
FC Nantes 2026/27 - spelerssalarissen
Ligue 2 · grootverdiener Mostafa Mohamed met €32.760 per week · bekijk de transfers van FC Nantes
We hebben van 41 van de 72 spelers een salaris. Het gemiddelde is berekend over de 17 spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben.
Waar het geld heen gaat
Aandeel in de weekloonlast per linie · 8 spelers bestrijken twee linies en tellen in elke voor de helft mee
Salarissen van de selectie
| Volgen | SPELER | PER WEEK ▼ | PER JAAR | LEEFTIJD | POSITIE | LAND | VERGELIJKEN |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Mostafa Mohamed | €32.760 | €1.703.520 | 27 | ST | Egypte | ||
| Ibou Sissoko | €24.570 | €1.277.640 | 27 | DM | Mali | ||
| Fabien Centonze | €21.060 | €1.095.120 | 29 | D/WB R | Frankrijk | ||
| Frédéric Guilbert | €21.060 | €1.095.120 | 30 | D/WB R | Frankrijk | ||
| Kelvin Amian | €17.550 | €912.600 | 27 | D R | Frankrijk | ||
| Ignatius Ganago | €16.380 | €851.760 | 26 | ST | Kameroen | ||
| Johann Lepenant | €14.040 | €730.080 | 22 | DM | Frankrijk | ||
| Lucas Perrin | €11.700 | €608.400 | 26 | D C | Frankrijk | ||
| Ali Youssef | €11.115 | €577.980 | 23 | D C | Libië | ||
| Saïdou Sow | €10.530 | €547.560 | 23 | D C | Guinee | ||
| Louis Leroux | €9.360 | €486.720 | 19 | D/WB L, M C | Frankrijk | ||
| Killian Corredor | €9.360 | €486.720 | 24 | AM LC, F C | Frankrijk | ||
| Maxime Dupé | €8.073 | €419.796 | 32 | GK | Frankrijk | ||
| Yassine Benhattab | €7.371 | €383.292 | 22 | AM RC | Frankrijk | ||
| Mathieu Cafaro | €5.733 | €298.116 | 28 | AM RL | Frankrijk | ||
| Bahmed Deuff | €2.925 | €152.100 | 19 | DM | Frankrijk | ||
| Alexis Mirbach | €2.925 | €152.100 | 20 | GK | Frankrijk | ||
| Wilitty Younoussa | €2.808 | €146.016 | 23 | DM | Kameroen | ||
| Bahereba Guirassy | €2.574 | €133.848 | 18 | AM L | Guinee | ||
| Dehmaine Tabibou | €1.188 | €61.753 | 20 | AM C | Frankrijk | ||
| Brayan Nzita | €1.107 | €57.555 | 19 | AM L | Frankrijk | ||
| Enzo Mongo | €1.106 | €57.494 | 20 | D C | Frankrijk | ||
| Louka Gauthier | €1.054 | €54.817 | 19 | D/WB/M L | Frankrijk | ||
| Many Le Toux | €957 | €49.767 | 19 | AM C | Frankrijk | ||
| Lucas Bonelli | €854 | €44.413 | 22 | GK | Frankrijk | ||
| Moutanabi Bodiang | €782 | €40.641 | 22 | D R | Frankrijk | ||
| Sacha Ziani | €711 | €36.991 | 21 | DM | Frankrijk | ||
| Hugo Lamy | €682 | €35.470 | 21 | D R | Frankrijk | ||
| José Nabil | €659 | €34.253 | 19 | ST | Equatoriaal-Guinea | ||
| Malang Gomes | €620 | €32.245 | 20 | DM | Frankrijk | ||
| Sekou Doucoure | €553 | €28.777 | 20 | D C | Mali | ||
| Thimothé David | €542 | €28.169 | 21 | DM | Frankrijk | ||
| Christian Djonda | €117 | €6.084 | 18 | DM | Frankrijk | ||
| Musunda Mwamba | €117 | €6.084 | 18 | D C, DM | Congo-Kinshasa | ||
| Yoann Chauvin | €117 | €6.084 | 18 | D/WB R | Frankrijk | ||
| Daniel Le Duigou | €117 | €6.084 | 18 | GK | Frankrijk | ||
| Taigy Dugard | €117 | €6.084 | 18 | D C | Frans-Guyana | ||
| Babacar Fall | €117 | €6.084 | 18 | D C, DM | Senegal | ||
| Stanislas Natiez | €117 | €6.084 | 18 | GK | Frankrijk | ||
| Alexandre Conti | €117 | €6.084 | 18 | AM R | Frankrijk | ||
| Héraba Gassama | €94 | €4.867 | 17 | ST | Frankrijk | ||
