Kümülatif kariyer kazancı

Maaşını bildiğimiz sezonlarda, yıllara göre birikimli toplam

₺204B 2017
₺408B 2018
₺6,9 Mn 2019
₺37,1 Mn 2020
₺67,3 Mn 2021
₺114,9 Mn 2022
₺162,4 Mn 2023
₺203,2 Mn 2024
₺243,9 Mn 2025
₺284,7 Mn 2026

Sıkça sorulan sorular

Manu Morlanes, Mallorca

Manu Morlanes haftada ne kadar kazanıyor?

Manu Morlanes haftada ₺783.840 kazanıyor ve Mallorca forması giyiyor.

Manu Morlanes yıllık maaşı ne kadar?

Manu Morlanes yılda ₺40.759.680 kazanıyor.

Manu Morlanes serveti ne kadar?

Servet değil, kariyer kazancı yayımlıyoruz. Manu Morlanes 10 kayıtlı sezon boyunca maaş olarak ₺284.706.365 kazandı.

Manu Morlanes sözleşmesi ne zaman bitiyor?

Manu Morlanes için Mallorca ile mevcut sözleşme 30 Haziran 2028 tarihinde sona eriyor.

Manu Morlanes hangi mevkide oynuyor?

Manu Morlanes defansif orta saha veya ofansif orta saha olarak oynuyor, Mallorca formasıyla (La Liga 2).

Manu Morlanes kaç yaşında?

Manu Morlanes 26 yaşında.

Diğer Mallorca oyuncuları

Mallorca MAAŞ GİDERİ →

Bunu sitenize ekleyin

Her sitede ücretsiz kullanılabilir. Aşağıdaki kodu kopyalayın.