| Ibrahim Camara | - | - | 16 | M C | Frankrijk | ||
| Paul-David Bikouta | - | - | 16 | AM L, ST | Frankrijk | ||
| Lamine Diackhaby | - | - | 16 | AM R, ST | Frankrijk | ||
| Nayad Khenissi | - | - | 17 | AM R | Frankrijk | ||
| Mohamed Amine Idrissi | - | - | 16 | AM RL | Frankrijk | ||
| Lilian Djeudje | - | - | 15 | D C, DM | Frankrijk | ||
| Nolan Bouteix | - | - | 16 | D/WB/M L | Frankrijk | ||
| Octave Schneider | - | - | 16 | D C | Frankrijk | ||
| Simon Audouin | - | - | 16 | D C | Frankrijk | ||
| Kevy Djemeuni Essam | - | - | 15 | ST | Frankrijk | ||
| Amed Aiki | - | - | 16 | M C | Frankrijk | ||
| Naim Telmoudi | - | - | 17 | D/WB L | Frankrijk | ||
| Wael Dahmani | - | - | 17 | GK | Frankrijk | ||
| Jalen Foucan | - | - | 16 | AM C | Frankrijk | ||
| Gareth Yon | - | - | 17 | D C | Frankrijk | ||
| Junior Kone Doumbia | - | - | 18 | ST | Frankrijk | ||
| Ahmadou Sarr | - | - | 17 | AM L, ST | Frankrijk | ||
| Quentin Forget | - | - | 17 | D C | Frankrijk | ||
| Zohir Oissa | - | - | 17 | D/WB/M R | Frankrijk | ||
| Eden Eboa M'bella | - | - | 19 | AM L, ST | Frankrijk | ||
| Yanis Mboah | - | - | 16 | DM | Frankrijk | ||
| Yanel Zeze | - | - | 17 | GK | Frankrijk | ||
| Louis Dore | - | - | 17 | D/WB L | Frankrijk | ||
| Lenny Savin | - | - | 17 | AM R, ST | Frankrijk | ||
| Sanah Camara | - | - | 17 | DM | Frankrijk | ||
| Loan Merrifield | - | - | 16 | ST | Frankrijk | ||
| Klaus Camara | - | - | 17 | AM R, ST | Frankrijk | ||
| Jordi Kuange | - | - | 19 | ST | Frankrijk | ||
| Tylel Tati | - | - | 17 | D C | Frankrijk | ||
| Tom Raiani | - | - | 17 | D/WB/M L | Frankrijk | ||
| Joshua Dago | - | - | 16 | AM L, ST | Frankrijk | ||
Salaris en leeftijd
Elke stip is een speler - linksboven duur en jong
Salarispiramide van de selectie
Spelers per salarisschaal, afgezet tegen hun aandeel in de loonlast
De 5 grootverdieners nemen 48% van het salarisbudget, over de 41 spelers van wie we een salaris hebben.
FC Nantes tegen Ligue 2
Gemiddeld weeksalaris per linie, deze selectie tegen de competitie - over spelers van 22 jaar of ouder van wie we een salaris hebben
FC Nantes gemiddelde Ligue 2 · FC Nantes betaalt in allemaal boven het competitiegemiddelde. Het getal naast elk label zijn de spelers waarover het clubgemiddelde is berekend.
Aflopende contracten
Wanneer de huidige contracten aflopen
Veelgestelde vragen
Salarissen FC Nantes, 2026/27
Hoe hoog is het salarisbudget van FC Nantes in 2026/27?
Het totale salarisbudget van FC Nantes in 2026/27 is €12.674.371 per jaar (€243.738 per week) voor een selectie van 72 spelers. We hebben van 41 van de 72 spelers een salaris.
Wie is de grootverdiener van FC Nantes?
Mostafa Mohamed is de bestbetaalde speler van FC Nantes, met €32.760 per week.
Wat is het gemiddelde spelerssalaris bij FC Nantes?
Een speler van FC Nantes van 22 jaar of ouder verdient in 2026/27 gemiddeld €12.691 per week, over de 17 van wie we een salaris hebben. De mediaan is €11.115. De selectielijst hieronder loopt door tot jeugdleeftijd, dus het gemiddelde geldt alleen voor senioren.
In welke competitie speelt FC Nantes?
FC Nantes speelt in de Ligue 2. Ligue 2 (Frankrijk) is niveau 2 van het voetbal.















